رفتن به مطلب

کد آپلود پیشرفته از url

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواستم یه سری فایلهای سنگین چند گیگابایتی رو به هاستم منتقل کنم، یه سری کدهای پی اچ پی هم برای انتقال لینک های مستقیم هم پیدا کردم ولی ظاهرا فشار زیادی روی سرور میارند، به همین خاطر کدی می خواستم که بشه کنترلش کرد که زیاد به سرور فشار نیاره، مثلا به این صورت که براش زمان تعریف کرد که در مقدار زمان خاصی کپی رو انجام بده و یا مقدار آپلود در ثانیه رو مشخص کرد که در هر ثانیه فلان مقدار بیشتر آپ نکنه

پشتیبانی هاست گفته که اگه بیشتر از 4 درصد سرور اشغال نشه مشکلی نداره

لینک به ارسال

سلام ، بعید میدونم چنین چیزی رو بشه پیدا کرد ، می تونید با استفاده از ftp و vps کلیه فایل ها رو با سرعت بالا انتقال بدید ، مشکلی هم از نظر فشار وجود نخواهد داشت .

لینک به ارسال

خب چجوری میشه از طریق ftp انتقال داد؟ اسکریپت خاصی داره یا باید از سایت خاصی اقدام کرد؟ من که قبلا هرچی دنبالش گشتم ندیدم، ضمنا می خواستم بدونم هاست رایگان اجازه کپی فایلهای سنگین رو از طریق اف تی پی می ده؟ چون با کد پی اچ پی امتحان کردم اجازه بیشتر از چند مگ رو نمیداد!

لینک به ارسال

روی vps ویندوز باید برنامه ی اف تی پی رو بریزید (هر برنامه ای میتونه باشه - ترجیحاً filezilla) و تنظیمات ورود به ftp هاست جدید و قبلی رو بهش بدید و بعدش فایل ها رو از هاست قبلی بیارید روی vps و دوباره از vps آپلود کنید روی هاست جدید.

برای هاست رایگان هم اگه از زیر مجموعه هاستینگ های youhosting باشه امکان انتقال فایل های حجیم (حتی در حد گیگابایت) رو فقط با ftp میده و فقط از php حجم مجاز رو کم گذاشتن...

لینک به ارسال

ببنید من می خوام یه سری فایلهای سنگین رو از url با لینک مستقیم از یه سایت آپ کنم روی هاستم، نه اینکه بخوام اطلاعات هاست قبلیم رو جا به جا کنم، این

vps هم نمی دونم چیه اصلا! منظورتون همون سرور اختصاصی هست؟ که اگه اینجوره من ندارم. هاست من هم دایرکت ادمین لینوکس هست

لینک به ارسال

خب با این روش که عرض شد هم براحتی میشه فایل ها رو بدون مشکل هاست انتقال داد . vps هم همون سرور مجازی هستش که دو نوع سیستم لینوکس و ویندوز میتونه نصب باشه روش و قیمتش از سرور اختصاصی خیلی کمتره (حداقل ماهانه 15 تا 30 تومن هستش اکثر جاها)

اگه واقعا حجم فایل ها در حد گیگ باشه ، کمتر هاستی پیدا میشه که اجازه آپلود از لینک رو بهتون براحتی بده .

با خود مدیر هاستینگ تماس بگیرین ببینید انتقال رایگان میدن یا خیر ...

لینک به ارسال

من سالی 30 هزار تومن هم ندارم پول همون هاست رو حساب کنم :D حالا چه برسه به سرور مجازی :wacko:

توی آدرس زیر نحوه راه اندازی آپلود سنتری که به صورت اف تی پی روی یه سرور دیگه آپ می کنه رو توضیح داده، ولی متأسفانه آپلود از یو آر ال نداره دیگه! توی این آدرس اونجا که نوشته نکته 1، اونجا یه کدی رو نوشته که میزان آپلود حجمهای سنگین رو کنترل می کنه و توی زمان بیشتری آپ می کنه تا سرور مشغول نشه، من که از پی اچ پی سر در نمیارم ولی فک می کنم بشه با کد آپلود از یو آر ال تلفیقش کرد تا به راحتی بشه فایلهای حچیم رو آپ کرد بدون هیچگونه فشاری به سرور

http://www.omidx.com...php

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

اگه اشتباه نکنم باید اینجور باشه:

<?php
set_time_limit(0);
$file = 'http://barnamenevis.org/images/editor/insertimage.gif';
$newfile = basename($file);

if (!copy($file, $newfile)) {
echo "failed to copy $file...\n";
}
?>

که توی قسمت زیر به جای 0 باید وقتی رو که آپلود طول بکشه رو به ثانیه نوشت، مثلا یک ساعت میشه 3600

set_time_limit(0);

اگه اشتباه هست دوستان بفرمایند

لینک به ارسال

نه، اینا فایده ندارن، باید یه کد باشه که بتون از طریق اف تی پی فایلها رو از url آپ کنه که هرچی گشتم گیرم نیومد!

لینک به ارسال

اگر سرور محدودیت داشته(که معمولا داره) باشه امکان تایم اوت شدن زیاد هست.

بهترین کار انتقال بوسیله سرور مجازی هست.

لینک به ارسال

یه سری اسکریپت های آپلود سنتر هست که فایلها رو می تونه از یو آر ال به صورت اف تی پی روی یه هاست دیگه آپ کنه، من یکی رو هر چی سعی کردم نتونستم راه بندازم، به نظرتون اگه این اسکریپتها نصب بشن باز هم محدودیت دارند؟ آخه سرورهای غیر رایگان که برای اف تی پی محدودیت آپلود ندارن

ضمنا من خودم با سایت زیر کار می کنم که مشخصات اف تی پی رو بهش می دی و فایلها رو بین هاست و اسکای درایو و گوگل درایو و چندین درایو اینترنتی دیگه ترانسفر می کنه، حتی بین دو هاست هم میشه به کار برد، ولی مشکلش اینه که حساب تریال محدودیت داره و توی یک ماه فقط 2 گیگ میشه انتقال داد

http://storagemadeeasy.com

اگه اینجور سایتی هم بدون محدودیت باشه خیلی خوبه

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین اسکریپت رپید لیچ هست البته اگر هاستتون محدودیت داشته باشه امکان بسته شدن هاستتون هست حالا خود دانید من الان واسه گذاشتن فایل های نرم افزار ها برای دانلود از سایت های معتبر و با استفاده از این اسکریپت انتقال می دم تا حالا فایل نزدیک 500 مگی هم باهاش انتقال دادم (البته سرعت و این که بتونه انتقال بده بستگی به هاستتون هم داره)

لینک به ارسال

پرسیدم ازشون، گفتند که استفاده از لیچر مشکلی نداره، فقط زیاد به سرور فشار نیارید!

حالا این ریپیدلیچ لینک مستقیم رو هم آپ می کنه؟ یا فقط از یوتوب و فورشیرد و ...

لینک به ارسال

هر لینکی حتی لینک هایی که نیاز به رمز و نام کاربری داشته باشه می تونید نام کاربری و رمز عبور رو بهش بدید و انتقال بدید تازه می تونید یک فایل رو از طریق آدرسش انتقال بدید به روی یک سایت میزبانی مثله سایت هایی مثله رپید لیچ آپلود دات کام و... می گم من خودم از این اسکریپت استفاده می کنم عالیه نیازی به دیتابیس و از اینجور چیزا هم نداری

لینک به ارسال

گشتم ولی ظاهرا نسخه های متفاوتی هست، میشه یه لینک از بهترین نسخه ای که ارائه شده بدید، اگه فارسی هم باشه خیلی خوبه

لینک به ارسال

نگاه کنید فرقی نداره که فارسی باشه یا نه چون نه تنظیمات داره نه هیچی فقط کافیه بریزید روی هاستتون بعد که آدرس رو بدید انتقال می ده به پوشه files این پوشه جایی هست که اسکریپت رو اونجا آپلود کردید حالا من می گردم یک لینک به شما می دهم

لینک به ارسال

دوستان توجه کنید، همونطور که آقا مرتضی گفتند، بهترین راه استفاده از سرور مجازی هست، من رایگانش رو پیدا کردم و باهاش تونستم از طریق ftp فایلهامو انتقال بدم، سرعتش هم بد نبود، دوستان اگر زمانی خواستند فایلهای حجیمشون رو انتقال بدند اگه اطلاعاتشون محرمانه و خصوصی نیست از طریق سرور مجازی رایگان اقدام کنند، اگر از url خواستند انتقال بدند ابتدا فایلهاشون رو توی وی پی اس با دانلود منیجر دانلود کنند و بعد یک حساب اف تی پی که محدود به یک پوشه خاص باشه بسازند و بعد با استفاده از نرم افزار filezilla یا هر چیز دیگه اقدام به جابه جایی کنند، دقت کنید که مشخصات حساب اصلی اف تی پی رو استفاده نکنید چون وی پی اس رایگان کاربرای مختلفی می تونه داشته باشه و ممکنه رمزتون لو بره و بعدش: :wacko:

همچنین اگه خواستید فایلهای بین دو هاستتون رو منتقل کنید اول از اف تی پی دانلود و سپس آپلود کنید (ولی اگه بتونید بک آپتون رو با لینک مستقیم دانلود کنید سرعتش خیلی بیشتر میشه)

این تجربه من بود، اگر اشتباه گفتم دوستان بگند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...