رفتن به مطلب

ثبت نشدن نقشه سایت در گوگل وبمستر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چند روزی هستس که نقشه اکثر سایت ها دچار مشگل شده نمیدونم چرا ؟ مشگلی که برای من پیش اومده اینکه نقشه سایتم در گوگل ثبت میکنم اما بعد از چند روز که میرم در قسمت نقشه سایتsubmit رو Pending زده و Indexed رو هم Pending میزنه هرچی ثبت مجدد میزنم تاثیری ندراه ، قبلا این مشگل رو نداشتم . برای نقشه سایت از yoast استفاده میکنم .

لینک به ارسال

خب نباید انتظار ثبت اون نقشه های داخلش رو داشته باشید.. (ارور میده : خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده)

لینک به ارسال
خب نباید انتظار ثبت اون نقشه های داخلش رو داشته باشید..

نه دوست عزیز همش ثبت میشه ولی هی براش مشگل پیش میاد یه روز میرم تو وبمستر خطا داده دوباره ثبت میکنم درست میشه باز روز بعد براش مشگل پیش میاد .

(ارور میده : خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده)

سایت بالا میاد مشگلی ندراه !

لینک به ارسال

فکر کنم باید سایت مپ هاتون رو بصورت جداگانه به گوگل معرفی کنید . .

دقت کنید سرورتون پایداری لازم رو داشته باشه . اکثر این مشکلات زمانی پیش میاد که سرور مورد پیدا میکنه و دسترسی گوگل به سایت شما مدت زمان زیادی قطع میشه

لینک به ارسال
فکر کنم باید سایت مپ هاتون رو بصورت جداگانه به گوگل معرفی کنید . .

خودمم همچین فکری میکردم . هر سه تاش رو یکی یکی معرفی کردم.

دقت کنید سرورتون پایداری لازم رو داشته باشه . اکثر این مشکلات زمانی پیش میاد که سرور مورد پیدا میکنه و دسترسی گوگل به سایت شما مدت زمان زیادی قطع میشه

فکر نمیکنم سرور مشگلی داشته باشه . چون اگه مشگل داشت در قسمت خطاها گزینه Server Connectivity تیک سبز نداشت و تعداد خطاهاش رو اونجا نشون میداد .

16 تا مطلب دارم که تا مطلب 13 همه شون ایندکس شدن ولی مطالب 14 و 15 و 16 ایندکس نشدن نمیدونم قضیه اش چیه . و چرا اینطوری شده . دوستان نظری ندارن ؟

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

شما با ابزارهای آنلاین یک نقشه ایجاد و بعد به گوگل معرفی کنید. ببینید ثبت میکنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...