• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
mehral

پوسته رسپانسیو برای وبلاگ نویس ها و حرفه ای ها

2 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر همگی توی این روزهای آخر تصمیم به طراجی پوسته حرفه ای در حد رقابت با پوسته های خارجی گرفتم این شد که این پوسته رسپانسیو طراحی کردم به همراه یه پنل مدیریتی برای استایل دهی به سایت به همراه امکاناتی دیگ به دو زبان پارسی و انگلیسی

برخی از امکانات این قالب عبارتند از:

• پنل مدیریتی برای تنظیمات پوسته
  • طراحی رسپاسیو مخصوص تمامی تبلتها و اسمارت فونها و مینی لپتابها
  • سه استایل پیشفض برای پوسته
  • ابزارک اختصاصی برای قراردان آگهی
  • ابزارک اختصاصی برای قراردان اتصالات شبکه های اجتماعی
  • ابزارک اختصاصی برای قرار دادن شمارنده های شبکه های اجتماعی
  • قراردادن فضاهای برای پخش آگهی
  • منو های رسپانسیو
  • دیدگاه های تودرتو رسپانسیو
  • اسلایدر رسپاسیو همراه با اضافه کردن بی نهایت عکس
  • تماس باما اختصاصی همراه با اطلاعات تماس و نقشه گوگل
  • ویرایش پروفایل کاربری به همراه اضافه شدن لینک های شبگه های اجتماعی
  • ویرایش پروفایل کاربری برای اضافه نمودن ایمیل و تلفن به همراه پراویسی امنیتی
  • ….

پیش نمایش پارسی

پیش نمایش انگلیسی

خرید پوسته

با خرید نسخه اصلی به حمایت از من برای طراحی و توسعه ها دیگر کمک کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به درخواست دوستان یک اسکرین شات از پنل مدیریتی .. ..

post-1230-0-10837600-1361264877_thumb.pn

فابلیت های کنترلی کاملا کافی رو دارا هست .... در حد تمهای خارجی البته محصول پارسی هم طراحی و هم توسعه و برنامه نویسی سایت ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مطالب مشابه

• توسط ata3929
      نسخه موبایل که باز میکنم دارای یک مقدار زوم اولیه هست
      اینو چطور میتونم درستش کنم ؟
      <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1">  
    • توسط bano sepideh
      با سلام
      به یک نفر ورد پرس کار خرفه ای و مسلط به ووکامرس برای سایت فروشگاهی خیلی فوری نیازمندیم.
      کار به صورت پروژه ای و یا پاره وقت در محل کارفرما انجام می شود.
      دوستانی که مایل به همکاری هستند با شماره های زیر تماس حاصل فرمائند.
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان ازتون یه خواهشی داشتم اونم این که هر کسی آموزشی درباره افزودن تنظیمات به قالب چیزی میدونه در اینجا قرار بده تا استفاده کنیم
      1) آیا میشه تنظیمات قالبی دیگر رو به قالبی دیگه اضافه کرد و اگه میشه چطور میشه این کار رو کرد ؟
      2) کجا ها رو باید تغییر داد تا تنظیمات رو بتونیم اضافه کنیم / آیا باید از قبل جایی که باید در تنظیمات تنظیم بشه باید مشخص بشه ؟
      3) من میخوام تنظیمات قالب های دیگه رو باهم ادغام کنم و یه قالب کامل و فول از امکانات داشته باشم آیا میشه ؟
      4) آیا ابزاری / افزونه ای / نرم افزاری و... هست تا بشه تنظیمات رو ایجاد کرد ؟
      5) ساده ترین راه برای ایجاد تنظیمات چیه ؟
      6) میتونم به تنظیمات قالبم بخش سئو و اضافه کنم و آیا کد خاصی و یا .... داره ؟
      لطفا هر چی که میدونین نه تنها به من بلکه به اون دسته از افرادی که قراره بیا اینجا و ببینن و یاد بگیرن آموزش بدین
      پیشاپیش از لطفی که در حق من میکنید ممنونم
    • توسط rezas
      سلام
      می خوام سایتم 3 صفحه بلاگ داشته باشه ، و هر پستی که میزارم توی هر بلاگی که مشخص میکنم نشون داده بشه و بعدش در صفحه اصلی آخرین مطالب هر بلاگ رو به طور خلاصه نشون داده بشه. (البته منظورم فقط با یک وردپرس هست)
      (بازم البته این الان به ذهنم رسید میتونم هر category رو توی یک صفحه نشون بدم ؟ این راحت تر نیست آیا ؟)
      میشه راهنمایی کنید ؟ ممنون
    • توسط ilbeygi.m
      با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
      راستش من یک وب سایت دارم که بخش فروشگاش رو تو صفحه اصلی گذاشم و الان میخوام یک بخشم به عنوان بلاگ درست کنم که بتونم اموزش یا خبر بذارم توش و جدا از قسمت فروشگام باشه.
      میشه راهنمایی کنید؟
      میخوام یه اینطور ادرسی داشته باشم مثلا site.ir/blog اما نمیخوام پوشه درست کنم و وردپرس توش بریزم.
      با تشکر