رفتن به مطلب

مشکل در ابزارک

پست های پیشنهاد شده

با سلام من چند افزونه نصب کردم که بعضی از آنها ابزارکی برای نمایش در ستون کناری دارند "مثل آماره"

اما مشکل در اینجاست که وقتی آن ابزارک را از قسمت ابزارک های در دسترس به ستون کناری می کشم در لحظه اول گزینه های تنظیم آن ابزارک وجود دارد ولی در یک چشم بهم زدن میرود و نمی توان برای آن ابزارک تنظیماتی اعمال کرد اما برای ابزارک های خود وردپرس مثل برچسب ها جستو جو متن و... می توان تنظیمات را اعمال کرد

یعنی با کلیک بر روی مثلث کناری می شود مدریریتش کرد

لینک به ارسال

با سلام

فکر کنم بعد رفتن تنظیمات اگر لینک ذخیره ابزارک را بزنید ، دوباره گزینه های تنظیمات باز می شود .

( ما مبتدی هستیم ولی خالی از لطف نیست این روش را نیز امتحان کنید )

ویرایش شده توسط حمیدی
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

خود باکس ابزارک باز و بسته میشه یا فقط بخش تنظیمات وجود نداره؟

لینک به ارسال

سلام تشکر از شما

دسترسی من به اینترنت قطع شد

معذرت

یک بار دیگه عرض می کنم وقتی یک ابزارک رو درگ می کنیم و میکشیم توی قسمت ستون کناری لحظه اول تنظیماتش رو نمایش می ده (مثلا ابزارک آماره چیزایی مثل کاربران حاظر-کاربرای آنلاین و ...) اما این فقط یه لحظه است و وقتی مثلث کناری رو میزنی باز میشه اما خالیه و فقط پاک کردن و بستن و ذخیره رو داره

لینک به ارسال

این مشکل برای من نیز پیش میاد .

ولی یک بار بعد از کشیدن ابزارک به ستون کناری دکمه ذخیره را می زنم و صفحه تنظیماتش باز می شود ، بعد از تنظیمات ابزارک دوباره کلید ذخیره را کلیک می کنم تنظیمات ذخیره و ابزارک فعال می شود .

لینک به ارسال

این مشکل برای من نیز پیش میاد .

ولی یک بار بعد از کشیدن ابزارک به ستون کناری دکمه ذخیره را می زنم و صفحه تنظیماتش باز می شود ، بعد از تنظیمات ابزارک دوباره کلید ذخیره را کلیک می کنم تنظیمات ذخیره و ابزارک فعال می شود .

ممنون این کار رو کردم درست نشد چند بار هم این کار رو کردم اما.....

حتی به قسمت ابزارک های غیر فعال هم می کشمش همین طوره یعنی تنظیماتش نماید.

لینک به ارسال

شما کلیه افزونه ها رو غیرفعال کنید.

بعد پوسته پیش فرض رو فعال کنید.

بعد تست کنید که ابزارک های پیش فرض ورپرس درست نمایش داده میشن یا خیر.

لینک به ارسال

شما کلیه افزونه ها رو غیرفعال کنید.

بعد پوسته پیش فرض رو فعال کنید.

بعد تست کنید که ابزارک های پیش فرض ورپرس درست نمایش داده میشن یا خیر.

بله بعد از تعویض پوسته و غیر فعال کردن افزونه ها درست شد اما بعد از فعال کردن افزونه ها حتی در پوسته پیش فرض نیز نشد. و همان مشکل قبل بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...