رفتن به مطلب

مشکل باز نشدن پنل ادمین و...

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان

من یک مشکلی دارم این که وقتی می خوام وارد پنل ادمین بشم یوزر و پس رو میدم اما بعد از لاگین صفحه سفید میشه و وارد نمیشه چی کار کنم؟؟

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

نه اصلا اما بگم قبلا هم یک چنین مشکلی بود مثلا بعضی مواقع قالب ادیت می کردم صفحه سفید می شد اما تغییرات اعمال میشد گفتم منتظر نسخه ی جدید بمونم و آپدیت کنم درست شه اما الان این جوریه

لینک به ارسال

سلام

در روت سایتتون ببینید فایلی به نام error_log دارید؟ اگر هست چند خط آخرش رو اینجا قرار بدید.

لینک به ارسال

ببخشید دیر شد بفرمایید

[20-Feb-2013 04:13:52 Europe/Moscow] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[20-Feb-2013 04:14:05 Europe/Moscow] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/xcache.so' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/xcache.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[20-Feb-2013 04:14:05 Europe/Moscow] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/suhosin.so' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/suhosin.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

[20-Feb-2013 04:14:05 Europe/Moscow] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626/ixed.5.3.lin: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

لینک به ارسال

کلا سرورتون مشکل داره.

این فایل رو به مدیر سرور بفرستید و علت رو جویا بشید.

لینک به ارسال

نگران مطالبتون نباشید . تا هنگامی که بکاپی از دیتابیس داشته باشید جای نگرانی نیست (بکاپ از دیتا بیس که دارید؟ )

گفتن وردپرس رو دوباره نصب کنید ؟ میتونید دستی این کار رو انجام بدید . آموزشش داخل انجمن هست .

لینک به ارسال

خب دوباره وارد هاست بشید و یک بکاپ از کل فایل ها و یک بکاپ از دیتابیس بگیرید .

همچنین اگر پنلتون cpanel یا direct admin هست میتونید یک بکاپ کلی بگیرید و دانلودش کنید تا خیالتون راحت باشه . بعد میتونید وردپرس رو ارتقا بدید یا دوباره بصورت دستی نصب کنید

لینک به ارسال

دقیقا از همین روش هم رفتم اما نشد

دوستان میگم مطالب توی کدوم فایل ذخبره میشه؟ که میگم مثلا وردپرس رو کاملا از اول نصب کنم و بعد اون فایلی که مطالب توش ذخیره میشه رو آپ کنم چنین چیزی میشه؟

لینک به ارسال

مطالب داخل دیتابیس ذخیره میشه و برای دسترسی به اون باید وارد هاست بشید و و از اونجا به PHPMYADMIN برید و یک بکاپ از دیتابیستون بگیرید

لینک به ارسال

شما از کل جداول باید بکاپ بگیرید . داخا خود phpmyadmin یک قسمت بنام export داره که میتونید از اون طریق بکاپ بگیرید . فرمت فایل خروجی رو فشرده شده انتخاب کنید

برای ایمپورت دیتابیس هم کافیه از قسمت import اقدام به این کار کنید .

لینک به ارسال

از همه ی کسانی که بهم کمک کردن واقعا ممنونم من از سیستم های محتلفی از قبیل مای بی بی وی بی جوملا و.... استفاده می کنم می تونم به جرعت بگم قوی ترین پشتیبانی بودید در ضمینه وردپرس واقعا ممنون

خدا نگه دار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...