• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
ahmadsoft

مشکل ایمیل هاست های اشتراکی و بلاک شدن

18 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . هاست سایت من دو بار توسط سرور قفل شده به علت ارسال بیش از 70 ایمیل در ساعت . پیشتیبانی گفت ممکنه از فایل های زیر ایمیل ارسال شده باشه . میشه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم

/wp-login.php

/wp-search.php

/wp-comments-post.php

/wp-mail.php

/asd.php

/save.php

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا شما از سیستم خبر نامه استفاده می کنید ، درسته ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش عضویت در سایت دارید؟

پوسته تون ریپ شده یا پرمیوم نال شده هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش عضویت در سایت غیر فعاله . پوسته هم یکساله هیچ مشکلی نداشته . فک کنم مشکل از فایلهای خود وردپرسه

ویرایش شده در توسط ahmadsoft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود وردپرس که مشکلی نداره شل و هک هم معمولا نباید باعث این مشکل بشه.

این فایلهایی که دادن

/asd.php

/save.php

هر دو توی پوسته شما هست؟

فایل دومی چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره . نه هر دو فایل در روت هاست و در کنار سایر فایل های وردپرس هستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در روت هستن؟ پس احتملا شل هستن.

فشرده و در اینجا قرار بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان.این مشکل بازم گریبان گیرم شد . من حتی اومدم تمامی فایلای هسته اصلی وردپرسو جایگزین کردم ولی بازم ایمیل گروهی ارسال میشه و هاستم همش قفل میشه . لطفاً کمکم کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ;

دوست عزیز این 2 فایل همچنان در هاست شما هست ؟

asd.php

save.php

اینها از فایل‌های وردپرس نیستند و ممکنه که شل باشه ،

به طور میانگین در ساعت چه تعداد کامنت ورودی دارید ؟؟

همین مشکل رو من هم من با میهن‌وب‌هاست دارم که در حال بررسی و پیگیری هستم ، نتیجه رو میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم میهن وب هاست هستم . اون دو تا فایلو قبلاً حذف کردم . اصلاً کامنت ندارم چون کلاً انتقال میدم به انجمن بحث و گفتگو رو . والا دیگه نمیدونم چیکار کنم هر روز قطعه

ویرایش شده در توسط ahmadsoft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته ..

پس منتظر بمونید تا ببینم چی میشه ، فکر نمیکنم مشکل از وردپرس باشه و معمولا هاستینگ‌ها مشکلات خودشون رو به گردن سیستم‌های مدیریت محتوا می‌اندازند ، طی تیکت بهشون بگید که افراد دیگه هم چنین مشکلی دارند تا پیگیر کار باشند .. من در حال صحبت باهاشون هستم ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من حدود 5 - 6 بار این اتفاق واسم میوفته و میگن دلیلش ارسال بیش از 70 ایمیل گروهی در ساعته . والا من چیزی نمیفرستم با این هاست ایمیله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما فعلاً برای اینکه مشکلی نداشته باشید سرویس ایمیلتون رو غیر فعال کنید . اگر ایمیلی ساختید غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه .

اگر مشکلتون پا بر جا بود مشخصاً وردپرس ارسال میکنه . بعد باید اونجا یک فکری دیگه کرد که بعید میدونم از وردپرس باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرویس ایمیلم اصلاً فعال نیست . شرکت میهن وب هاست که میگه مشکل از بعضی از فایلای وردپرسه که ایمیل گروهی میفرستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم بتونید در کنترل پنل ایمیل های ارسالی را ببینید و بفهمید ایمیل چی هست و از کجا ارسال میشه. احتمالا در پوشه mail در روت هاست.

هاستینگ شما هم می تونه در whm خودش ببینه. حتی فایروال csf معمولا فایل ارسال کننده را هم در لوگ اعلام می کنه.

ویرایش شده در توسط shivahost

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در دایرکتوری wp-admin چندین فایل تروجان پیدا کردم و پاکشون کردم که احتمالا دلیل مشکل این بوده ، تمامی فایل‌های هاستتون رو چک کردید ؟؟

باید تست کنم ببینم باز هم مشکل پیش میاد یا نه ، میتونید تیکت بزنید تا کلا ایمیل رو روی هاست شما غیر فعال کنند ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری