control

ایجاد برخی امکانات در ووکامرس woocommerce

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آیا میشه توی ووکامرس یه سری امکانات رو اضافه کرد:

1-کاربرا بتونن فایل (محصول دانلودی)ارسال کنن و بعد از تایید مدیر منتشر بشه

2-کاربرا رو در گروه های مختلف قرارداد (چون بشه یه سری افراد که در یک گروه قرار دارند تخفیف داد)

و ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- توی قابلیت هاش ندیدم و توی api هاش هم مورد مناسبی نیست. باید کدنویسی کنید.

2-بله میشه اما جزء قابلیت های پولی این افزونه هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من از ووکامرس و قالب بازار استفاده میکنم.و با افزونه wpml سایتمو چند زبانه کردم فقط یه مشکل بزرگ دارم.من میخوام واحد پول محصولاتم نسبت به اون زبانی که کاربر اتنخاب میکنه تغیر کنه.مثلا انگلیسی دلار عربی درهم و فارسی ریال...خواهش میکنم کمکم کنید بدجور گیر کردم..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون می شم دووستانی که روی woocommerce تسلط خوبی دارن در بخش آموزش ، آموزش خوبی از نحوه نصب و همچنین تنظیمات افزونه های ضروری و مهم بگذارند خیلی به در همه کاربران می خوره .

مرسی از دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shamea
      این تعداد دسته ها تو ووکامربس چطوری از بین میره؟
      عکسش رو ضمیمه میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      همون قسمتی که با قرمز دورشون خط کشیدم

• توسط mohammad_mh
      سلام
      وقتی ووکامرس آپدیت شد متاسفانه دیگر برخی از اطلاعات محصولات برای مشتری ها ایمیل نمی شود
      راه حل چیست؟
    • توسط shervinam
      سلام دوستان
      من یک سایت وردپرس با ووکامرس دارم که میخوام همه محصولات بصورت کاتالوگ نمایش داده شوند یعنی غیر از اینکه قیمت نداشته باشند یعنی قیمت هاشون رو وارد نمی کنم 
      بلکه امکان فروش هم براشون نباشه فقط میخوام یک محصول قابل فروش باشه

چطور اینکار رو کنم ؟ ممنون 
    • توسط hamidgh
      سلام
      در صفحه محصولاتم هنگام خرید و اتمام مراحل ، وارد قسمت سفارشات شدم تا سفارش را ببینم متوجه شدم محصولی که 100 عدد در انبار بوده با یک خرید تمام شده و عدد 1- نمایش داده شده . در محصولات دیگر هم همین مشکل به وجود آمده است . هر عددی که در بخش تعداد در انبار می زارم بعد از یک خرید به 1- تغییر پیدا میکنه و دیگه کاربری نمیتواند ان محصول را به علت عدم موجود در انبار بخرد . همه افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی درست نشد . ووکامرس هم اخرین نسخه است .از اول هم همین مشکل را داشتم
      ممنون می شوم در حل این مشکل راه نماییم کنید
      با تشکر
    • توسط qashqaie
      سلام.وقت بخیر

من امروز برای وبسایتم افزونه پستی ووکامرس(persian-woocommerce-shipping) رو از مخزن وردپرس دانلود کردم اما موقع نصب با اخطار زیر مواجه می شوم و امکان نصب افزونه رو ندارم.
      هم به صورت نصب دستی و هم به صورت اتوماتیک از طریق نصب افزونه امتحان کردم اما موقع فعال کردن افزونه این ارور رو میده

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
       Parse error:  syntax error, unexpected '[' in /home3/edukkan1/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/woocommerce-shipping.php on line 26

لطفا راهنمایی کنید،چیکار کنم؟