رفتن به مطلب

اطلاعاتی در مورد سایت templatep2p

MR.Ali

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم بدونم کسی تا به حال با سایت http://templatep2p.com/forum/index.php کار کرده و امانتش رو خریده ؟

چیزی راجب به قالب هایی که میزاره از شرکت هایی معروف اطلاعاتی داره ؟ سایته امنه ؟ قالب هاش اصلیه یا نال شده هستن ؟

خلاصه هرکی اطلاعاتی راجبش داره در اختیارم بزاره ممنون میشم (چون اکانتش رو میخوام بخرم یا خریدم :D )

لینک به ارسال

templatep2p یک سایت وارز برای دانلود پوسته ها و اسکریپت های نال و ریپ شده هست.

اکانت وی ای پی اونهم به شما دسترسی به بخش مخفی رو میده که در اون پوسته ها و اسکریپت های خریداری شده و بعضا 0day برای دانلود قرار داده میشه.

از سایتهایی مثل themeforest - template monster و ...

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی

میخواستم بدونم میشه اعتماد کرد به فایل هاشون ؟ آخه یه چند وقت پیش تو یه سایت انگلیسی زبان تو یه مقاله ای نوشت بود قالب هایی رایگان مشکلاتی میتونن داشته باشن و چیز مجانی مشکل داره و اینا هم که ریپ هستن و ...شاید کد مخربی داشت باشن :rolleyes: ( من که فقط دستم خورد وارد سایته شدم :D وگرنه من از اوناش نیستم پول بدم برای این کارها :lol: )

اگه یه قالب برای تست بدم بهتون میتونید یه نگاه بهش بندازید یا اینکه تاپیک یا آموزشی معرفی کنید که من برم مطالعه کنم و بتونم اگه مشکل امنتی داشت هباشه رفعشون کنم ؟

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال

بله بخش vip و سایتش اطمینانی هستن.

در مورد پوسته هم درسته نمیشه به این نوع چیزها اعتماد کرد.

اگه یه قالب برای تست بدم بهتون میتونید یه نگاه بهش بندازید یا اینکه تاپیک یا آموزشی معرفی کنید که من برم مطالعه کنم و بتونم اگه مشکل امنتی داشت هباشه رفعشون کنم ؟

نمونه رو بدید

لینک به ارسال

بله بخش vip و سایتش اطمینانی هستن.

در مورد پوسته هم درسته نمیشه به این نوع چیزها اعتماد کرد.

نمونه رو بدید

ارسال شد ...(به صورت PM)

ممنون از کمکتون :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...