8 پست در این موضوع قرار دارد

درود

من یه ساید بار به قالبم باتوجه به آموزش های موجود در انجمن اضافه کردم!

فقط الان یه مشکل دارم که وقتی یه ابزارک رو درگ می کنم و فعالش می کنم تو سایت به نمایش در نمی آد !

البته وقتی صفحه ابزارک ها رو هم رفرش می کنم ابزارک هایی که فعال کردم غیر فعال می شن انگار نه انگار …

پیشاپیش ممنون از کمکتون...

post-147-0-97150000-1361263337_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام دوست عزیز

لطفن اسپم نکنید، منتظر باشید تا دوستان پاسختون رو بگن.

ممنون

ویرایش شده در توسط karaneha
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدها را اینجا قرار دهید

احتمالا در نامگذاری اشتباه کردید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام آقا پارسا

تقریبا مشکلام حل شد نمی دونم از کجا بود ولی با حذف کردن ویژگی id از فایل فانکشنم حل شد ، فک کنم چون یدونه بیشتر سایدبار ندارم با نبودن id مشکلی پیش نیاد؟

در هر صورت ممنون از کمکتون!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر آی دی تکراری باشه کلا هر دو بخش ابزارک از کار میوفتن. آی دی هر ابزارک باید یکتا باشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من دو باره به مشکل برخوردم این کدایی که ساختم رو میزارم یه نفر آقایی کنه درستشو بما بده من دیگه گیج شدم!

این کد رو تو فانکشن پوسته گذاشتم:

if(function_exists('register_sidebar')) {
register_sidebar(array(
'name' => 'ستون سمت چپ سایت',
'description' => 'ابزارک سفارشی',
'before_widget' => '<div class="left">',
'after_widget' => '</div>',
'before_title' => '<div class="left-top"><h3>',
'after_title' => '</h3></div>',
));
}

ای کد رو تو فایل sidebar-left.php که خودم ساختم قرار دادم:

<div id="Left-Sidebar">
<?php
if (!function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('Left-Sidebar')):
endif; ?>
</div>

و این کد هم جایی که می خواستم ابزارک ها فرا خوانی بشن تو قالب وب سایت گذاشتم:

<!-- Start Left-Sidbars -->
<?php get_sidebar(); ?>
<!-- Ends Left-Sidbars -->

وقتی که ابزارک رو قرار می دم همه چی خوبه ولی وقتی هیچ ابزارکی نمی خوام قرار بده واسه خودش چند تا ابزارک بدون استایل قرار میده و قالب رو میریزه به هم!

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما وقتی توی فانکشن برای سایدبار اسم ( آیدی ) قرار نمیدید و وقتی میخواید اونو فراخوانی کنید همین مشکل پیش میاد

برای مثال در فانکشن :

'id'=> 'left',

میدیم بهش

و برای فراخوانیش هر جا که خواستیم از :

<?php if (!function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('left')): endif; ?>

استفاده میکنیم

یعنی آیدی که به سایدبار میدیرو هنگام فراخوانی باید بنویسی

استفاده از

<?php get_sidebar(); ?>

کلی هستش و هرچی ابزارک داشته باشی نمایش داده میشه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسری جون خیلی خیلی ممنون ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط Rustin
      سلام دوستان
      این کد مربوط به سایدبار سایت من هست، که از فایل style.php ورداشتم.
      ============================================================================================================================== /* Sidebar | Width Sidebar | Width /* ============================================================================================================================ */ <?php $sidebarW = mfn_opts_get( 'sidebar-width', '23' ); $contentW = 100 - $sidebarW; $sidebar2W = $sidebarW - 5; $content2W = 100 - ( $sidebar2W * 2 ); $sidebar2M = $content2W + $sidebar2W; $content2M = $sidebar2W; ?> .with_aside .sidebar.columns { width: <?php echo $sidebarW; ?>%; } .with_aside .sections_group { width: <?php echo $contentW; ?>%; } .aside_both .sidebar.columns { width: <?php echo $sidebar2W; ?>%; } .aside_both .sidebar.sidebar-1{ margin-left: -<?php echo $sidebar2M; ?>%; } .aside_both .sections_group { width: <?php echo $content2W; ?>%; margin-left: <?php echo $content2M; ?>%; } /* من این کد رو به طور کامل نمیتونم بفهمم، تنها چیزی که میتونم توش عوض کنم عرض سایدبار هست (همون عدد 23). مشکل من اینه که من نمیخام برای اینکه ابزارک هام بدرستی نمایش داده بشن مجبور بشم اینقدر سایدبارم رو عریض کنم. اگر به سایت مراجعه کنید میبینید که سایدبار خیلی عریض هست و این صرفا به این دلیله که میخاستم ابزارک ها بدرستی نمایش داده بشن... ولی ابزارک ها تمام فضای سایدبار رو نگرفتن بلکه قسمت چپ سایدبار کامل خالیه...
      چطور میتونم بدون تغییر دادن عرض خود سایدبار، کاری کنم که فقط عرض ابزارک های تو سایدبار افزایش پیدا کنه و بدرستی نمایش داده بشن؟ توی کد بالا که همچنین چیزی رو نمیتونم ببینم. (اگر دوستان کسی میتونه کد بالا رو برام توضیح بده تشکر میکنم.)
      پیشاپیش از پاسخگوییتون تشکر میکنم.
      اینم آدرس سایتم: http://www.ouroboros.ir
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.