• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
rezakianoosh

قالب techvern سه ستونه و فارسی شده

9 پست در این موضوع قرار دارد

techvern.png

یکی از طراحان پوسته برای وردپرس انگلیسی megapress می باشد پوسته جدید این شرکت techvern می باشد که دارای طراحی واکنش گرا responsive می باشد همچنین در صفحه اصلی پوسته ۳ سه ستونه است و از انجا که اکثر وب سایتهای دانلود ، موبایل و تفریحی از پوسته های سه ستونه استفاده می کنند ، این قالب با امکانات فراوانی که دارد می تواند انتخاب خوبی برای این سایت ها باشد . برخی ویژگی های این پوسته وردپرس فارسی عبارتند از :

- دارای کنترل پنل برای مدیریت بهتر اجزاء قالب

- دارای اسلایدر اختصاصی پوسته

- توانایی تغییر رنگ بخش های مختلف پوسته مانند : تغییر رنگ هدر ( سر صفحه ) ، تغییر رنگ پانوشت ( فوتر ) ، تغییر رنگ منو ها و …

- توانایی افزودن id دسته به اسلایدر و انتخاب اتوماتیک اسلاید ها تو پوسته

- توانایی افزودن کدهای امارگیر هایی مانند گوگل آنالیزر از طریق پنل پوسته

- رنگبندی زیبا و چشم نواز قالب

- توانایی مدیریت بنرهای تبلیغاتی از طریق کنترل پنل پوسته در پیشخوان

- و ...

- دارای تنظیمات پیشرفته برای شبکه های اجتماعی مانند : ارسال مطالب در توئیتر و فیسبوک ، توانایی افزودن کاربران فیسبوک و یا شناسه برنامه و …

منبع : آرتاباز - دانلود پوسته وردپرس

مشاهده تصویر پیش نمایش صفحه اصلی پوسته - مشاهده تصویر پیش نمایش ادامه مطلب پوسته

دانلود پوسته از انجمن

techvern.zip

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

من این قالب رو نصب کردم قالب جالبی هست

ولی چند تا مشکل داره که تو عکس نشون میدم اگر امکانش باشه راهنمایی بکنید تا این مشکلات رو بر طرف بکنم

4 تا مشکل هست

1.منو راست چین نیست و مطالب منو رو سمت چپ میاره

2.جستجو و آیکون های شبکه های اجتماعی وسط چین هستن اگر برن سمت چپ خیلی بهتر میشه

3.مطالب محبوب - نظرات هم (راست چین نیستن)

4.مورد مهمتر تو قالب ادامه مطلب نیست برای اینکه به ادامه مطلب بری باید روی عنوان قالب کلیک بکنی

post-860-0-32750000-1363628581_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با سلام

من این قالب رو نصب کردم قالب جالبی هست

ولی چند تا مشکل داره که تو عکس نشون میدم اگر امکانش باشه راهنمایی بکنید تا این مشکلات رو بر طرف بکنم

4 تا مشکل هست

1.منو راست چین نیست و مطالب منو رو سمت چپ میاره

2.جستجو و آیکون های شبکه های اجتماعی وسط چین هستن اگر برن سمت چپ خیلی بهتر میشه

3.مطالب محبوب - نظرات هم (راست چین نیستن)

4.مورد مهمتر تو قالب ادامه مطلب نیست برای اینکه به ادامه مطلب بری باید روی عنوان قالب کلیک بکنی

سلام

مورد اول - تست کردم منو راست چین هست و مشگلی نداره .

مورد دوم -جستجو و آیکون های شبکه های اجتماعی برن سمت چپ کی فتن روی صفحه ها که اصلا جالب نمیشه و قالب رو خییلی خیلی شلوغ نشون میده . ( شما خودتون میتونید ببریدش چپ ! )

مورد سوم - مطمئن هستید ؟ اگر ممکنه یه عکس بزارید .

مورد چهارم - ادامه مطلب رو موقع نوشتن متن باید بزارید .

اگه واقعا قالب مشگل داشته باشه دوباره ویرایشش میکنم و قرار میدم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من تونستم مورد

1-2-3 رو درست با کمک یکی از دوستان

مورد سوم هم تو پست بالایی تو عکس پیوست کردم

تو فایل tabber.css با تغییر دادن کد درست شد

ولی ادامه مطلب درست نشد چون خودم هم احتمال دادم باید ادامه مطلب باشه تا بیاد ولی دو بار تست کردم تو دوتا مطلب ولی ادامه مطلب اضافه نشد

ویرایش شده در توسط tablo_24
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ولی ادامه مطلب درست نشد چون خودم هم احتمال دادم باید ادامه مطلب باشه تا بیاد ولی دو بار تست کردم تو دوتا مطلب ولی ادامه مطلب اضافه نشد

خودتون میتونید به صورت دستی ادامه مطلب رو در پوسته قرار بدید بعد از تابع content وردپرس بزارید حل میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من هم با ایت تم مشکل دارم اولا منو های بالایی چپ چین هستند و ثانیا من چطور قسمت سازندگان تم را حذف کنم لطفا محل حذف کد را هم ذکر کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر سایت آنلاین باشه بهتر میشه راهنمایی کرد

در مورد حذف کپی‌رایت هم کار درستی نیست دوست عزیز

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من باز با این پوسته به مشکل برخوردم و آن هم اینکه در ویندوز اکسپلورر 8 و به پایین سایت در ست نمایش داده نمی شه الان من بایید چی کارکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من باز با این پوسته به مشکل برخوردم و آن هم اینکه در ویندوز اکسپلورر 8 و به پایین سایت در ست نمایش داده نمی شه الان من بایید چی کارکنم

مشکل پوسته هست

اگر با طراحی آشنا هستید رفعش کنید

در غیر این صورت با طراح پوسته تماس و مشکل را گزارش کنید

در پوسته‌های جدید معمولا نگارشهای پایین IE پشتیبانی نمی‌شوند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست