4 پست در این موضوع قرار دارد

با درود فراوان

در وردپرس 3.5 قسمتی که در قسمت رسانه برای تغییر مسیر آپلود بود حذف شده البته آموزش هایی برای تغییر مسیر پیشفرض روی نت هست ولی هیچکدوم برای تغییر مسیر به ساب دامین جواب نمی دن امروز پس از کلی جستجو این افزونه رو پیدا کردم که اون قسمت حذف شده رو دوباره فعال می کنه و مثل سابق میشه مسیر پیشفرض رو تغییر داد گفتم این افزونه رو معرفی کنم تا همه استفاده کنن!

برای اینکار کافیه بعد از ساختن ساب دامین مطابق شکل زیر عمل کنید:

Up-Subdomain.png

با این تنظیمات تمام عکس های در http://up.bia2bebar.ir آپلود می شن!

و اما صفحه افزونه در مخزن وردپرس :

http://wordpress.org...nal-media-path/

wp-original-media-path.1.0.1.zip

ویرایش شده در توسط ARS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه این افزونه دیگه کار نمیکند ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه این افزونه دیگه کار نمیکند ...

درود ;

از مخزن وردپرس دانلود کنید نسخه جدیدیش برای وردپرس 3.6 هم کار می کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خدا قوت

برای فضاهای کلود (ابری) مثل گوگل داریو و اینها قابل استفاده هست یا خیر ؟

با تشکر از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط miladd
      سلام
      من یه سایت اصلی با یه ساب دامین دارم، میخواستم بدونم میشه پست هایی که توی هر کدوم از این دوتا میذارم و با ابزارک ها توی سایدبار اونیکی نشون بدم یانه؟اگه اره چطوری؟
      سوال بعدیم اینه که چطور میتونم از خارج وردپرس بدون ورود به پیشخوان از روی دکستاپ توی سایتم پست بذارم؟
      ممنون
    • توسط fz.andishesabz
      من با هر روش و هر افزونه و کدی که شد امتحان کردم ولی وردپرس عکس و فایل های که اپلود میکنم رو به ساب دامین اپلود نمیکنه.یعنی ادرس مشکلی نداره از ساب دامین لود میشه ولی خود عکس و فایل داخل ساب دامین اپلود نمیشه که بخواد لود بشه.
      مشکل از چی می تونه باشه؟مشکل دسترسی فکر نکنم باشه چون پوشه 755 بود به 777 تغییر دادم بازم نشد.خلاصه الان چطور باید من اپلود پیشفرض وردپرس به ساب دامین تغییر بدم.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط MRboogh
      با سلام
      من تمام مراحل  ساخت شبکه کردن وردپرس رفتم ولی ازم نمیپرسه که ساب دامین باشه یا ساب داریکشن و خودش رو ساب داریکشن میاد چطور به ساب دامین تغییر پیدا میکنه
      ممنون میشم راهنماییم کنید
    • توسط M a H D i
      با سلام خدمت همه عزیزان

من یک ساب دامین ایجاد کرده ام و آن را بر روی آی پی دیگری ست کرده ام و الان میخوام هر وقت با www زده میشه به ادرس بدون www اون ریدایرکت بشه
      مثال: www.test.domain.ir به test.domain.ir
      هر کاری کرده ام نشد، از یکی شنیدم باید در خود وردپرس این تغییرات صورت بگیره...
      کسی میتونه راهنمایی کنه؟