5 پست در این موضوع قرار دارد

نسخه 1.3 منتشر شد.

تشکر از دوست عزیزمون Farzad جهت تکمیل فایل زبان

20

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید بروز شد

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید بروز شد

مشکلات عدم نمایش در وردپرس 3.7.1 حل شد

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نسخه جدید منتشر شد.

با آخرین نسخه وردپرس (4.0) هماهنگ شد.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sajadszm
      با سلام
      من یک افزونه رو با POEDIT فارسی سازی کردم.داخل اون بخش تاریخ هست که متاسفانه  تاریخ به صورت میلادی هستش.افزونه ی تقویم جلالی هم روی سایت نصبه ولی بازم تاریخ تغییری نکرده.چکار کنم؟
    • توسط armanzahraei
      به نام خالق زیبایی ها
      بنده با این مشکل مواجه شده ام که هیچ کلید اضافه کردن پلاگین و افزونه وجود ندارد حتی این مشکل راهم در صفحه پوسته ها دارم هیچ کلیدی برای اضافه کردن پوسته دلخواه نیست.

• توسط Andy Murray
      با سلام ، وقت دوستان وردپرسی بخیر ! 
      دوستانی که به دنبال نمایش ستاره دار مطالب در گوگل هستین، حتما میدونید که افزونه های زیادی در این رابطه هست . من از kk Star Ratings استفاده کردم اما برای بعضی سایت ها جواب میده و برای بعضی ها هم جواب نمیده ، کسی اطلاعات دقیق تری داره که دلیلش چی هست ؟ و مشکل کار کجاست ؟ 
      به عنوان مثال برای سایت دی کیو شاپ کار نمیکنه ولی برای سئو سایت ستاره دار نمایش داده میشه . 
    • توسط vahidmh
      سلام به همگی خسته نباشید بنده یک افزونه اسلایدر مخصوص سایتم میخواستم تا الان چندتا افزونه استفاده کردم ولی همشونو خراب نشون داده لطفا کمک کنید
      آدرس سایتم : beh-melody.ir
      لطف کنید بررسی کنید ببینید چجور هستش ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟