رفتن به مطلب

ارور سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت مپ برای سایتم با افزونه ی google xml sitemap یک سایت مپ ساختم ولی وقتی وارد سایت مپم میشم یک ارور میده!! میخواستم بدونم این ارور منظورش چیه؟من برای حل مشکلش باید چیکار کنم؟

اینم آدرس سایت مپم:

http://www.fundoon.ir/sitemap.xml

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

سلام ، سایت مپ رو rebuild کنین ؛ اگه حل نشد از افزونه ی Wordpress seo برای ساخت سایت مپ استفاده کنید.

لینک به ارسال

خوب یعنی کلاً دیگه مشکل این افزونه حل نمیشه؟چون بیشتر سایت بدون مشکل از همین افزونه استفاده می کنند.

لینک به ارسال

این افزونه با سایت های ما مشگل داره شاید به دلیل اینکه تعداد زیادی سایت روی یه سرور میزبانی میشن باشه و افزونه سخت افزار لازم رو کم میاره .

شما بعد از انتشار هر مطلب باید یه بار rebuild کنین تا خطا رفع بشه .

لینک به ارسال

به نظرتون ارزششو دراه که زحمت هر بار ریبیلد کردن رو بکشم ولی مثلاً دلم خوش باشه که این افزونه ی خوبی هست؟

حالا اگه این مشکل داره بعد از این افزونه بهترین افزونه برای ساخت سایت مپ چیه؟

لینک به ارسال

سایت مپ شما که الان بالا میاد (بدون www واردش بشین باز میشه و مشکلی نداره)

لینک به ارسال

نه موردی نداره سایت خودتون بدون WWW هست و سایت مپ هم بدون WWW بالا میاد . همین آدرس رو توی گوگل وب مستر و روبوت سایتتون ثبت کنید .

لینک به ارسال

1- روبوت یه فایلیه که به موتور های جستجوگر از جمله گوگل و غیره میگه چه صفحاتی رو ایندکس کن و چه صفحه هایی رو بررسی و ایندکس نکن (یه جور قانون گذاری سایته برای موتورها)

2- یه فایل txt جدید بسازید . متنی مشابه زیر بزارید داخلش :

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /*?*
Disallow: /*?
Allow: /wp-content/uploads
# Google Image
User-agent: Googlebot-Image
Allow: /*
Sitemap: http://SITE.com/sitemap.xml

در ایندکس سایت آپلود کنید.

3- فایل روبوت نیاز به ثبت در گوگل نداره ، اتوماتیک شناسایی میشه .

لینک به ارسال

منظورتون از ایندکس سایت همون روت وردپرس هست؟

بعد دقیقاً همین کدی که خودتون دادید رو بذارم؟

نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم اصن کارمو راه انداختید

لینک به ارسال

منظورتون از ایندکس سایت همون روت وردپرس هست؟

بعد دقیقاً همین کدی که خودتون دادید رو بذارم؟

نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم اصن کارمو راه انداختید

سلام - بله کدهای فوق رو توی یه فایل با نام robots.txt قرار داده و در روت سایت آپلود کنید .

موفق باشید ....

لینک به ارسال

یه سوال دیگه:

آیا لازمه که فید سایت(خوراک) رو هم در قسمت سایت مپ توی گوگل وبمستر به گوگل معرفی کنیم؟آخه من توی قسمت سایت مپ توی گوگل وبمستر هم سایت مپم رو ثبت کردم هم خوراکم رو حالا مشکلی ایجاد نمیشه؟باید خوراک رو حذف کنم؟

لینک به ارسال

آیا مفید هم هست؟در کل لازم هست این کار رو انجام بدم یا نه؟یعنی فید رو توی سایت مپ های گوگل وبمستر ثبت کنم؟

لینک به ارسال

همینکه سایت مپ رو اضافه کنید کافیه . چون فید هم دقیقاً قسمتی از سایت مپ هست ولی اضافه کردنش ضرری نداره .

ممکنه مثلاً یک روز سایت مپ شما دچار مشکل بشه . این فیده میتونه نقش یک سایت مپ نصفه و نیمه رو بازی کنه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...