رفتن به مطلب

راهنمایی برای تایید نظرات یک پست خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید

اگر بخوام نظرات همه پست هام به غیر از یک یا چند پست خاصم رو گزینه تایید رو غیر فعال کنم چکاری باید انجام بدم؟ میخوام نظرات یک پست خاص رو فقط تایید توسط نویسنده بکنم...

لطفا راهنماییم کنید...

لینک به ارسال

فکر کنم منظورم رو خوب متوجه نشدید.

نمیخوام که نظرات پستی رو غیر فعال یا فعال کنم. فقط میخوام پست های خاصی رو وقتی که دوستان نظر میزارند. براشون بنویسه که باید مورد تایید نویسنده قرار بگیره بعد برای نمایش گذاشته میشه.

من داخل تنظیمات تیک "نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد" رو زدم ولی میخوام برای مثلا یک پست خاص هرکی نظر میده حالا چه یک بار نظر داده باشه یا صد بار، نظراتش اول نمایش داده نشه و توسط نویسنده تایید بشه بعد بره داخل سایت قرار بگیره. این عمل داخل وردپرس ایا شدنیه؟ و اگر آره باید چه کارایی رو انجام بدم؟ افزونه خاصی میخواد یا نه؟

یه سوال جدید دیگه ای هم که به ذهنم رسید که اینجا بپرسم اینه که میشه فقط برگه ها(به جز پست های سایت) رو طوری کرد که اول کاربرای عضو شده سایت لوگین کنند بعد دیدگاه خودشون رو بزارند؟ آیا این امکان در وردپرس وجود داره؟ افزونه خاصی در این رابطه نیست؟

ویرایش شده توسط pesaranegol
لینک به ارسال

دستتون درد نکنه... این افزونه رو نصب کردم و یه صفحه ای داره به این شکل:

8mjdsvns61hjslqv9xi2.jpg

باید چکار کنم؟ عدد پست مورد نظرمو داخلش بزارم و هرکی اگر توی اون نظر داد باید تایید بشه.... همینه یا نه؟

بازم ممنون

لینک به ارسال

بله باید id پست ها و یا برگه هایی رو که مایل به تایید خودکار کامنت ها هستید در اونجا وارد کنید و بینشون فقط از کامای انگلیسی استفاده کنید

لینک به ارسال

در صفحه ایی که فهرست پست ها هستند موس را روی کلمه ی ویرایش ببرید، در پایین مرورگر عبارتی ظاهر میشه - به ID=50 دقت کنید - 50 شماره ی آی دی اون پست هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...