kkizkk

مشکل تغییر آدرس و نقشه سایت

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

خواستم بدونم الان اگه یه سایت تا حد امکان از نظر سئو و بهینه سازی کارهای لازم روی آن انجام بشه و بعد از مدتی آدرس جدید دیگری را در کنار دامنه قبلی پارک کنیم (روی همان DNS) و بخواهیم آدرس جدید را اطلاع رسانی کنیم آیا هر دوی دامنه ها (دامنه قبلی و دامنه جدید) رنک مشابه هم را دارند یا متفاوت هست و در روند سئو اختلالی وارد نمی شود و جایگاه آن در گوگل پایین نمی آید ؟ ممنون میشم در مورد اختلاف بین دامنه جدید و قدیمی توضیح بدید

به نظر شما نقشه سایت ، بعد از نصب وردپرس باید ساخته شود یا بعد از مدتی که سایت در روند پست دادن قرار گرفت

چون سایت در مرحله تست و عیب یابی سئو هست و می خواهم اصولی پیش برم

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه سایت شما با 2 آدرس مختلف در دسترس باشد از نظر سئو خوب نیست. حتی الان برای باز شدن سایت با www یا بدون www هم باید دقت کرد و بهتر از یک حالت استفاده بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییتون

در مورد نقشه سایت چطور ؟

به نظر شما نقشه سایت ، بعد از نصب وردپرس باید ساخته شود یا بعد از مدتی که سایت در روند پست دادن قرار گرفت

چون سایت در مرحله تست و عیب یابی سئو هست و می خواهم اصولی پیش برم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه وردپرس گوگل سایت مپ اسن قابلیت را داره که پس از هر بار ارسال مطلب سایت های گوگل و ... را پینگ کنه و خبر از آپدیت شدن سایت بده. اینکه شما اول سایت مپ را نصب کنید و بعد مطالب را اضافه کنید یک جورایی خوبه چون مرتب گوگل با خبر میشه که سایت شما آپدیت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر دامنه جدید رو به قبلیه ریدایرکت کنید مشکلی پیش نمیاد و از نظر سئو امتیاز منفی محسوب نمیشه .

در مورد سوال دومتون هم باید بگم اگر در مرحله آزمایشی هستید و مرتب میخواید پست بزارید و پاک کنید و تست کنید سایت مپ نسازید . چون لینک ها رو به گوگل معرفی میکنه و وقتی گوگل میاد سمت سایت شما با 404 روبررو میشه .

هروقت مطمئن شدید میخواید پستی بزارید که دائمی باشه اونوقت قبلش سایت مپ بسازید و به گوگل معرفی کنید . زمانی سایت رو به گوگل معرفی کنید که 3-4 تا مطلب داشته باشه و قالبتون هم به پایداری و ثبات رسیده باشه و سئو رو کامل کرده باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط آریاهوم
      سلام  دوستان .. یک سوال فنی داشتم لطفا اگه کسی بلده   راهنمایی کنه .
      در عنوان نتایج جستجو سایتم بعد از نام سایتم کلمه خانه اضافه شده  .. در صورتی که من نام سایتم را درست انتخاب کردم .. عکسشم ضمیمه فرستادم

• توسط webdesign
      درج محتوا به طور مرتب
      حتماً این توصیه را بارها شنیده اید:
      گوگل وب سایت هایی را دوست دارد که همواره آپدیت میشوند، پس سعی کنید به طور مرتب محتوای جدید در سایتتان قرار دهید.
      خوب باید بگویم که بر حسب تجربیاتم این بزرگترین دروغ در سئو است!
      در سال 20100 اولین وبلاگ خودم را راه اندازی کردم و به طور پیوسته و مرتب مطالب جدید در آن قرار دادم و آپدیتش کردم و تقریباً هر هفته حداقل یک مطلب جدید در وبلاگ میگذاشتم زیرا این توصیه ای بود که از اکثر کارشناسان سئو شنیده بودم.
      خوب فکر میکنید بعد از این میزان تلاش و قرار دادن صدها مطلب جدید در وبلاگ، چه نتیجه ای گرفتم؟ وبلاگم در صفحه 5 گوگل قرار گرفت!
      پس تصمیم گرفتم با انجام تست های زیاد متوجه شوم که آیا آپدیت کردن و قرار دادن مطلب به صورت مرتب در سایت تأثیری بر روس سئو آن سایت و رتبه اش دارد یا نه. در آخر به این نتیجه رسیدم که قرار دادن محتوای جدید به طور مرتب در سایت تقریباً هیچ تأثیری بر روی رتبه سایت ندارد.
      اگر منطقی فکر کنید میبینید که این مسئله حقیقت دارد:
      هدف اصلی گوگل نشان دادن بهترین نتایج به کاربر میباشد. حتی اگر این نتیجه از سایتی باشد که 2 سال است آپدیت نشده.
      بیایید این مسئله را با یک مثال بررسی کنیم:
      مدتی پیش مشغول کار بر روی یک پروژه بودم و زمان برای ایجاد مطلب جدید و قرار دادن در سایت خودم نداشتم و تقریباً بیشتر از 22 ماه بود که سایت آپدیت نشده بود در این حالت با توجه به توصیه معروف مبنی بر آپدیت به طور مرتب، اصولاً رتبه سایت من باید افت میکرد ولی در مدت این 2 ماه این اتفاق افتاد:
      نه تنها رتبه افت نکرد بلکه به میزان 24.13% بهبود هم پیدا کرد.
      چطور چنین چیزی ممکن است؟
      من این 2 ماه را صرف تبلیغ محتوایی کردم که در حال حاضر در سایت بود و سعی کردم که بازدیدشان را بالا ببرم.
      محتوای باکیفیت کافیست!
      چند وقت پیش در کنفرانسی شرکت کرده بودم، یکی از سخنرانان چیزی گفت که مرا بسیار متعجب کرد:
      همین که محتوای باکیفیت ایجاد کرده و در سایت بگذارید باعث بهبود رتبه سایتتان خواهد شد.
       میدانم که این حرف و ادعا به نظر کاملاً منطقی می آید ولی به تنهایی کارساز نیست. تجربه به من نشان داد که همیشه هم محتوای باکیفیت جوابگو نیست. به جرأت میتوانم بگویم که 100% محتوای وبلاگ من مطالب باکیفیت و دسته اول بود ولی تأثیری بر روی رتبه ام نداشت و من در همان صفحه 5 گوگل متوقف شدم. با اینکه محتوای وب سایت من در مقایسه با سایت های رقیب بسیار بهتر بود ولی نتیجه ای که باید میگرفت را نگرفت.
      حالا دلیلش را میدانم:
      من به درستی مطالب و مقالات خود را تبلیغ نکرده بودم!
       بله درسته که مطالب من تعدادی از افراد را جذب کرد و تا حدی هم ایجاد ترافیک برای وبلاگم کرد ولی من از طریق آن ها هیچ بک لینکی نگرفتم. و فکر کنم دیگر احتیاجی به گفتن نیست که بدون بک لینک هرگز نمیشود در صفحه اول گوگل قرار گرفت.
      امروزه بر اساس آمار هر روز تقریباً 2 میلیون مطلب جدید در وب سایت ها منتشر میشود و شما اگر میخواهید بین این حجم مطالب جدید، متمایز بوده و ترافیک بیشتری جذب کنید باید محتوای خود را به درستی تبلیغ کرده و بک لینک های قوی برای آن ایجاد کنید.
       در واقع قرار گرفتن در صفحه اول گوگل در نتیجه تولید محتوا و آپدیت کردن به طور مرتب نیست، بلکه در نتیجه داشتن استراتژی مناسب برای تبلیغ محتوا میباشد.
      تبلیغ کردن محتوا کافیست!
      همانطور که تا اینجا دیدید من به شدت طرفدار تبلیغ کردن محتوا هستم ولی یک نکته وجود دارد: شما قبل از هر چیز باید محتوای مناسب را روی سایتتان داشته باشید.
       برای مثال فرض کنید محتوای خود را در وب سایت های مختلف تبلیغ میکنید و سعی میکنید افراد بیشتری از آن بازدید کنند، اگر مطلب شما برای بازدیدکننده جالب و کارآمد نباشد مسلماً باز هم فایده ای نخواهد داشت و از همه مهمتر کاربران آن را به اشتراک نمیگذارند.
      من تجربه ای در این زمینه داشتم که با شما به اشتراک میگذارم:
       روزی مطلبی در وبلاگم منتشر کردم که نسبت به تمام مطالب قبلی بازخورد متفاوتی داشت و به شدت از آن استقبال شد. موضوع مطلب این بود: چگونه بیل کلینتون برای مراسم عروسی دخترش وزن خود را کم کرد؟
       همین مطلب به تنهایی در یک روز هزاران بازدیدکننده داشت. درسته که ترافیک سایت بالا رفت و لایک های زیادی هم دریافت کرد ولی هیچ بک لینکی دریافت نکرد. و بعد از این هیاهو و حجم بازدید من باز هم در همان صفحه 5 بودم. در واقع با وجود تبلیغات و دریافت ترافیک خوب باز هم چیزی کم بود و آن عدم کارآمدی و جذابیت مطلب برای گرفتن بک لینک و اشتراک گذاشته شدن توسط کاربران بود.
       منبع : طراحی سایت وب وان
    • توسط لوله بازکنی
      با سلام بنده به یک همکار حرفه ای سئو وردپرس نیاز دارم شرایط کار بصورت پروژه ای
      شرایط کار رو به این ایمیل ارسال کنید با تشکر

• توسط TheOnlyMen
      درود به تمامی دوستان عزیز
      چشن باستانی نوروز را به تمامی شما عزیزان تبریک می گویم.

عرضم خدمتتون ما یک وب سایت داریم که الان حدود یک سال است که فعالیت خود را شروع کردیم اما با اینکه تمامی جنبه های سئو را مد نظر قرار دادیم پیشرفتی نکرده ایم.
      لطفا اگر مشکلی در کارکرد وب سایت ما مشاهده می کنید به ما بگویید.
      http://www.rasto.ir از شما بسیار سپاس گزارم
      سال نو مبارک
    • توسط mohammad.983
      سلام
      من جدیدا به یه مشکلی خوردم. وقتی روی تب ویرایشگر متنی کلیک میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته.
      افزونه سئو رو که خاموش می کنم مشکلم حل می شه.
      ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم که مجبور به غیر فعال کردن این افزونه نباشم