رفتن به مطلب

چند روزه مطالبم ایندکس نمیشن !

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

چند روزی هست هر چی مطلب میزارم ایندکس نمیشن . مطالبم کاملا اختصاصی هست و نمونه اش تو وب نیست . قبلا بعد از انتشار مطالب بین 2 تا 4 ساعت مطلب ایندکس میشد ولی الان دیگه اصلا ایندکس نمیشه . بررسی کردم سایت تو لیست سیاه گوگل نرفته . فایل robots.txt رو ویرایش کردم ولی بازم تاثیری نداشت . 3 روزی هست crawl گوگل به سایتم سر نزده تا مطلب ایندکس کنه .

به هاستینگ ایمیل زدم تا بررسی کنن ip سایت تو امریکا بلاک نشده باشه .( منتظرم جواب بدن )

به نظرتون مشگل میتونه از کجا باشه ؟ اخه یه دفعه ای این اتفاق پیش اومده و هیچ خطایی یا اخطاری از گوگل دریافت نکردم .

اومدم مطالب جدیدی رو که ایندکس نشدن رو تو گوگل پلاس و فیسبوک به اشتراک گذاشتم گفتم شاید فرجی شد . ولی انگار نه انگار هیچ تاثیری نداشت .

دیگه نمیدونم باید چی کار کنم .

لینک به ارسال

در دو پست زیر

قالب وردپرس dailypost

قالب وردپرس winter wordpress

چند وقت اخیر در yoast‌ تغییرات جدیدی دادید؟ چون تنظیمات سئو برای دو پست بالا با هم تفاوت داشت

لینک به ارسال
چند وقت اخیر در yoast‌ تغییرات جدیدی دادید؟ چون تنظیمات سئو برای دو پست بالا با هم تفاوت داشت

خیر تغییراتی اعمال نشده . الان به سورس کدهای هر دو مطلب نگاه کردم تفاوتی ندیدم ! منظورتون از تنظیمت سئو متفاوت بود چیه ؟

دیدم این افزونه نقشه سایتش مثل اینکه برام کار نمیکنه نقشه اش رو از وبمشتر حذف کردم و نقشه xml sitemap رو ثبت کردم و بعد از fetch as google وبمستر نقشه جدید رو معرفی کردم و الان منتظرم تا مطالبم ایندکس شن .

واقعا گیج شدم چرا این مشگل پیش اومده قبلا ( ثبل از ارسال 13 تا مطلب تا دقیقا مطلب 13 ! ) همه چیز خوب پیش می رفت .

اینجاست که باید بگم " من خود آن سیزدهم ! "

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...