ialireza

افزونه محاسبه حجم فایل های سرور

6 پست در این موضوع قرار دارد

CFSR.png

چند وقت پیش که سایت آموزش وب و ... داشتم ، فایل های دانلودی ام رو روی یک سرور دانلود دیگه نگه میداشتم . دوست داشتم که حجم کل فایل هایی رو که توی اون سرور هستش رو توی سایتم نشون بدم.

بعد از چند ماه از اون موضوع ، با کمک دوستام توی تیم برنامه نویسی همیار ، پلاگینی رو به این منظور نوشتیم . اسم پلاگین هم CDN Files Size Reciever گذاشتیم و تصمیم گرفتیم به صورت عمومی منتشرش کنیم.

شیوه ی کار افزونه به صورتی هستش که شما فایلی رو روی سرور دیگرتون که فایل هاتون روش هستش ( روی همون هاست هم امکان پذیره ) میریزید و آدرس اون فایل رو به پلاگین میدید . فایل هم هر چند ساعت یک بار چک میکنه و آپدیت میشه .

اگر شما فایل رو در public_html آپلود کنید حجم کل فایلها رو نشون میده ، توی هر پوشه ی دیگری نیز آپلود کنید ، حجم کل فایل های اون فولدر رو نشون میده.

نمایش حجم هم به سه صورت امکان پذیر هستش : ابزارک ، شورتکد ، تابع

بقیه ی توضیحات داخل کنترل پنل پلاگین موجوده .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

میتونید از اینجا دانلودش کنید یا از فایل پیوستی پست استفاده کنید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چند روز دیگه توی مخزن وردپرس ثبت اش میکنیم - پلاگین دارای فایل زبان هستش

خوشحال میشیم که نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما رو درمورد پلاگین بشنویم ، هر مشکلی هم داشت توی همین تاپیک بفرمایید.

CDN-Files-Size-Reciever_Hamyar.org.zip

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی از شما ممنون اما فایده اش چیه ؟!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی از شما ممنون اما فایده اش چیه ؟!

تو چند تا سایت خارجی + ایرانی دیدم که حجم کل فایل هاشون رو نشون دادن ، ما هم برای سایت خودمون این رو نوشتیم

( اون موقع یه نیاز شخصی بود ، وقتی دیگه سایت بسته شد یه چند تا امکان بهش اضافه کردیم و عمومی منتشرش کردیم )

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیتتون واقعا تحسین برانگیز هستش !

یه سری چیزها هست که هنوز افزونه هاش درست حسابی پیدا نمیشه اگر قدرتش رو دارید روی اونها وقت بذارید و بسازید

پ . ن : این افزونه به درد سایت های دانلود نرم افزار / فیلم و موزیک خوب میخوره !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی علیرضا جان، خدا قوت

ایشالا افزونه های بزرگ تر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیتتون واقعا تحسین برانگیز هستش !

یه سری چیزها هست که هنوز افزونه هاش درست حسابی پیدا نمیشه اگر قدرتش رو دارید روی اونها وقت بذارید و بسازید

پ . ن : این افزونه به درد سایت های دانلود نرم افزار / فیلم و موزیک خوب میخوره !

بلی ، دقیقا برای سایت هایی هستش که فایل دانلودی دارن

خوشحال میشیم پیشنهادات شما رو نیز بشنویم :

http://forum.wp-parsi.com/topic/5816-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط sajadszm
      سلام!
      دوستان افزونه ای میخوام که کاربر بتونه به جای کوپن تخفیف پول نقد دریافت کنه.در اصل افزونه ی refer a friend میاد به کابر بازاریاب برای خرید محصول کوپن تخفیف میده ولی میخوام کاربر بتونه بعد از اینه به یه مبلغی رسید درخواست پول بکنه!
    • توسط محمد پارسا

سلام امروز افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل رو بهتون معرفی میکنم این افزونه خودکار کلمات کلیدی پر کاربرد گوگل رو برای شما در بخش افزودن نوشته نشون میده و با فروشگاه های ووکامرس و EDD کاملا سازگار هست ، به یکی از بهترین امکانات افزونه پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل میشه به درج خودکار کلمه کلیدی به برچسب ها و بررسی چگالی کلمات کلیدی اشاره کرد با ما همراه باشید.
      برای مطالعه بیشتر در مورد امکانات به خرید و دانلود مراجعه بفرمائید
      قیمت این محصول : 17.000 تومان
      خرید و دانلود
    • توسط arya252
      سلام، از عزیزان افزونه ی تبلیغات متنی وردپرس را که بصورت پیشفرض استایل های مختلفی رو داره میتونه معرفی بکنه ؟ چند ماه قبل داشتم متاسفانه هرچی گشتم فقط افزونه های قدیمی و یا خیلی ساده بود.
      ممنونم
    • توسط mehran-b
      سلام بر دوستان و ستون های انجمن

در حال طراحی یک پلاگین خبرخوان هوشمند هستم که دو مشکل واقعا نمیدونم از کجاست مطرح میکنم انشاالله حل بشه.
      مود اول یه ارورلاگ هست مربوط به یکی از تیبل های پلاگین که همون ارور Error Code: 1062. Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' هست در حالی که من قبلش چک میکنم که وجود نداشته باشه همچین ردیفی در جدول و بعد insert میکنم.
      استرکچر تیبل به این شکل هست:

خوب همون طور که مشخصه ارور مربوط به ستون hash هست و ستون id یونیک و دو ستون status و time صرفا index هستند و یونیک نیستند.
      کدی که باهاش چک میکنم که همچین رکوردی هست و اگر نبود insert میکنم اینه:
      foreach($post_link as $link) : if($wpdb->get_var($wpdb->prepare("SELECT id FROM $table_name WHERE hash = %s", hash('sha256', $link))) === null) $wpdb->insert($table_name, array('hash' => hash('sha256', $link), 'link' => $link, 'status' => 'Q', 'source_name' => $source_name, 'time' => date("Y-m-d H:i:s")), array('%s', '%s', '%s', '%s', '%s')); endforeach; خوب میریم سراغ موردی بعدی مورد بعدی هم یه ارورلاگه که مطمئنم مربوط به افزونه ام میشه ولی به یکی از فایل اصلی وردپرس اشاره میکنه ارورلاگ اینه:
      Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/htdocs/XXXXXXX/wordpress/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153 البته به یه موردی اشاره کنم که wp_list_pluck رو مستقیم توی کدهای افزونه استفاده نکردم ولی شاید توابع دیگه وردپرس که استفاده کردم توی پلاگین از این تابع استفاده کنند.
      توابعی که از وردپرس استفاده کردم توی پلاگینم اینا هستند:
      get_option(); wp_die(); apply_filters(); register_activation_hook(); $wpdb::get_var(); $wpdb::get_charset_collate(); dbDelta(); wp_insert_category(); add_action(); add_menu_page(); get_current_screen(); update_option(); add_option(); wp_remote_get(); wp_remote_retrieve_response_code(); wp_nonce_field(); $wpdb::insert(); wp_insert_post(); wp_set_post_terms(); wp_update_post(); wp_get_post_terms(); $wpdb::get_row(); $wpdb::update(); تشکر از راهنماییتون.
      یا حق