control

ایجاد برخی امکانات در ووکامرس woocommerce

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

آیا میشه توی ووکامرس یه سری امکانات رو اضافه کرد:

1-کاربرا بتونن فایل (محصول دانلودی)ارسال کنن و بعد از تایید مدیر منتشر بشه

2-کاربرا رو در گروه های مختلف قرارداد (چون بشه یه سری افراد که در یک گروه قرار دارند تخفیف داد)

و ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

1- توی قابلیت هاش ندیدم و توی api هاش هم مورد مناسبی نیست. باید کدنویسی کنید.

2-بله میشه اما جزء قابلیت های پولی این افزونه هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من از ووکامرس و قالب بازار استفاده میکنم.و با افزونه wpml سایتمو چند زبانه کردم فقط یه مشکل بزرگ دارم.من میخوام واحد پول محصولاتم نسبت به اون زبانی که کاربر اتنخاب میکنه تغیر کنه.مثلا انگلیسی دلار عربی درهم و فارسی ریال...خواهش میکنم کمکم کنید بدجور گیر کردم..

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون می شم دووستانی که روی woocommerce تسلط خوبی دارن در بخش آموزش ، آموزش خوبی از نحوه نصب و همچنین تنظیمات افزونه های ضروری و مهم بگذارند خیلی به در همه کاربران می خوره .

مرسی از دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط rezamodiri
      سلام ببخشید من یه سایت فروشگاهی دارم الان من هم جنس هایی دارم که به صورت تعدادی به فروش میرسن هم محصولی دارم که به صورت کیلویی به فروش میره
      مثلا بادام دارم نیم کیلو ازش میخوام بفروشم یا یک کیلو میخوام بفروشم بعضی اجناس هم تعدادی هست
    • توسط mortaza
      یه محصول مجازی/دانلودی در ووکامرس تعریف کردم قبلا یه تعداد اون رو خریدن حالا که یه فایل جدید به فایل های محصول اضافه میکنم به پنل خریداران قدیمی اضافه نمیشه و همون فایل ها که بودن رو فقط براشون نمایش میده بدون نمایش فایل های جدید
      چطور باید رفع کرد...
    • توسط ketabweb
      سلام دوستان وقت شما به خیر 
      بنده مدیر سایت کتاب وب ketabweb.com هستم .   سابقه کار با ورد پرس را نداشتم . همزمان با کار برای سایت خودم سفارش طراحی برای یک سایت به من رسید .
      در این سایت که خواستم با وردپرس راه اندازیش کنم  بعد از نصب ورد پرس و بارگذاری محصول در صفحه اصلی پر فروش ها و محصولات را فراخوانی کردم و سرعت سایت به شدت پایین اومد 
       راهی برای حل این مشکل هست؟
    • توسط صالح طالبی
      باعرض سلام خدمت دوستان عزیز
      من سایتی دارم که یکم فایل هاش حجیم هست و فضا نیاز داره واسه همین خاطر که کاربران هم آپلود میکنند فایل ها رو از رسانه وردپرس استفاده میشه در بحث آپلود فایل ها اما من رسانه وردپرس هاست معمولی سایت رو به هاست دانلود متصل کردم به طوری که هر فایلی که آپلود بشه از رسانه وردپرس به داخل هاست دانلود آپلود بشه ...
      سه تا افزونه هاست در این زمینه با نام های upload to ftp و Hacklog Remote Attachment , Wp-ftp-media-library 
      این سه تا رو هم تست کردم در افزونه Upload to ftp به خوبی آپلود میشه اما نمیتونه کامل فایل های htaccess که ووکامرس برای بحث فایل های محصولات میسازه رو داخل هاست دانلود بسازه....
      افزونه Hacklog Remote Attachment  همین مشکل رو داره و اما بد تر ، به طوری که اصلا پوشه آپلود های ووکامرس رو نمیتونه بسازه و در همون آپلود های فایل های عادی آپلود میکنه و لینکش روهم اشتباه میده منظور ساخت پوشه woocommerce_uploads هست....
      افزونه Wp-ftp-media-library اما به خوبی دقیق هم پوشه woocommerce_uploads  رو میسازه و هم فایل های Htaccess که خود ووکامرس برای بحث  دسترسی ندادن مستقیم به فایل ها میسازه رو هم انجام میده و همه چی اوکی هست ....

اما زمانی که یک کاربر خرید میکنه طبیعتا لینک مختص به اون کاربر ساخته میشه و بهش تحویل داده میشه اما زمانی که اتصال برقرار میشه بین هاست و هاست دانلود و فایل هم به خوبی آپلود میشه داخل هاست دانلود و دسترسی هم داده نمیشه به صورت مسقتیم ، زمانی که فرد خرید کرد و لینک دانلود براش ساخته شد ، لینک دانلود قابلیت دانلود نداره و خراب هست انگار ....
      و ریدایرکت میشه روی لینک مستقیم که در هاست دانلود هست ، اون هم که به صورت خودکار ، خود ووکامرس دسترسی رو نمیده ....
      الان بنده موندم چیکار کنم ....
      چون الان با افزونه ای که عرض شد یعنی Wp-ftp-media-library همه چیز اوکی هست هم بحث آپلود فایل ها و هم بحث ساخت پوشه ها و هم بحث سایت فایل Htacess اما در بحث لینک کاربر ، لینک ساخته شده خرابه و ریدایرکت میشه ....
      و البته از نظر بحث ریدایرکت از هاست نیست چون بنده بدون بحث هیچ افزونه ای برای اتصال به هاست دانلود تست کردم و به خوبی لینک ساخته شده قابل دانلود هست ....

دوستان اگر لطف کنند راهنمایی بفرمایند ...
      ممنون

• توسط artak
      با سلام و عرض ادب دوستان در ووکامرس قسمت همگانی قیمت محصول وارد می کنم و سپس مدیریت موجودی می زنم در افزونه w3 role price edtor  هم قیمت همکار مشتری درج می کنم و ذخیره می کنم بعد از به روز رسانی محصول در قسمت قیمت می زنه تماس بگیرین لطف کنید راهنمایی کنید با وچود درج قیمت چرا می زنه تماس بگیرین