• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
mehdi...

ارتباط و راهنمایی از طریق یاهو مسنجر

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

می خواستم بگم اگه میشه کسانی که اطلاعاتی دارند در مورد هر چیزی یاهو ای دی هاشون را بزارند + تخصصشون تا اگه یه روزی به مشکل خوردیم سریع تر بتونیم کمک بگیریم

من خودم تو CSS-HTML حرفه ای هستم و اگه سوالی داشتید در خدمتم

mehdiraized@yahoo.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

می خواستم بگم اگه میشه کسانی که اطلاعاتی دارند در مورد هر چیزی یاهو ای دی هاشون را بزارند + تخصصشون تا اگه یه روزی به مشکل خوردیم سریع تر بتونیم کمک بگیریم

من خودم تو CSS-HTML حرفه ای هستم و اگه سوالی داشتید در خدمتم

mehdiraized@yahoo.com

دوست عزیز ایده شما فقط به حل شدن سریع تر مسائل کمک میکنه ولی اگه مشکلات در انجمن مطرح بشن بهتره چون:

1- ممکنه اشخاص دیگه ای هم مشکل شما رو داشته باشن و باجستجو توی انجمن مشکلشون حل بشه

2- مشکل شما تو انجمن از نظر چندید متخصص از بعدهای مختلفی بررسی میشه و میتونن با شیوه های مختلف شمارو یاری برسونند

3- ممکنه در زمانی که شما مشکل دارید افراد داخل انجمن نتونند به شما کمک کنند و بهتره جایی (انجمن) مکتوب بشه تا افراد بتونند در زمانهای مختلف به شما پاسخ بدن

4- ممکنه جواب سوال یا مشکل شما نیاز به زمان داشت باشه تا بررسی و حل بشه شایدم نیاز به کدنویسی (درحدکم) هم داشته باشه

به نظر من اگه پاسخ ها سریع و از طریق مسنجر داده بشه دیگه اشتیاق افراد فعال تو یاری رسوندن کم میشه بدلیل اینکه ممکنه سوالها تکراری باشه و نتونند بفهمند این پاسخ به درد چند نفر دیگه خورده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

قوانین انجمن:

11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته ولی به نظرم چون تو یاهو ای دی ادم راحت تر میتونه منظورش را برسونه و سوالش را مطرح کنه گفتم

کسی که سوال می پرسه یا کسی که جواب میده تو یاهو می تونه بیاد و در انجمن هم قرار بده

ولی در کل مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه اگه قرار باشه همه آیدیشون رو بذارن و توی یاهو با هم ارتباط بر قرار کنن خب دیگه باید کرکره این انجمن رو بیارن پایین!!!! در ضمن اینجا وقتی سوالی پرسیده میشه و جواب داده میشه این سوال شاید واسه خیلیای دیگه هم پیش بیاد و با ارجا, شدن به جوابی که قبلا داده شده کارش زودتر راه میوفته. پس پاسخ های سوالات باید به اشتراک گذاشته بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با دوستان موافقم

وقتی سوال توی یاهو پرسیده بشه و پاسخ داده بشه کارِ 1 نفر راه میفته

اما اگر توی انجمن باشه یک بار پرسیده میشه اما ممکنه کار ده ها نفر یا 100 ها نفر راه بیفته و همیشگی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آیدی رو انجمن نشون بده زیر اطلاعات دیگه مثلا زیر آشنایی با طراحی هر کی هم دلش خواست میتونه آیدی کاربرها رو ادد کنه تو چت عرض ادب کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید متوجه شدم و به نظراتتون هم احترام می زارم اشتباه از من بود :)

اگه میشه این تایپیک را حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.