رفتن به مطلب

سوال در مورد سایتهای افزایش بازدید

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده اگه از سایت بازدید خودکار رنکفا استفاده کنم مشکلی برای سایتم پیش میاد؟

آیا گوگل بلوکش میکنه؟

یه جواب دقیق می خوام

ممنون میشم

لینک به ارسال

نکته ای که وجود داره و اثر این سیستم ها رو از بین میبره استفاده از iframe یا frame در این سیستم ها هست ، از اون جایی که رتبه الکسا با اطلاعاتی که از طرف افرادی که تولبار این سایت رو روی مرورگرشون نصب کنن محاسبه میکنه ، من هم به این فکر افتادم که آیا اطلاعات درون iframe ها هم ارسال میشه یا نه که آخر سر به نتیجه رسیدم نه و اگر ارسال بشه کار این سیستم منطقی نیست ! از اون جایی که میدونم کسی برای حرف های من تر هم خورد نمیکنه ، این مورد رو در سایت alexa.com مطرح کردم که جواب همانی شد که فکر میکردم این هم لینک که خودتون میتونید ببینید :

http://www.alexa.com/help/viewtopic.php?f=5&t=28081

در ضمن درباره گوگل هم باید بگم گوگل نمیتونه بفهمه که آمار شما چقدر هست ، به همین خاطر در رتبه گوگل شما تاثیری نداره ، متاسفانه برای این موضوع مدرکی در حال حاظر ندارم ، البته خودتون فکر کنید گوگل چه جوری میخواد از امار شما با خبر بشه !؟

به نظر من گوگل بازدید ورودی از موتور جستجوی خودش رو مبنای بازدید شما قرار میده .

وظیفه خودم دونستم اطلاع بدم ، امیدوارم سایتهای افزایش بازدید بتوانند راه حلی برای این موضوع پیدا کنند .

منبع : +

لینک به ارسال

سلام

احتمال اسپم شدن سایت ممکنه باشه (گرچه خیلی ها هستن که استفاده کردن و بلوکه نشدن...)

در هر صورت روی گوگل و ورودی اون نمیتونه موثر باشه ، از روش های سالم برای افزایش رتبه سایت استفاده کنید .

لینک به ارسال

درود

یک سوال شما زحمت کشدید سایت رو راه اندازی و درست کردید که کاربران از آن استفاده کن یا رنگفا

شما عجله ای برای افزایش بازید نداشته باشه اگر سایتت رو سئو کنی و بهینه کنی شک نکن که سایتت بازدید های زیادی خواهید داشت و فعالیت

راه های افزایش بازدید زیاد هستند (به جز با سایت های افزایش بازدید) شما می توانید برای سایت خود تبلیغات بنری کنی در سایت های بزرگ

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

درود

یک سوال شما زحمت کشدید سایت رو راه اندازی و درست کردید که کاربران از آن استفاده کن یا رنگفا

شما عجله ای برای افزایش بازید نداشته باشه اگر سایتت رو سئو کنی و بهینه کنی شک نکن که سایتت بازدید های زیادی خواهید داشت و فعالیت

راه های افزایش بازدید زیاد هستند (به جز با سایت های افزایش بازدید) شما می توانید برای سایت خود تبلیغات بنری کنی در سایت های بزرگ

تبلیغات بنری در سایت های بزرگ ؟؟؟

پول از کجا بیاریم برای همچین کاری ؟؟؟

اکثر سایت های بزرگ برای تبلیغات شون از 80000 تا 130000 تومان می گیرند !!!!

لینک به ارسال

تبلیغات بنری در سایت های بزرگ ؟؟؟

پول از کجا بیاریم برای همچین کاری ؟؟؟

اکثر سایت های بزرگ برای تبلیغات شون از 80000 تا 130000 تومان می گیرند !!!!

بله تبلیغات بنری گزینه ی خوبیه!

دیگه ؛ کسی که میخواد سریع به رتبه بالا برسه باید پول خرج کنه!

از این بیشتر هم میگیرن ;)

لینک به ارسال

شما تولید مطلب بکنید وبرای سایت های بزرگ بفرستید که براتون قرار بدن

مطمئن باشید خیلی بیشتر براتون سود داره

لینک به ارسال

شما تولید مطلب بکنید وبرای سایت های بزرگ بفرستید که براتون قرار بدن

مطمئن باشید خیلی بیشتر براتون سود داره

آفرین ، درسته ، تولید محتوا کنید و لینک خود را برای درج در لینک باکس های سایت های بزرگ بفرستید ، سود خوبی داره !

گل گفتی . . .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...