رفتن به مطلب

کمک برای تغییر افزونه و اتصال به درگاه بانک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ،

اگه با افزونه ی فروش به ازای دانلود سایت پی لاین کار کرده باشید ، متوجه امکانات و ویژگی های این افزونه هستین ...

افزونه ی فروش فایل به ازای پرداخت پی لاین ، همین یکی دو روز پیش دوباره ورژن جدیدش اومد که متاسفانه خیلی اشکالاتی هم داره و تیکت هم بهشون زدیم ، تمایل به برداشتن بعضی ویژگی ها نداشتند و این افزونه ای که من اینجا تو انجمن پیوست کردم ، ورژن قبلی افزونه هست که امکاناتش از نظری محدود تره و ورژن خوبش هست !! که مایلیم تغییرش بدیم ...

من میخوام تغییری در این افزونه انجام بشه . تغییری که مد نظر هست ، اینه که در حالت عادی این افزونه به کمک سایت پی لاین به درگاه بانکی وصل میشه و این وسط پی لاین هست که بین من و بانک مبلغ رو جابجا میکنه.(کانفیگ بانکی توی پی لاین صورت میگیره)

حالا من میخوام این درخواست ها به سایت پی لاین نره و مستقیم کانفیگ بشه با یکی از درگاه های پرداخت آنلاین.مثل پارسیان - سامان و غیره .. یعنی مشتری بعد از کلیک روی پرداخت ، بره توی سایت بانکی و پرداخت رو انجام بده ، اگه موفق بود ؛ لینک دانلود بهش داده بشه در غیر این صورت لینک داده نشه و ارور بده .

این تنظیم که لینک بهش بده یا نه الان روی افزونه کدش نوشته شده و تنها تفاوتی که بنده نیاز دارم اینه که درگاهش رو شخصی کنم .

اگه دوستان کسی php بلده ممنون میشم این افزونه رو تصحیح کنه .

payline_file_download.zip

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز کار راحتی نیست

پای لاین برای دریافت اطلاعات از توابع خودش استفاده میکنه مثل :

<?php
function send($url,$api,$amount,$redirect){
$ch = curl_init();
curl_setopt($ch,CURLOPT_URL,$url);
curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS,"api=$api&amount=$amount&redirect=$redirect");
curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, FALSE);
curl_setopt($ch,CURLOPT_RETURNTRANSFER,true);
$res = curl_exec($ch);
curl_close($ch);
return $res;
}
function get($url,$api,$trans_id,$id_get){
$ch = curl_init();
curl_setopt($ch,CURLOPT_URL,$url);
curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS,"api=$api&id_get=$id_get&trans_id=$trans_id");
curl_setopt($ch, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, FALSE);
curl_setopt($ch,CURLOPT_RETURNTRANSFER,true);
$res = curl_exec($ch);
curl_close($ch);
return $res;
}
?>

مثلن پای لاین برای دریافت مبلغ از متغیر amount$ استفاده میکنه ولی بانک مثلن ملت از فک کنم money$ استفاده میکنه

شما باید تمامی توابع بانک مورد نظرت رو در یک فایلی include کنی بعد متغیرهارو با هم ست کنی که نیاز به دونستن کمی php داره

نوشتن یه همچین افزونه ای خیلی راحت تر هست تا اینکه بره پای لاین رو بخوای تغییر بدی !

لینک به ارسال

بله ممکنه نوشتن افزونه جدید راحت تر باشه ولی الان سیستم سایت ما با همین افزونه کار میکنه و اگه افزونه جدید بگیریم باید سیستم همه پست ها رو عوض کنیم..

اگه ممکنه دوستان یه بررسی روی پلاگین بکنن و ببینن میشه یا نه ..

ضمنا از ظاهر افزونه مشخصه که خود پی لاین هم پلاگین رو از صفر ننوشته . اگه کد ها رو ببینید متوجه میشین.

لینک به ارسال

(قصد ارسال اسپم ندارم) ولی کسی نیست کمکی کنه این رو ویرایش کنیم؟

اگه هزینه ای هم لازمه در خدمتیم...

لینک به ارسال

شدنش که میشه فقط باید کمی روش کار کرد و با درگاه های پرداخت آشنا بود

کافیه همین توابع پای لاین رو ارسال کنی به بانک مربوطه ( قبلش باید همسان سازی کنی )

در مورد نوشتن یه افزونه جدید هم خب این که مشکلی نداره هرکسی خواست بنویسه بهش بگو با توجه به کدهای پای لاین بنویسه

بره این میگم نوشتن راحته چون از اول مینویسی و میدونی چه خبره

ولی اگه کسی بخواد اینو تغییر بده اول باید بشینه کدهای پای لاین رو بررسی کنه ببینه چجوریه و بعد ست کنه روی بانک و ....

من سرم خلوت نیست وگرنه برات رایگان انجام میدادم چون با پای لاین کاملن آشنایی دارم

لینک به ارسال

بله ممکنه از اول نوشتن خیلی راحت تر یا شاید کم هزینه تر تموم بشه ، ولی الان محصولات سایت با همین افزونه ست شدن و خوشبختانه تا الان مشکل خاصی هم نداشتیم.. .

اگه ممکنه دوستان یه بررسی بکنن رو پلاگین.. واقعا کار زیاد دشواری نیست.

لینک به ارسال

کار دوشواری هست چرا که ساختار رو باید با درگاه های بانکی ایران هماهنگ کرد که خودش یه هفت خان رستمه .....

لینک به ارسال

کار دوشواری هست چرا که ساختار رو باید با درگاه های بانکی ایران هماهنگ کرد که خودش یه هفت خان رستمه .....

خیر اون که یه کد php ساده اس ! شاید آماده هم بشه پیداش کرد دیگه !

صرفاً هماهنگ سازی با این افزونه مشکل اساسی ماست !

لینک به ارسال

اون کد php ساده نوشته شده توسط بانک براحتی داده نمیشه ( کد کلاس ) چیزی که نوشته میشه اسکریپت های آماده و شبیه هست ....

لینک به ارسال

اون کد php ساده نوشته شده توسط بانک براحتی داده نمیشه ( کد کلاس ) چیزی که نوشته میشه اسکریپت های آماده و شبیه هست ....

تمامی بانک ها برای اتصال به درگاه ، توابع و کلاس هارو در اختیارتون میزارن حتی بانک ملت تو خیلی از موارد خودشون هم کمک میکنن در نوشتن و تبدیل !!!

لینک به ارسال

تمامی بانک ها برای اتصال به درگاه ، توابع و کلاس هارو در اختیارتون میزارن حتی بانک ملت تو خیلی از موارد خودشون هم کمک میکنن در نوشتن و تبدیل !!!

درسته ..

حالا در هر صورت اگه کسی توانایی این تغییر کوچیک رو داره و مطمئنه که میتونه درستش کنه ما درخدمتیم اگه هزینه ای هم داشت.

ضمنا با هر بانکی تنظیم بشه فرقی نمیکنه (پارسیان - ملت - سامان)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...