• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
ARS

نظر خواهی در مورد سایت

12 پست در این موضوع قرار دارد

درود

دوستان عزیز من سایتم رو تازه راه انداختم از دوستان عزیز یه در خواست دارم از دوستان

میشه نظر خودتون رو در مورد قالب ، سئو و ... سایت توضیح بدین ؟

نظراتتون خیلی واسم مهمه ....

ممنونم!

آدرس سایت : بیا تو ببر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قالبتون که قشنگه :) ولی سئوش اصلا خوب نیست تصاویر قالب و مطالب ویژگی alt ندارن. . .

مشکل دیگه ای ندیدم نظرات دوستان هم کمکتون میکنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی امید جون از سایت chkme.com چک کردم مشکلاتش رو برطرف کردم الان سئو سایت رو 100 % نشون میده!

یعنی اعتباری هست به این سایت؟؟؟

دوستان دیگه هم لطف می کنن اگه نظراتشون رو بگن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، سئوی سایت تون کاملا مشکل داره و اصلا سئو نشده ! سایتی که گفتید هم اصلاً معتبر نیست. این بهتر تست میکنه :www.domaintools.com/seo-browser

ضمناً تگ اچ1 رو نبستید و در اول سایت (حتی بالا تر از تایتل گذاشتید) که اشتباه محضه...

تگ اچ2 هم توی تایتل نباید باشه . باید روی عنوان پست ها باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من میتونه خیلی بهتر از اینا بشه ، البته از نظر گرافیکی من گفتم ... مثلا یک نمونه : شما کلا دور فونت Arial رو خط قرمز بکشید و از فونتهای دیگه استفاده کنید . یک نمونه دیگه هم که دلم نیومد بهتون نگم اینه که از تنوع رنگی بیشتری استفاده کنید ... موفق باشی عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از دوستان تگ h1 و h2 رو هم درست کردم فقط سایتی که معرفی کردید صفحه ی اول سایت من که مال چند روز پیش بود رو میاره! اون موقع هنوز راه نیفتاده بود!

در مورد تنوع رنگی هم حق با شماست باید روش کار کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

باتوجه به گفته های دوستان کمی تغییر در قالب سایت ایجاد کردم

از اساتید خواهش می کنم نظرات تخصصی خودشون رو در مورد شکل و شمایل کلی سایت و همچنین کدنویسی و سئو سایت توضیح بدن.

خیلی هم ممنون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1. بخش صفحه بندی نباید دیده بشه
  2. در صورتی که تگی ندارد مطلب نباید دیده بشه کادرش
  3. مطلبی که نرم افزار نیست . پاسورد هم ندارد!
  4. فونت پیشفرض Tahoma باشه بهتره
  5. منوی بالا نباید دو خطی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی پارسا جان

بخش صفحه بندی نباید دیده بشه

متوجه نشدم منظورت کدوم قسمته؟

در صورتی که تگی ندارد مطلب نباید دیده بشه کادرش

با توجه به اینکه معمولا همه ی مطالب سایت تگ داره ! به نظرت یه دستور شرطی واسش بزارم ؟

مطلبی که نرم افزار نیست . پاسورد هم ندارد!

پسورد کلا از اون بخش حذف شد!

فونت پیشفرض Tahoma باشه بهتره

این مورد هم حتما درست می کنم!

منوی بالا نباید دو خطی بشه

تو فایرفاکس مشکل نداره ولی با کروم قسمت مجله سرگرمی مشکل ایجاد می کنه که نمی دونم چیکارش کنم :(

یه راهنمایی کوچیک در این مورد آخر نیاز دارم ، ممنون

منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی پارسا جان

متوجه نشدم منظورت کدوم قسمته؟

با توجه به اینکه معمولا همه ی مطالب سایت تگ داره ! به نظرت یه دستور شرطی واسش بزارم ؟

پسورد کلا از اون بخش حذف شد!

این مورد هم حتما درست می کنم!

تو فایرفاکس مشکل نداره ولی با کروم قسمت مجله سرگرمی مشکل ایجاد می کنه که نمی دونم چیکارش کنم :(

یه راهنمایی کوچیک در این مورد آخر نیاز دارم ، ممنون

منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم!!!!

منظورم کادر خالی بود که در وسط پایین صفحه هست

بررسی وجود تگ

برای دو خط شدن منو هم مشکل اندازه عرض هست که باید بیشترش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون مجله اینترنتی هست بهتره رنگ بندی شادتر و انرژیک تری داشته بشه

الان ساده و ساکت هست.

بهتره فونت های تو چشم تر و فنتزی تری برای نوشته و سرتیترها استفاده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون مجله اینترنتی هست بهتره رنگ بندی شادتر و انرژیک تری داشته بشه

الان ساده و ساکت هست.

بهتره فونت های تو چشم تر و فنتزی تری برای نوشته و سرتیترها استفاده بشه

بانظر استاد مرتضی به شدت موافقم

یجوری باید باشه رنگ بندی که ادمو مشتاق کنه دفعه بعد حتی اگه یه کوچولو هم شده سری به سایتت بزنه.

در مورد نصایح دیگر دوستان حرفی نمیتونم بزنم چون فنی نیستم. :rolleyes:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت همه دوستان
      عنوان خیلی عجبیه !
      توضیح:
      میخوام قبل از تمام لینک هایی که توی مطلب قرار میدم به صورت خودکار لینک مربوط به صفحه انتقال قرار بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم.
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت اساتید؛
      من برای یکی از سایت های وردپرسی ستون کناری قرار دادم که داخل ادامه مطلب ها هست (در صفحه خانه نیست).
      این ستون کناری رو با ابزارک ها تنظیم کردم, حالا میخوام زمانی که ابزارک آخر (یا ابزارک دلخواه رسید) این ستون با اسکرول کردن تا محل مشکل پایین بیاد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط miladg4
      با سلام
      بیشتر اوقات با این مسئله روبرو میشوم که کش افزونه هایی که مینویسم در بروزر پاک نمیشن و حتی با ctrl+f5 و empty cash and hard reload این مشکل حل نمیشه
      و فایل های جاوا همون عملکرد قبل رو دارن و حتی با پاک کردن فایل های js باز هم در source آدرس فایل ها وجود داره و حتی کدهام باقی موندن. edit js ها هم live انجام نمیشن!!!

این مسئله خیلی آزاردهنده اس ولی هیچ استراتژی ای واسه این کار ندارم
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط 9074020
      وقتی می خوام وارد صفحه پنل ورد پرس شوم نمی تونم ای پیغام نمایش داده میشه:
      W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php.
      Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kasair/public_html/wp-content/advanced-cache.php:23) in /home/kasair/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1167
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط mohammadi.h911
      با سلام خدمت شما دوستان
      ممنون میشم اگه وقت بزارید و سوال من رو هم بخونید.
      من دنبال پلاگین ای هستم که یه شماره سریال رو از ورودی بگیره، بعدش بگه آیا این شماره سریال معتبر هست یا نه؟
      این کار رو برای صفحه "صحت شماره سریال" سایت خودم لازم دارم.
      سرچ کردم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم. ممنون میشم اگه پلاگین ای رو میشناسید معرفی کنید و یا یه سولوشن بدید.
      مرسی