رفتن به مطلب

لیست آخرین مطالب بعد از مطالب صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

من می خواهم در صفحه اصلی لیست آخرین مطالب را قرار دهم اما به خاطر اینکه در صفحه اصلی به صورت معمولی 10 مطلب آخر نشان داده می شوند می خواهم 10 مطلب بعد از این مطالب را نشان دهم تا لینک ها تکراری نباشند.

لینک به ارسال

من اینکار رو انجام دادم . تو این کد که برای نمایش جدیدترین مطالب هست offset رو 10 ( یعنی از مطلب 10 به بعد ) و numberposts رو مثلا 5 بزارید ( یعنی 5 مطلب نشون بده )

<?php
global $post;
$myposts = get_posts(array('numberposts' => 5, 'offset' =>10,'post_status'=>'publish'));
foreach($myposts as $post) :
setup_postdata($post);
?>
<li class="recent_post_item">
<?php
if(has_post_thumbnail()) {
echo '<a href="'.get_permalink().'">';
echo get_the_post_thumbnail($post->ID, array(80,80) );
echo '</a>';
} ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" class="relatedlink">
<?php the_title(); ?></a>
</li>
<?php endforeach; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

لینک به ارسال

ساده از چه نظر؟!

<?php
global $post;
$myposts = get_posts(array('numberposts' => 5, 'offset' =>10,'post_status'=>'publish'));
foreach($myposts as $post) :
setup_postdata($post);
?>
<li class="recent_post_item">
<a href="<?php the_permalink(); ?>" class="relatedlink"><?php the_title(); ?></a>
</li>
<?php endforeach; ?>

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

دوستان این کد ها رو شکلی بزارید که مثل یه اسلایدر تامب باشه مثل یه کروسل Carousel باشه و بصورت عرضی باشه لطفا ونجوری بزارید سریع تر که بتونیم به کار عقب افتاده برسیم

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این چیز یکه شما میخوای کلا یک کدنویسی جدا داره و زمانبر هست! و البته در بحث این تاپیک نیست...

شما کد carousel رو بگیرید و بجای اسلایدها یک حلقه پست و کوئری بالا رو قرار بدید

روال کار به این شکل هست

موفق باشید

لینک به ارسال

از کجا بگیرم و اینکه یه کد که شورت کد هست توش توی اون که لوپ نمیشه داد . ما هر چی میپرسیم میگید لقمه اماده میخواهید اگر قرار بود کلی تحقیق و تفحص کنیم خوب اینجا نمیومدیم عزیزان

باید اینجا بگید یاد بگیریم یه انتقادم دارم تا بحث به جای حرفه ای میرسه میگید پولیه در حالی که سایت خارجی وردپرس بی پول همه رو داره میده حالا م چند تا ایرانی دور هم جمع میشیم بیایید بهم کمک کنیم علم رو باید به دیگران یاد داد وگرنه پوسیده و بی مصرف میشه

لینک به ارسال

از کجا بگیرم و اینکه یه کد که شورت کد هست توش توی اون که لوپ نمیشه داد . ما هر چی میپرسیم میگید لقمه اماده میخواهید اگر قرار بود کلی تحقیق و تفحص کنیم خوب اینجا نمیومدیم عزیزان

باید اینجا بگید یاد بگیریم یه انتقادم دارم تا بحث به جای حرفه ای میرسه میگید پولیه در حالی که سایت خارجی وردپرس بی پول همه رو داره میده حالا م چند تا ایرانی دور هم جمع میشیم بیایید بهم کمک کنیم علم رو باید به دیگران یاد داد وگرنه پوسیده و بی مصرف میشه

در سایت https://wordpress.org/support به هیچ وجه چنین پستهایی من ندیدم

حجم آموزشی که ما اینجا قرار میدهیم از سایت اصلی بیشتر هست. چون اکثرا جدید هستند و در جایی ذکر نشده

در انجمن درخواست ممنوع هست به دلیل همین نوع رفتاری که الان دارید. توقع. بهتره برای تغییرات بزرگی که دارید در بخش خرید تاپیک ارسال کنید

معمولا تمام کدها در انجمن هست یا لینک به مطلب آموزشی دارند. کار ترکیب فقط با شماست که راهنمایی هم میشوید اگر تلاش داشته باشید

carousel

http://gmarwaha.com/jquery/jcarousellite/

لینک به ارسال

ترکیب بله اما در قسمت کادکس وردپس که خودتونم اونجا ارجاع دادید و چند انجمن خارجی مربوط به اون کد هست ما قصد جسارت نداریم شما میگید توقع دارید خوب بله دیگه توقع داریم

اگر قرار هست ما برای هر درخواستی خرید کنیم چرا اینجا رو راه انداختید خوب صد تا سایت طراحی وردپرس هست وقتی کسی فروم یه چیزی رو میزنه یعنی اونجا منبع اطلاعات و اموزش ها باید بشه وگرنه کسی نمیاد.

البته اینارو در نهایت احترام میگم برداشت بد نشه مطلب قبلم واسه این گفتم نگفتید کد رو از کجا برداریم

حالا اینو چک میکنیم ببینیم توش چیزی پیدا میشه مرسی

لینک به ارسال

$(function() {

$(".anyClass").jCarouselLite({

btnNext: ".next",

btnPrev: ".prev"

});

});

این فانکشنی که داده با قالب من سازگار نیست صفحه سفید میاد وقتی اینو میزارم تو فایل فانکشن

لینک به ارسال

ترکیب بله اما در قسمت کادکس وردپس که خودتونم اونجا ارجاع دادید و چند انجمن خارجی مربوط به اون کد هست ما قصد جسارت نداریم شما میگید توقع دارید خوب بله دیگه توقع داریم

اگر قرار هست ما برای هر درخواستی خرید کنیم چرا اینجا رو راه انداختید خوب صد تا سایت طراحی وردپرس هست وقتی کسی فروم یه چیزی رو میزنه یعنی اونجا منبع اطلاعات و اموزش ها باید بشه وگرنه کسی نمیاد.

البته اینارو در نهایت احترام میگم برداشت بد نشه مطلب قبلم واسه این گفتم نگفتید کد رو از کجا برداریم

حالا اینو چک میکنیم ببینیم توش چیزی پیدا میشه مرسی

دوست عزیز

بحث پشتیبانی رایگان شرایط دارد

ما اینجا برای کسی کدنویسی رایگان انجام نمیدهیم و برای هر کار دلیلی داریم

codex انجمن نیست. ما هم کاربران را به آنجا ارجاع میدهیم چون سند آموزشی هست نه انجمن آموزشی

اینجا هم برای پشتیبانی محصولات هست نه تولید چیزی.

بهتره برداشتتون رو تغییر دهید. کاربرانی که از سال پیش با ما بودند نتیجه این کار مارو به خوبی میدونند

پیروز باشید

$(function() {

$(".anyClass").jCarouselLite({

btnNext: ".next",

btnPrev: ".prev"

});

});

این فانکشنی که داده با قالب من سازگار نیست صفحه سفید میاد وقتی اینو میزارم تو فایل فانکشن

این jquery هست باید در فایل js یا در تگ script باشد

لینک به ارسال

ببینید من فقط خواستم لطف گنید بگید اونکه دادید دقیقا چه کنیم میشه یه اموزش بسازید تو این تاپیک بگید چه کنیم که کروسل کار کنه؟؟من نمیدونم کجا کپی کنم هر کدوم رو

لینک به ارسال

فکر میکنم قبلا همچین موردی رو قرار دادم. البته در سایت وردپرس فارسی.

توی بخش آموزش قرار دادم و اگر مشکلی داشتید یک تاپیک جدید بزنید تا اونجا مشکلات رو رفع کنیم

ساخت اسلایدر یا jCarousel

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...