رفتن به مطلب

باز نشدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من هر مشکلی داشتم با گشت تو این انجمن بدستش آوردم ولی الان صفحه اصلی سایتم با مشکلی حاد تر روبرو شده و امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه . وقتی آدرس اصلی سایت رو میزنم با ارور زیر مواجه میشم

[b]Notice[/b]: Use of undefined constant n - assumed 'n' in [b]/home3/pnuiir/public_html/wp-includes/cron.php(3042) : eval()'d code[/b] on line [b]200[/b]

[b]Notice[/b]: Use of undefined constant r - assumed 'r' in [b]/home3/pnuiir/public_html/wp-includes/cron.php(3042) : eval()'d code[/b] on line [b]203[/b]

[b]Notice[/b]: Use of undefined constant s - assumed 's' in [b]/home3/pnuiir/public_html/wp-includes/cron.php(3042) : eval()'d code[/b] on line [b]204[/b]

[b]Notice[/b]: Undefined index: visits in [b]/home3/pnuiir/public_html/wp-includes/cron.php(3042) : eval()'d code(215) : eval()'d code[/b] on line [b]1[/b]

[b]Warning[/b]: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/pnuiir/public_html/wp-includes/cron.php(3042) : eval()'d code:200) in [b]/home3/pnuiir/public_html/wp-includes/cron.php(3042) : eval()'d code(215) : eval()'d code[/b] on line [b]1[/b]

ویرایش شده توسط ahmadsoft
لینک به ارسال

با سلام حضور اساتید عزیز

اگه میشه یه آموزش عالی و جامع برای رفع کامل مشکلات باز نشدن سایت ایجاد کنید.

ویرایش شده توسط karaneha
لینک به ارسال

مشکل حل شد . در پاسخ به این مکل باید بگم که فایل corn.php در پوشه wp-include به طور کل قاطی کرده بود و اونو با فایل جدید جایگزین کردم . سپس پلاگین ها را غیر فعال کردم با عوض کردن اسم پوشش . بعدم فایلایی که ارور میدادو جایگزین کردم مثه function . هر جور بود بالاخره درستش کردم

لینک به ارسال

سلام مجدد . مشکل قبلی سایت حل شد ولی الان وقتی میخوام یک مطلبو ویرایش کنم با ارور زیر مواجه میشم

[b]Fatal error[/b]: Call to undefined function wp_unslash() in [b]/home3/pnuiir/public_html/wp-admin/includes/misc.php[/b] on line [b]251[/b]

وفتی رو نوشته جدید کلیک میکنم مشکلی نداره.

لینک به ارسال

2 حالت داره:

1- وردپرس شما مشکل دار شده که باید حذف و نصب دستی کنید

2- مشکل از سرور هست که باید به مدیر سرور اطلاع بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...