kkizkk

مشکل تغییر آدرس و نقشه سایت

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

خواستم بدونم الان اگه یه سایت تا حد امکان از نظر سئو و بهینه سازی کارهای لازم روی آن انجام بشه و بعد از مدتی آدرس جدید دیگری را در کنار دامنه قبلی پارک کنیم (روی همان DNS) و بخواهیم آدرس جدید را اطلاع رسانی کنیم آیا هر دوی دامنه ها (دامنه قبلی و دامنه جدید) رنک مشابه هم را دارند یا متفاوت هست و در روند سئو اختلالی وارد نمی شود و جایگاه آن در گوگل پایین نمی آید ؟ ممنون میشم در مورد اختلاف بین دامنه جدید و قدیمی توضیح بدید

به نظر شما نقشه سایت ، بعد از نصب وردپرس باید ساخته شود یا بعد از مدتی که سایت در روند پست دادن قرار گرفت

چون سایت در مرحله تست و عیب یابی سئو هست و می خواهم اصولی پیش برم

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه سایت شما با 2 آدرس مختلف در دسترس باشد از نظر سئو خوب نیست. حتی الان برای باز شدن سایت با www یا بدون www هم باید دقت کرد و بهتر از یک حالت استفاده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییتون

در مورد نقشه سایت چطور ؟

به نظر شما نقشه سایت ، بعد از نصب وردپرس باید ساخته شود یا بعد از مدتی که سایت در روند پست دادن قرار گرفت

چون سایت در مرحله تست و عیب یابی سئو هست و می خواهم اصولی پیش برم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه وردپرس گوگل سایت مپ اسن قابلیت را داره که پس از هر بار ارسال مطلب سایت های گوگل و ... را پینگ کنه و خبر از آپدیت شدن سایت بده. اینکه شما اول سایت مپ را نصب کنید و بعد مطالب را اضافه کنید یک جورایی خوبه چون مرتب گوگل با خبر میشه که سایت شما آپدیت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر دامنه جدید رو به قبلیه ریدایرکت کنید مشکلی پیش نمیاد و از نظر سئو امتیاز منفی محسوب نمیشه .

در مورد سوال دومتون هم باید بگم اگر در مرحله آزمایشی هستید و مرتب میخواید پست بزارید و پاک کنید و تست کنید سایت مپ نسازید . چون لینک ها رو به گوگل معرفی میکنه و وقتی گوگل میاد سمت سایت شما با 404 روبررو میشه .

هروقت مطمئن شدید میخواید پستی بزارید که دائمی باشه اونوقت قبلش سایت مپ بسازید و به گوگل معرفی کنید . زمانی سایت رو به گوگل معرفی کنید که 3-4 تا مطلب داشته باشه و قالبتون هم به پایداری و ثبات رسیده باشه و سئو رو کامل کرده باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohamad.eskandari
      شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا شما باید زمان، تلاش و پول خود را در راه بهینه سازی سایت هزینه کنید؟ زمانی که شما به کاربرد موتورهای جست و جو نگاه می کنید به اطلاعات شگفت انگیزی از مطالعات اخیر پی می برید. که نه تنها برای پی بردن به چگونگی جست و جوی کاربران استفاده می شود. بلکه برای دریافتن قدرت گوگل و سایر موتور های جست و جو هم به کار میرود. بیایید یکی از بهترین روش های کسب رتبه ی بهتر در موتور جست و جوی گوگل را به اتفاق ببینیم... https://goo.gl/cDfKSq
    • توسط محسن کسایی
      سلام، میخواهیم در هدر سایت کلمات کلیدی و توضیحات متا رو بنویسیم:

برای کلمات کلیدی کدام یک از سبک های زیر رو مناسب می دونید؟

دانلود آهنگ,دانلود موزیک,موزیک,آهنگ,ترکی,آهنگ ترکی,موزیک ترکی

دانلود آهنگ, دانلود ترانه ترکی, ترجمه ترانه ترکی, موزیک ترکی,

بیشتر منظورم اینه که تک کلمه نوشته بشه یا عبارات معنادار؟

و سوال بعدی اینکه چند کلمه یا عبارات باید نوشت؟ (حداقل - حداکثر) یا بر اساس کاراکتر هست؟

با تشکر
    • توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط Ali Coder
      با سلام

من سایتم رو روی یک برگه خانه پیشفرض کردم بعد از اینکه افزونه yoast seo رو نصب کردم ، عنوان هدر به ( خانه - Sitename ) تغییر کرد. درحالی که قبل از نصب افزونه با اینکه سایتم رو روی صفحه "خانه" پیشفرض کرده بودم اما عنوان به صورت (Sitename) نمایش داده می شد.
      در حقیقت قبلا به صورت : " رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " بود
      و الان به صورت : "خانه - رساگیم | وب سایت بازی های رایانه ای " هست!

برای اینکه دوباره بتونم عنوان سایت رو مثل قبل به Sitename تغییر بدم باید چی کار کنم؟
    • توسط mohandes1900
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      حدودا 1 هفته است که رتبه سایت من در حال کاهش هست و من تلاش های بسیاری انجام دادم تا این افت رتبه رو متوقف کنم اما جواب ندادن مثلا اگر روزی 10 تا پست خوب داخل سایت قرار میدادن به 15 تا رسوندمشون و در سعی کردم در سایت هایی که میشه توشون بک لینک ساخت و به خیلی از سایت های معتبر ایرانی بک لینک رایگان دادن من هم لینک سایت رو در اون ها قرار بدم. اما هیچ کدوم جواب نداده و نمیدونم باید چیکار کنم.
      لطفا دوستان اگر میتونید بهم کمک کنید ممنون
      آدر س سایت من: https://www.fooji.ir