رفتن به مطلب

کاهش یافتن بازدید

sajjadn9000

پست های پیشنهاد شده

ببخشید من به تازگی یه قالب جدید رو سایتم گذاشتم که باعث شد فروشای سایتم و بازدیدش نصف بشه به همین خاطر قالب قلیمو دوباره برگردوندم

با توجه به این که قالب جدیده سئوش با قبلیه یکیه چرا این اتفاق افتاد البته سئوش افتضاه بود که خودم دست کاریش کردم

میخواستم بدونم مشکل از سئو قالب جدیده یا عایا بعد از عوض کردن قالب در هر صورت بازدید میاد پایین و اینکه با اینکه هر دوتا قالبو سایت Chkme.com بهشون 80 درصد سئو میده میشه گفت که سئو قالب جدید پاییتره و باعث افت بازدیدو فروش شده؟

ممنون منتظر پاسخگوییه سبزتان هستم

لینک به ارسال

سلام

فک نکنم قالب سایت اونقد روی سایت تاثیر داشته باشه که بازدیدها نصف بشن !

آیا ورودی گوگلتون کم شده ؟؟

لینک به ارسال

سایتی که باهاش چک میکنید در صد واقعی سئو از نظر گوگل و ... رو نمیتونه بگه ؛ فقط میاد و یک نمره از لحاظ استانداردها رو به شما میده که تا چه میزان رعایت کردید.

چک کنید ببینید قالب جدید در صفحات مختلف مثل تگ ها، دسته ها، ادامه مطلب، آرشیو و ... چه نواقصی داره.

گاها کم شدن بازدید به خاطر یه سری مشکلات قالب هست که به راحتی ظاهر نمیشن.

لینک به ارسال

سعی کنید زیاد تغییرات روی سایتتون ندید . اگر یک روند رو به رشدی و مناسبی دارید چرا با تغییرات ناگهانی باعث ضربه زدن به سایت بشید ؟

گوگل تغییرات زیاد رو نمیپسنده . دوست داره ثبات و پایداری داشته باشید و اگر تغییراتی میدید گامی رو به جلو باشه

لینک به ارسال

قالبی که الان رو سایته سرعت لود فو پایینی داره به همین خاطر خواستم قالب زیباتر و با لود بالاتر بزارم

ولی فکر کنم حق با عبد الماجد باشه چون وقتی قالبه برگردوندم بعد از 1 روز بازدیدم داره به روال عادی بر میگرده

کسی هست من قالبو بش بدم بتونه مشکلاتشو بشم بگه خیلی ممنون میشم کسی هست؟

لینک به ارسال

میتونید در تاپیکی جدید مشکلات پوسته تون رو مطرح کنید و به کمک دوستان حلشون کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...