رفتن به مطلب

نیاز به tab بسیار سبک دارم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خودتون می دونید که هنوز اکثر کاربران ایرانی اینترنت از dialup استفاده می کنند و سرعت بسیار پایینی دارند و اگر بخواهند یک صفحه وب را که دارای tab هست باز کنند مطالب تا اجرا نشدن فایل جاوا اسکریپت پشت سر هم نشان داده می شود. من به دنبال tab ی هستم که حتی با سرعت های پایین اینترنت هم سریع اجرا بشه. من از tab ها زیاد نمی دونم ولی فکر کردم آیا tab ی وجود داره که بدون جاوا اسکریپت کار کنه؟ اگر نداره یک tab باشه که فایل جاوا اسکریپتش خیلی کم حجم باشه.

لینک به ارسال

سلام

سعید جان خب اونایی که میگی پشت سر هم نشون داده میشن رو با css میتونی به راحتی مخفی کنی و از نشون دادن تب ها زیرِ هم جلوگیری کنی :

display:none;

وقتی صفحه لود میشه این کد نمیزاره تب ها زیر هم نمایش داده بشن و موقع کلیک کردن display رو از none در بیار یا اگه با جاوا اجرا میکنی خب دیگه نیازی نیست

لینک به ارسال

سلام

سعید جان خب اونایی که میگی پشت سر هم نشون داده میشن رو با css میتونی به راحتی مخفی کنی و از نشون دادن تب ها زیرِ هم جلوگیری کنی :

display:none;

وقتی صفحه لود میشه این کد نمیزاره تب ها زیر هم نمایش داده بشن و موقع کلیک کردن display رو از none در بیار یا اگه با جاوا اجرا میکنی خب دیگه نیازی نیست

ممنون. این هم روش خوبی هست ولی حالا آیا میشه بدون جاوا اسکریپت tab ساخت؟ اگر نمیشه tab ی که جاوا اسکریپت سبک داره را معرفی کنید.

لینک به ارسال

ممنون. این هم روش خوبی هست ولی حالا آیا میشه بدون جاوا اسکریپت tab ساخت؟ اگر نمیشه tab ی که جاوا اسکریپت سبک داره را معرفی کنید.

سلام

آره میشه اگر با css3 آشنایی داشته باشی میتونی اینکارو کنی فک کنم چندتایی آماده دیده بودم تو نت

من خودم هر موقع طراحی میکنم اگر نیاز به تب داشته باشم یکی هست که فایل js که داره 8 کیلوبایت هست از اون استفاده میکنم

شرمندتم که نمیتونم برات بزارم چون با موب میام دسترسی به pc ندارم :(

لینک به ارسال

من خودم هر موقع طراحی میکنم اگر نیاز به تب داشته باشم یکی هست که فایل js که داره 8 کیلوبایت هست از اون استفاده میکنم

شرمندتم که نمیتونم برات بزارم چون با موب میام دسترسی به pc ندارم :(

اگر زحمتی نباشه این tab را زمانی که به pc دسترسی داشتید قرار بدید.

لینک به ارسال

اگر زحمتی نباشه این tab را زمانی که به pc دسترسی داشتید قرار بدید.

چشم ، اما بعید میدونم حالا حالاها بتونم دسترسی داشته باشم :(

اما برات آدرس یه سایت رو پ.خ میکنم که قبلن در طراحیش از اون استفاده کردم برای یک کاربر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...