رفتن به مطلب

مشکل ایمیل هاست های اشتراکی و بلاک شدن

پست های پیشنهاد شده

سلام . هاست سایت من دو بار توسط سرور قفل شده به علت ارسال بیش از 70 ایمیل در ساعت . پیشتیبانی گفت ممکنه از فایل های زیر ایمیل ارسال شده باشه . میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

/wp-login.php

/wp-search.php

/wp-comments-post.php

/wp-mail.php

/asd.php

/save.php

لینک به ارسال

بخش عضویت در سایت دارید؟

پوسته تون ریپ شده یا پرمیوم نال شده هست؟

لینک به ارسال

خود وردپرس که مشکلی نداره شل و هک هم معمولا نباید باعث این مشکل بشه.

این فایلهایی که دادن

/asd.php

/save.php

هر دو توی پوسته شما هست؟

فایل دومی چی هست؟

لینک به ارسال

در روت هستن؟ پس احتملا شل هستن.

فشرده و در اینجا قرار بدید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان.این مشکل بازم گریبان گیرم شد . من حتی اومدم تمامی فایلای هسته اصلی وردپرسو جایگزین کردم ولی بازم ایمیل گروهی ارسال میشه و هاستم همش قفل میشه . لطفاً کمکم کنید .

لینک به ارسال

درود ;

دوست عزیز این 2 فایل همچنان در هاست شما هست ؟

asd.php

save.php

اینها از فایل‌های وردپرس نیستند و ممکنه که شل باشه ،

به طور میانگین در ساعت چه تعداد کامنت ورودی دارید ؟؟

همین مشکل رو من هم من با میهن‌وب‌هاست دارم که در حال بررسی و پیگیری هستم ، نتیجه رو میگم

لینک به ارسال

منم میهن وب هاست هستم . اون دو تا فایلو قبلاً حذف کردم . اصلاً کامنت ندارم چون کلاً انتقال میدم به انجمن بحث و گفتگو رو . والا دیگه نمیدونم چیکار کنم هر روز قطعه

ویرایش شده توسط ahmadsoft
لینک به ارسال

درسته ..

پس منتظر بمونید تا ببینم چی میشه ، فکر نمیکنم مشکل از وردپرس باشه و معمولا هاستینگ‌ها مشکلات خودشون رو به گردن سیستم‌های مدیریت محتوا می‌اندازند ، طی تیکت بهشون بگید که افراد دیگه هم چنین مشکلی دارند تا پیگیر کار باشند .. من در حال صحبت باهاشون هستم ..

لینک به ارسال

شما فعلاً برای اینکه مشکلی نداشته باشید سرویس ایمیلتون رو غیر فعال کنید . اگر ایمیلی ساختید غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه .

اگر مشکلتون پا بر جا بود مشخصاً وردپرس ارسال میکنه . بعد باید اونجا یک فکری دیگه کرد که بعید میدونم از وردپرس باشه

لینک به ارسال

فکر کنم بتونید در کنترل پنل ایمیل های ارسالی را ببینید و بفهمید ایمیل چی هست و از کجا ارسال میشه. احتمالا در پوشه mail در روت هاست.

هاستینگ شما هم می تونه در whm خودش ببینه. حتی فایروال csf معمولا فایل ارسال کننده را هم در لوگ اعلام می کنه.

ویرایش شده توسط shivahost
لینک به ارسال

من در دایرکتوری wp-admin چندین فایل تروجان پیدا کردم و پاکشون کردم که احتمالا دلیل مشکل این بوده ، تمامی فایل‌های هاستتون رو چک کردید ؟؟

باید تست کنم ببینم باز هم مشکل پیش میاد یا نه ، میتونید تیکت بزنید تا کلا ایمیل رو روی هاست شما غیر فعال کنند ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...