• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
ialireza

افزونه محاسبه حجم فایل های سرور

6 پست در این موضوع قرار دارد

CFSR.png

چند وقت پیش که سایت آموزش وب و ... داشتم ، فایل های دانلودی ام رو روی یک سرور دانلود دیگه نگه میداشتم . دوست داشتم که حجم کل فایل هایی رو که توی اون سرور هستش رو توی سایتم نشون بدم.

بعد از چند ماه از اون موضوع ، با کمک دوستام توی تیم برنامه نویسی همیار ، پلاگینی رو به این منظور نوشتیم . اسم پلاگین هم CDN Files Size Reciever گذاشتیم و تصمیم گرفتیم به صورت عمومی منتشرش کنیم.

شیوه ی کار افزونه به صورتی هستش که شما فایلی رو روی سرور دیگرتون که فایل هاتون روش هستش ( روی همون هاست هم امکان پذیره ) میریزید و آدرس اون فایل رو به پلاگین میدید . فایل هم هر چند ساعت یک بار چک میکنه و آپدیت میشه .

اگر شما فایل رو در public_html آپلود کنید حجم کل فایلها رو نشون میده ، توی هر پوشه ی دیگری نیز آپلود کنید ، حجم کل فایل های اون فولدر رو نشون میده.

نمایش حجم هم به سه صورت امکان پذیر هستش : ابزارک ، شورتکد ، تابع

بقیه ی توضیحات داخل کنترل پنل پلاگین موجوده .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

میتونید از اینجا دانلودش کنید یا از فایل پیوستی پست استفاده کنید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چند روز دیگه توی مخزن وردپرس ثبت اش میکنیم - پلاگین دارای فایل زبان هستش

خوشحال میشیم که نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما رو درمورد پلاگین بشنویم ، هر مشکلی هم داشت توی همین تاپیک بفرمایید.

CDN-Files-Size-Reciever_Hamyar.org.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی از شما ممنون اما فایده اش چیه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی از شما ممنون اما فایده اش چیه ؟!

تو چند تا سایت خارجی + ایرانی دیدم که حجم کل فایل هاشون رو نشون دادن ، ما هم برای سایت خودمون این رو نوشتیم

( اون موقع یه نیاز شخصی بود ، وقتی دیگه سایت بسته شد یه چند تا امکان بهش اضافه کردیم و عمومی منتشرش کردیم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیتتون واقعا تحسین برانگیز هستش !

یه سری چیزها هست که هنوز افزونه هاش درست حسابی پیدا نمیشه اگر قدرتش رو دارید روی اونها وقت بذارید و بسازید

پ . ن : این افزونه به درد سایت های دانلود نرم افزار / فیلم و موزیک خوب میخوره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی علیرضا جان، خدا قوت

ایشالا افزونه های بزرگ تر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیتتون واقعا تحسین برانگیز هستش !

یه سری چیزها هست که هنوز افزونه هاش درست حسابی پیدا نمیشه اگر قدرتش رو دارید روی اونها وقت بذارید و بسازید

پ . ن : این افزونه به درد سایت های دانلود نرم افزار / فیلم و موزیک خوب میخوره !

بلی ، دقیقا برای سایت هایی هستش که فایل دانلودی دارن

خوشحال میشیم پیشنهادات شما رو نیز بشنویم :

http://forum.wp-parsi.com/topic/5816-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط rezaanvari
      افزونه yaost seo permium بهترین افزونه سئوی وردپرس هست.
      ویژگی ها :
      - آخرین ورژن
      - اورجینال
      - کاملا فارسی سازی شده
      - نسخه permium
      - تمامی امکانات سئو
      - بدون تبلیغات
      و...
      در این پست شما میتوانید این افزونه پرقدرت سئویی رو دریافت کنید و سئویی عالی بر روی سایت وردپرسی خود داشته باشید.
      دانلود رایگان در لینک بالا
      تبلیغ نیست ، پیشنهاد است.
    • توسط madani3
      سلام من یک وبسایت دارم که می خوام منتقلش کنم به وردپرس     cogoog.com
      ویک قالب هم انتخاب کردم http://demo.upweb.ir/newszone/
      خواهشا برید تو وبسایتم و مثلا تو قسمت http://cogoog.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C.aspx
      انرژی و می بینید چند قسمته 
      سوال اساسی اینه که مثلا می خوام مثل انرژی تجذیدپذیر هر خبری رو متعلق بهش رو در صفحه جداگانه و مخصوصش قراربدم
      مثل:
      http://cogoog.com/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C/%D8%A7%D9%86%D8%B1%DA%98%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1.aspx
      چطور ارنجش کنم 
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      من افزونه  insert_php  رو نصب کردم کد نوشتم اما هیچی نشون نمی ده و اجرا نمی دهد نگاه کنید .
      [insert_php]
      echo "hello ";
      [/insert_php]

• توسط a_mogheimi
      نام افزونه : ووکامرس-ریموت
      هدف  :
      محافظت از فایلهای موجود در  هاست دانلود و فروش آنها با ووکامرس ( جلوگیری از دسترسی مستقیم به فایلها با در اختیار داشتن لینک دانلود).
      امکانات :
      1. امکان فروش فایلهای دانلودی که در هاست دانلود قرار دارند با امکان دانلود ادامه دار (امکان دانلود با دانلود منیجر ها)
      2. افزودن ادامه دانلود به محصولات موجود در هاست وردپرس
      3. امکان تعیین محدودیت دفعات دانلود برای هاست های دانلودی دارای دیتابیس
      4. امکان تعیین محدودیت زمانی برای لینک های تمامی هاست های دانلود بدون دیتابیس و با دیتابیس
      5. امکان قفل کردن لینک برای یک آی پی خاص برای هر دو هاست دانلود دارای دیتابیس و بدون دیتابیس
      6. پشتیبانی از تمامی هاست های دانلودی دارای php5.3+ .
      7. امکان افزودن بینهایت هاست دانلود به افزونه
      و ....
      قیمت :
      تک کاربره (قابلیت فعال سازی افزونه برای یک سایت ): 500 هزار تومان
      2- 5 کاربره : 750 هزار تومان
      بدون محدودیت  : 990 هزار تومان
      زمان عرضه  :
      دوم فروردین ماه سال 1395 در وبسایت wpcar.ir
      توضیحات :
      تاکنون افزونه ای با این امکانات نوشته نشده است و برای اولین بار در وبسایت وردپرسکار عرضه میشود.
      علت تاخیر در زمان عرضه ، آماده نبودن مستندات و ویدئو های آموزشی نحوه استفاده از افزونه است. (افزونه تست و ریلیز شده است.)
      نکته:
      این افزونه کاملا هماهنگ با نسخه جدید افزونه edd-remote  طراحی شده است و نسخه جدید Edd-remote نیز همزمان با همین افزونه منتشر میگردد.
      یعنی امکان استفاده از یک هاست دانلود  همزمان از طریق هر دو افزونه بدون نیاز به تنظیمات جداگانه  امکان پذیر است.
      افزونه ووکامرس - ریموت منتشر شد.

• توسط amzzm75
      باسلام خدمت اساتید
      من یه وب سایت خبری دارم که چند وقتیه مشکل کندی داره اول روی هاست بود که مشکل کندی داشت و نویسنده ها شاکی بودن بعد روی سرور مجازی منتقلش کردم ولی بازم این مشکل هست با این تفاوت که گاهی باید ctrl+f5 بزنم تا عکسا آپلود بشن یا خبرو که میزارم واسه خودم تا 5 دقیقه بعد از انتشار خبر باز نمیشه واسم جدیدا مشکل ارسال مطالب به تلگرامم پیدا کردم و تصاویر شاخص به کانال تلگرام باز نمیشه اخیرا اومدم nginx رو هم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست حتی gtmetrix هم میزنه server is slow نمیدونم چیکارش کنم
      خودتون چک کنین و لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه
      آدرس سایتم:umagazine.ir