رفتن به مطلب

مشکل در ویرایشگر وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دو تا مشکل با ویرایشگر وردپرسم پیدا کردم . اولی همون طور که در شکل زیر میبینید آیکون ها ویرایشگر نیستشون !

h5814_Snapshot_20130220_11.png

دومی هم به هنگام آپلود عکس هست که به شکل زیر ارور میده

s428_Snapshot_20130220_11.png

بسیار ممنون میشم کمکم کنید

ویرایش شده توسط ahmadsoft
لینک به ارسال
با عرض سلام

دو تا مشکل با ویرایشگر وردپرسم پیدا کردم . اولی همون طور که در شکل زیر میبینید آیکون ها ویرایشگر نیستشون !

درود

مشکلی نیست صفحه خوب باگذاری نشده

دومی هم به هنگام آپلود عکس هست که به شکل زیر ارور میده

معمولا با قطع ارتباط همچین اخطاری میده

لینک به ارسال

کش مرورگر رو خالی کنید و با استفاده از کلید های ctrl + f5 صفحه رو رفرش کامل کنید و تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر .

لینک به ارسال

درود

مشکلی نیست صفحه خوب باگذاری نشده

معمولا با قطع ارتباط همچین اخطاری میده

بارگزاری نشده چیه ؟!!! خواستی یه چیزی بگی ها!!

سرعتم 1 مگابایت هست.کلاً به ی خاطر مجبور شدم ویندوز عوض کنم ولی بازم این درست نشده بود.مشکل از مرورگر یا کش نیست

لینک به ارسال

ایشون درست میفرمایند این شمکل به دلایلی گاهی به وجود میاد که علتشم دقیقا مشخص نیس ولی گفته میشه سرعت کم باعثش میشه که البته واسه من گاهی اصلا هیچی لود نمیکنه!!!!!!!!!!!!با ادیتور ck معمولا این شمل کمتر دیده شده!

موفق باشید!

لینک به ارسال

ایشون درست میفرمایند این شمکل به دلایلی گاهی به وجود میاد که علتشم دقیقا مشخص نیس ولی گفته میشه سرعت کم باعثش میشه که البته واسه من گاهی اصلا هیچی لود نمیکنه!!!!!!!!!!!!با ادیتور ck معمولا این شمل کمتر دیده شده!

موفق باشید!

من دو ساله دارم از وردپرس استفاده میکنم و هیچ وقت همچین مشکلی نداشتم . نیومدن آیکون ها فقط مختص به این بخش ویرایشگر نیست و در بقیه بخش های وردپرس هم دیده میشه. با ck و ویرایشگر پیشفرض وردپرس هم امتحان کردم ولی نشد.

لینک به ارسال

با همه مرورگرها همین مشکل رو دارید؟

قبل ایجاد مشکل افزونه ایی نصب کردید یا تغییری دادید؟

لینک به ارسال

مشکل اولت آخرین راهش اینه که پوشه wp-includes\js رو دوباره از یه سورس دیگه پرش کنی

یا اینکه مشکل از توابعی هست که داخل فایل functions.php هست

درمورد مشکل دومت حالا هر چقدر هم سرعت اسمی DL بالا بشه منوط یه این نمیشه سرعت http request بالا است این مشکل از سرعت پایین هست ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...