king_ahwaz

مشکل در ورود به wp-admin پس از انتقال سایت به سرور جدید

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

وقت بخیر

دوستان من سایتم را از سروری به سرور دیگر انتقال دادم (انتقال دستی)

همه چی اوکی از مطالب گرفته تا آمار و ارقام و صفحات و...

فقط مشکل اینجاست که نمی تونم وارد ادمین بشم

یعنی یوزر و پسورد ادمین رو وارد میکنم این ارور رو به من میده

شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

به این آدرس میره

wp-admin/profile.php

ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل کجاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مشکل برای یکی از دوستان هم پیش اومده بود . اجازه دسترسی به صفحه رو نمیداد . سطح کاربری UNKNOW شده بود .

من بصورت دستی از طریق PHPMYADMIN به یکی از یوزرها دسترسی مدیریت دادم و از اون طریق وارد شدم . اگر شما یوزر مدیر دیگه ای دارید از اون طریق وارد بشید ببینید مشکلتون حل میشه ؟

اگر وارد شدید به یوزر خودتون دسترسی مدیریت بدید تا همه چیز به روز اول برگرده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه یوزر دیگه ای ندارم دوست عزیز

لطف می کنی بگی اگه بخوام دستی یوزر ادمین رو از توی PHPMYADMIN تبدیل کنم به چه شکل ؟

کدوم table و... ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من sql رو چک کردم ، اما هیچ مشکلی ندیدم.

امکانش هست از یک افزونه باشه که با سرور فعلی هماهنگی نداشته باشه و باعث معایبی شده باشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صحبت از مشکل نیست - شما باید یک یوزر با دسترسی ادمین بسازید - ساختید و بازهم نتونستید وارد بشید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان ، شرمنده اگر تاپیک قدیمی رو بالا میارم بهتر از تاپیک جدید و شلوغ شدنه انجمنه.

من هم همین مشکل رو بعد از انتقال سرور دارم و وقتی از آدرس wp-admin میخوام وارد بشم ریدایرکت میشه به wp-login و هر چی یوزر پس میزنم قبول نمیکنه....

اون آموزش انگلیسی در مورد ساخت یوزر رو اصلا متوجه نشدم

ممنون میشم یکی از دوستان به صورت فارسی ی آموزشی بده . . .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

2roos جان مشکل من با پسورد نیست

ارور پسورد نمیده ، یعنی اصلا هیچ اروری نمیده وقتی ورود رو میزنم wp-login میاد و باز همین تکرار میشه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید آدرس سایت رو بدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان مشکل حل شد ، مدیر سرور بک آپی رو که انتقال داده بود قدیمی بود و دامنه قدیم روی سایت ست شده بود که از طریق phpmyadmin تغییر دادم و درست شد..

یک دنیا سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید
    • توسط yasmohamadi
      سلام
      دوستان یه صفحه مستقل می خوام بسازم توی وردپرس که بتونه دسترسی به دیتا بیس رو هم براش فراهم کنم . اما وقتی تمام این موارد رو که توی عکس هست رعایت می کنم قالب رو برام نمی آره که بتونم انتخابش کنم .