رفتن به مطلب

سایتم برای خودم باز نمیشه

norzad

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

سایتم برای خودم باز نمیشه ، فکر کردم مشکل از هاسته چند بار این رو به شرکت هاست گزارش دادم گفتند مشکل از اینترنت شما هست، سایت با ، ف ی ل ت ر ش ک ن باز میشه ، دی ان اس های گوگل هم ست کردم اما باز هم باز نمی شه ، نمی دانم چه کار کنم من رو کلافه کرده :unsure:

با تشکر

لینک به ارسال

یه tracert بگیر متوجه میشی دقیقا از کجا سایتت بستس ....

tracert yoursite.com

در cmd

ویرایش شده توسط mehral
لینک به ارسال

یه tracert بگیر متوجه میشی دقیقا از کجا سایتت بستس ....

tracert yoursite.com

در cmd

متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید !

لینک به ارسال

منظور شون باز کردن run ویندوز و نوشتن cmd در اون و اجراش هست و بعد از اجرا ی cmd ، داخلش چیزی که گفتن رو بزنید ولی می تونید از این سایت هم تست بگیرید : host-tracker.com

لینک به ارسال

ببینید وقتی در دستور cmd این دستور رو تایپ میکنید ... گیت هایی که برای دسترسی شما به سایتتون هست رو مشخص میکنه اونوقت مشخص میشه مسدود شدن آی پی از سمت شما بوده از مخابرات بوده یا از ISP یا از هاسستون کافیه از ISP بپرسین پاسخ tracert رو ببینن تا متوجه بشن اگه خودت میدونید که کدوم پاسخ ها مربوط به بخش هایی که گفتم خودت میتونی متوجه بشی ...

لینک به ارسال

ببینید وقتی در دستور cmd این دستور رو تایپ میکنید ... گیت هایی که برای دسترسی شما به سایتتون هست رو مشخص میکنه اونوقت مشخص میشه مسدود شدن آی پی از سمت شما بوده از مخابرات بوده یا از ISP یا از هاسستون کافیه از ISP بپرسین پاسخ tracert رو ببینن تا متوجه بشن اگه خودت میدونید که کدوم پاسخ ها مربوط به بخش هایی که گفتم خودت میتونی متوجه بشی ...

دستور رو تایپ کردم این رو آورد مشکل از جاست

لینک به ارسال

مشکل در تنظیمات dns دارید. این لینک رو به پشتیبانی هاستتون بدید بگید رفع کنند:

http://www.intodns.com/wp-my.ir

لینک به ارسال

مشکل در تنظیمات dns دارید. این لینک رو به پشتیبانی هاستتون بدید بگید رفع کنند:

http://www.intodns.com/wp-my.ir

گزارش دادم گفتند ، سایت شما هیچ مشکلی ندارد .

گزارش معتبر از سایت شما : لینک

لینک به ارسال

با سرویس اینترنت دیگه ایی تست کنید.

چون برای من مشکلی نداره.

شاید آی پی شما از طرف سرور بسته شده باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...