رفتن به مطلب

درخواست نصب یا آموزش W3 Total Cache

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سایت اموزشی سراغ دارین که نصب تنظیمات افزونه

W3 Total Cache

داشته باشه

یا کسی هستش که این افزونه رو روی سایت من نصب کنه من خیالم راحت بشه ممنون می شم کمک کنید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اگه کسی از مدیران یا کاربران فروم براش مقدوره تنظیمات جدیدترین نسخه w3 total cache یعنی0.9.2.11 رو قرار بده.

مرسی :wub:

لینک به ارسال

من w3 total cache رو نصب و فعال کردم ولی اخبار جدیدی رو که میذارم برای بازدیدکننده ای که قبلا سایت رو دیده نشون نمیده. مثلا خودم با گوگل کروم که ادمین هستم میتونم اخبار جدید رو ببینم ولی با سایر برورزها خبرهایی که تازه اضافه شده اند توی لیست اخبار نشون داده نمیشه. سایتم اینه:

http://medplant.ir

کسی میدونه کدوم قسمت از تنظیماتش رو باید دستکاری کنم و چطوری؟

مچکرم

اگه کسی از مدیران یا کاربران فروم براش مقدوره تنظیمات جدیدترین نسخه w3 total cache یعنی0.9.2.11 رو قرار بده.

مرسی :wub:

این فایل رو توی افزونه تون ایمپورت کنید تنظیمات خیلی خوب و مناسبی داره.

فقط قسمت browser cache یه مشکلی داره که باعث میشه توی بروزر بیننده خیلی کش بمونه و وقتی خبر جدید میذاری بیننده ای که قبلا سایت رو دیده، خبر جدید رو نبینه. دنبالش هستم که ببینم کدوم گزینه رو باید غیرفعال کنم از browser cache . هرکس اینجا جواب داد شما هم طبق هموون عمل کن

یا علی

W3 Total Cache Best Settings.php

لینک به ارسال

من w3 total cache رو نصب و فعال کردم ولی اخبار جدیدی رو که میذارم برای بازدیدکننده ای که قبلا سایت رو دیده نشون نمیده. مثلا خودم با گوگل کروم که ادمین هستم میتونم اخبار جدید رو ببینم ولی با سایر برورزها خبرهایی که تازه اضافه شده اند توی لیست اخبار نشون داده نمیشه. سایتم اینه:

http://medplant.ir

کسی میدونه کدوم قسمت از تنظیماتش رو باید دستکاری کنم و چطوری؟

مچکرم

این فایل رو توی افزونه تون ایمپورت کنید تنظیمات خیلی خوب و مناسبی داره.

فقط قسمت browser cache یه مشکلی داره که باعث میشه توی بروزر بیننده خیلی کش بمونه و وقتی خبر جدید میذاری بیننده ای که قبلا سایت رو دیده، خبر جدید رو نبینه. دنبالش هستم که ببینم کدوم گزینه رو باید غیرفعال کنم از browser cache . هرکس اینجا جواب داد شما هم طبق هموون عمل کن

یا علی

ممنون

ولی مال من که وارد نکرد!

Configuration file could not be imported.

لینک به ارسال

ممنون

ولی مال من که وارد نکرد!

اسم فایل رو عوض کن و بذار 0 احتمالا درست بشه

چون وقتی فایل رو دانلود کردم اسمش 0 بود. خودم اسمش رو عوض کردم

لینک به ارسال

ممنون

ولی مال من که وارد نکرد!

اگر هم اون یکی کار نکرد، این رو دانلود و ایمپورت کن حتما کار میکنه:

http://psddownload.ir/wp-content/uploads/2013/05/0.zip

لینک به ارسال

کجا ایمپورت کنم؟

این تنظیمات واسه نسخه 0.9.2.8 من از نسخه 0.9.2.11 استفاده میکنم.

لینک به ارسال

من با همین نسخه 11 انجام دادم و شد!

اگر نمیشه، میتونی نسخه قدیمی رو نصب کنی و ایمپورت کنی و سپس نسخه پلاگین رو آپدیت کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...