رفتن به مطلب

پیشنهادات شما برای ساخت افزونه

ialireza

پست های پیشنهاد شده

سلام

میتونید توی این تاپیک پیشنهادات خودتون رو برای نوشتن افزونه بدید تا برنامه نویس هایی که به دنبال ایده هستند ، پیشنهاد شما رو مشاهده کنند .

----------------

1- سعی کنید پیشنهادی که ارایه میکنید ، قبلا براش افزونه ی خوبی نوشته نشده باشه

2- وقتی شما پیشنهادی رو ارایه میکنید ، دلیل بر این نمیشه که سریعا اون پیشنهاد به پلاگین تبدیل بشه

لینک به ارسال

سلام

پیشنهاد زیاد هست اما باید ببینید که کدوم در میان کاربر بازخورد بیشتری خواهد داشت.

مورد دیگر این هست که آیا این پیشنهادات میخواین به افزونه پرمیوم تبدیل بشن یا رایگان.

لینک به ارسال

سلام

پیشنهاد زیاد هست اما باید ببینید که کدوم در میان کاربر بازخورد بیشتری خواهد داشت.

مورد دیگر این هست که آیا این پیشنهادات میخواین به افزونه پرمیوم تبدیل بشن یا رایگان.

پرمیوم یا رایگان بودنش بستگی به نظر برنامه نویس داره

لینک به ارسال

اولین پیشنهاد را من می دهم من مدت زیادی هست که به دنبال افزونه ای برای ساخت گالری متن همراه با عکس هستم. در این تاپیک هم راجع به تعدادی از پلاگین های موجود صحبت شده اما هیچکدوم قابلیت هایی را که من می خواهم را ندارند.

ویژگی های مورد نیاز

1. استفاده نکردن از توضیحات عکس برای متن هایی که می خواهیم در کنار یا زیر عکس نوشته شوند
  2. استفاده از متنی جداگانه برای متنهایی که می خواهیم در کنار یا زیر عکس بنویسیم به صورتی که در آن متن بتوان به راحتی به ویرایشگر متن دسترسی داشته باشیم
  3. داشتنن دکمه های بعدی و قبلی به همراه داشتن شماره تمام صفحات در بالا یا پایین تصاویر
  4. وجود ارتباط بین گالری ها به گونه ای که در آخر هر گالری چند گالری دیگر پیشنهاد داده شوند
  5. سئو مناسب به طوری که گالری برای موتورهای جستجو به صورت یک متن معمولی به همراه تصاویر دیده شود و عنوان هر بخش از گالری با بند h2 و عنوان کلی گالری با بند h1 دیده شود

نتیجه کار مانند این گالری باشد

ویرایش شده توسط سعید شعبانی
لینک به ارسال

سلام

ممنون از دوستان مخصوصا عليرضا كه پيشنهادِ پيشنهاد رو پيشنهاد داد.

من دنبال يه افزونه ميگردم. براي ورود و ثبت نام سريع.

زياده ولي هيچ كدوم نواري نيستن

من مي خوام يه چيزي مثل همين نواري كه بالاي مديريت وردپرس هست براي كساني نمايش داده بشه كه عضو نيستن.

يعني هر كي عضو هست نوار مديريت. هركي عضو نيست نوار ورود و ثبت نام.

اگه قابليت تغيير fixed و absolute داشته باشه كه خيلي خوبه.

لینک به ارسال

سلام

این ایده جالبیه ... من هم یک پیشنهاد دارم البته یک نمونه داره ولی فقط یک نمونه است اونهم دوساله به روز نشده.

همونطور که میدونید هیچ سیستم کامنتی بهتر و روون تر از سیستم فیس@بو#ک نیست. در وردپرس افزونه های زیادی هست که کامنت فیس@بو#ک رو میاره توی وردپرس ولی افزونه ای که سیستم کامنت وردپرس رو تبدیل کنه به سیستمی مشابه با اون تقریبا وجود نداره. تنها یک افزونه است به نام fa#cebook comments point که اون هم مشکل ساختاری داره و هم دوساله که به روز نشده.

اگر کسی از دوستان علاقمند بود من مطالعه زیادی در مورد انواع سیستمهای کامنت دهی وردپرس، انواع افزونه ها در این زمینه و خلاصه کد ها و راهنمایی های متعددی که برای این موضوع وجود داره داشتم و میتونم راهنمایی کنم.

لینک به ارسال

سلام

من یه پیشنهاد داشتم خودم دنبال چنین افزونه بودم ولی چیز خاصی پیدا نکردم

افزونه باشه که بر اساس تعداد ساعت های که کاربر آنلاین هست بهش امتیاز بده و

ساعت های که کاربر تو وب سایت فعالیت داشته رو نشون بده

تو انجمن ها این قابلیت هست ولی تو وردپرس پلاگین خاصی براش پیدا نکردم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

ممنون از دوستان مخصوصا عليرضا كه پيشنهادِ پيشنهاد رو پيشنهاد داد.

من دنبال يه افزونه ميگردم. براي ورود و ثبت نام سريع.

زياده ولي هيچ كدوم نواري نيستن

من مي خوام يه چيزي مثل همين نواري كه بالاي مديريت وردپرس هست براي كساني نمايش داده بشه كه عضو نيستن.

يعني هر كي عضو هست نوار مديريت. هركي عضو نيست نوار ورود و ثبت نام.

اگه قابليت تغيير fixed و absolute داشته باشه كه خيلي خوبه.

من اینجور افزونه ای قبلا توی مخزن وردپرس دیدم ولی اسمش رو یادم نمیاد، توی پلاگین ها عبارت login رو سرچ کنید فک کنم پیدا کنید

لینک به ارسال

به نظر من بهتره دوستان راه و چاه ساخت افزونه رو یاد بدن به صورت جامع که همه یه افزونه نویس بشن!

لینک به ارسال

به نظر من بهتره دوستان راه و چاه ساخت افزونه رو یاد بدن به صورت جامع که همه یه افزونه نویس بشن!

افزونه نویسی بیشتر قرار دادن کدها کنار همدیگر هست

اینو هیچکس به شما یاد نمیده

در غیر این صورت کد در همین انجمن این قدر به افراد گفته شده که تا الان میتونستند تعداد زیادی افزونه تجاری بنویسند

لینک به ارسال

تاپیک فوق العاده ای بود .

دوستان به جای این پیشنهادهایی که بیشتر خودشون نیاز دارن بهتره یه پیشنهادی بدن که عمومی و پرکاربرد باشه(البته من اجبار به این کار نمی کنم کسی رو !‌)

.

من طی این چند سال متوجه شدم خیلی ها تو وب فارسی دنبال یه افزونه برای ساخت اسلایدشو میگردن

کلی تاپیک درباره انواع پلاگین هایی که 99% اشون اعصاب خورد کن هست ایجاد شده .

لذا پیشنهاد یه افزونه جامع و کامل حتی پریمیوم اما فارسی داده میشه !

.

پیشنهاد بعدی : ساهت یه افزونه با چند تا تم خوب و فارسی خوان ! که باهاش نسخه اندروید و IOS و ... رو برای موبایل تهیه کرد و مشکلی از نظر لود نداشته باشه ( استفاده از اندروید طی این چند سال بالا رفته )

پلاگین هایی که الان رایگان هست به شدت اذیت میکنند و سازگاری خوبی با افزونه های کش و فیدها ندارند !

.

این پیشنهادها رو همین الان دادم و اصلا روش فکر نکردم برای همین خورده نگیرید .

در اینده با پیشنهادهای بهتری در خدمتتون هستیم :blink:

لینک به ارسال

تاپیک فوق العاده ای بود .

دوستان به جای این پیشنهادهایی که بیشتر خودشون نیاز دارن بهتره یه پیشنهادی بدن که عمومی و پرکاربرد باشه(البته من اجبار به این کار نمی کنم کسی رو !‌)

.

من طی این چند سال متوجه شدم خیلی ها تو وب فارسی دنبال یه افزونه برای ساخت اسلایدشو میگردن

لذا پیشنهاد یه افزونه جامع و کامل حتی پریمیوم اما فارسی داده میشه !

.

پیشنهاد بعدی : ساهت یه افزونه با چند تا تم خوب و فارسی خوان ! که باهاش نسخه اندروید و IOS و ... رو برای موبایل تهیه کرد و مشکلی از نظر لود نداشته باشه ( استفاده از اندروید طی این چند سال بالا رفته )

پلاگین هایی که الان رایگان هست به شدت اذیت میکنند و سازگاری خوبی با افزونه های کش و فیدها ندارند !

.

این پیشنهادها رو همین الان دادم و اصلا روش فکر نکردم برای همین خورده نگیرید .

در اینده با پیشنهادهای بهتری در خدمتتون هستیم :blink:

آخه پلاگین اسلاید شو زیاده!

در مورد نسخه موبایل هم ابزارای وب زیاد هستن. مثلا mobify.me یا Google Mobile Optimizer.

لینک به ارسال

پاسخ تکراری چرا میدین ؟! <_<

آخه پلاگین اسلاید شو زیاده!

در مورد نسخه موبایل هم ابزارای وب زیاد هستن. مثلا mobify.me یا Google Mobile Optimizer.

پلاگین هایی که الان رایگان هست به شدت اذیت میکنند و سازگاری خوبی با افزونه های کش و فیدها و زبان فارسی ندارند !
لینک به ارسال

با این ایده پیشنهاد برای ساخت افزونه خیلی موافقم دو سه روز هست که قصد ساخت یه افزونه رو دادم ولی هر کدومو شروع میکنم میبنم مشابهش هست

برای نمونه هدف ساخت یه افزونه عضو گیری با قابلیت اکتیوسازی از طریق ایمل بود که بررسی کردم دیدم نمونه اش هست

این ایده ها برای من یکی خیلی جالب هست البته اگه ایده ها خاص تر شه مثلا همین اسلایدشو خوب نمونه های زیادی هست همینطور نمونه اسلایدشو خودم ولی مهم اینه که یه وجه تمایز باشه ...

لینک به ارسال

یه افزونه برای ساخت فروشگاه طراحی کنید که تا حد امکان از امکانات خود وردپرس استفاده کنه، نه توی پنل مدیریت بیایم محصولات رو جدا وارد کنیم. برای نمونه چند مورد رو می گم:

- از آی دی پست برای آی دی محصول استفاده کنه

- از فیلد اضافی برای قیمت و ... استفاده کنه

- با یه shortcode دکمه افزودن به سبد رو بشه به هر پست اضافه کرد

- علاوه بر widget برای سبد خرید، shortcode هم داشته باشه

- قابل تعامل با بقیه افزونه ها مثل wp-sms و افزونه هایم پرداخت آنلاین

و از این قبیل

نه اینکه بیاد یه سیستم تقریبا جدا برای فروشگاه داشتن روی وردپرس نصب کنه

لینک به ارسال

یه افزونه برای ساخت فروشگاه طراحی کنید که تا حد امکان از امکانات خود وردپرس استفاده کنه، نه توی پنل مدیریت بیایم محصولات رو جدا وارد کنیم.

`پیشتر یادمه توسط همین بچه های وردپرس پارسی خودمون ساخته شده بود

http://******

یا

http://wp-premium.com/fa/wpshop/

ویرایش شده توسط Parsa
حذف لینک دانلود
لینک به ارسال

یا

این مربوط به گروه ما نیست

لینک به ارسال

یا

آقا اینایی که گفتید، همه محصولات باید جدا وارد بشن. کامل از امکانات وردپرس استفاده نمی کنه

لینک به ارسال

افزونه ها و همچنین کدهایی که در این جا مورد سوال و درخواست هست اکثراً به مباحث بازنشر مربوط میشه. از طرف دیگه توی یه تاپیک بحث شدید بود برای تفاوت و نقد کارایی پوسته های ایرانی و غیر ایرانی - به نظر من وقتی حداکثر تلاش ما به روی بازنشر متمرکز میشه در این صورت دیگه افزونه ی جدیدی نیاز نیست و افزونه های موجود کم و کاستی ندارند مگر در حد میلی متر. اما اگر فضای وب فارسی از محیط باز نشر به محیط ارائه ی سرویس تغییر کنه در این صورت کدها و افزونه های وردپرس فارسی بسیار بسیار کم میارن و باز در همین صورت هست که پوسته های خارجی موجود کاراییشونو به ما نشون میدن و متوجه تفاوت های اصلیشون میشیم

لینک به ارسال

این مربوط به گروه ما نیست

مگه من گفتم این دوتا واسه اینجاست ؟گفتم قبلتر یادمه ساخته بودند !

در همین صورت هست که پوسته های خارجی موجود کاراییشونو به ما نشون میدن و متوجه تفاوت های اصلیشون میشیم

امکاناتشون شاید اما خود پوسته هیچ وقت به کار نمیاد چون تو ایران از وردپرس برای "وبلاگیدن " استفاده نمیکنند !سایتیدن استفاده میشه اینجا :blink:

لینک به ارسال

مگه من گفتم این دوتا واسه اینجاست ؟گفتم قبلتر یادمه ساخته بودند !

امکاناتشون شاید اما خود پوسته هیچ وقت به کار نمیاد چون تو ایران از وردپرس برای "وبلاگیدن " استفاده نمیکنند !سایتیدن استفاده میشه اینجا :blink:

نه فقط ایران نیست دوست عزیز دیگه خودشون هم دارن اسم یک cms رو روش میزارن من خیلی جاها دیدم سایتهاشون با وردپرس هست

یه چند سالی هست که دیگه استفاده از joomla کم شده بقیه هم که پولی. بنظر من که تمام دنیا از یه چیزه free با پشیتبانی عالی استفاده می کنه نمی کنه؟؟؟!!!

لینک به ارسال

من چند ماهه دنبال یه افزونه خوب و کامل برای اوقات شرعی می گردم توی وردپرس اصلاً پیدا نکردم

یکی دوتا هست که یا خرابه یا اینکه نمیشه سفارشیش کرد و شهرای جدید رو بهش اضافه کرد

اکثر سیستمها این مورد رو دارن جز وردپرس

لینک به ارسال

من چند ماهه دنبال یه افزونه خوب و کامل برای اوقات شرعی می گردم توی وردپرس اصلاً پیدا نکردم

یکی دوتا هست که یا خرابه یا اینکه نمیشه سفارشیش کرد و شهرای جدید رو بهش اضافه کرد

اکثر سیستمها این مورد رو دارن جز وردپرس

فک نکنم به افزونه نیاز باشه، کدهاش موجود هست، میشه با ابزارک html نشون داد

لینک به ارسال

فک نکنم به افزونه نیاز باشه، کدهاش موجود هست، میشه با ابزارک html نشون داد

خیلی کار قشنگی نیست اونجوری

اکثر این سایتهایی که این ابزار رو ارائه می دن لینک خودشون هم هست و اگر کار برای اداره یا سازمانی باشه کلی از حرفه ای بودن در میاد

لینک به ارسال

خیلی کار قشنگی نیست اونجوری

اکثر این سایتهایی که این ابزار رو ارائه می دن لینک خودشون هم هست و اگر کار برای اداره یا سازمانی باشه کلی از حرفه ای بودن در میاد

فک کنم بشه فایلهای JS و دیگر فایلهایی که مرتبط هست رو از توی سورس دید و همشون رو کپی کرد روی آدرس خودمون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...