رفتن به مطلب

ریدایرکت به سایت pagesinxt.com

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من پس از زدن آدرسش خودکار به یک صفحه بنام pagesinxt.com منتقل میشود ، من خیلی جاها رو بررسی کردم و همه تعویض فایلها و کارهایی که گفته شده بود را انجام دادم اما همچنان این مشکل حل نشده .به نظرم این یک ویروس است که به روی هاستم نشسته ، اگه راهی برای پاک کردنش هست دوستان راهنمایی کنن.همچنین به پنل وردپرس نیز دسترسی ندارم یعنی وارد صفحش نمیشه .قالبو پاک وبارگذاری مجدد کردم و همچنین وردپرس و همچنین افزونه ها را پاک کردم اما حل نشد .

لینک به ارسال

احتمالا مشکل از فایل‌های قالبتون هستش یا هر چیزی که کد دایرکت رو به قالبتون اضافه میکنه ، آدرس سایتتون رو قرار بدید تا بررسی کنیم ..

لینک به ارسال

من که چنین مشکلی ندیدم

من با لینوکس مینت و فایر فاکس هستم...

لینک به ارسال

سلام

کدوم یکی سایت چیزی ندید لطفا ممنون میشم بگید

چیکا بلاگ یه موقع خوبه و یه موقع سفیذ میشه الان

ولی بندر دانلود هم خود سایت و هم پیشخوان ریدایرکت و یا اصلا بالا نمیاد.

ممنون

الان دوباره بندر دانلود ریدایرکت شد و از قالب نیست چون با قالب های دیفالت وردپرس هم همین وضع پیش میاد

ww2.bandardl.ir

نوشته میشه تو قسمت لود پایین فایرفاکس و میره تو صفحه ریدایرکتی

یه موقع هم روی این ادرس گیر میکنه و هی رفرش میشه

http://ww2.bandardl.ir/?folio=7POYGN0G2

لینک به ارسال

اره با 2012 و 2010 و 2011

امتحان کردم باز همینطور شده افزونه ها رو هم کامل غیر فعال کردم

نمیدونم از وقتی دامنه ای که دی ان اس هاش به این دامنه ها دادم اکسپایر شده بود همین که تمدیدش کردم و اومد بالا اینجوری شد و درست نشد

کلا هرچی سایت رو سرورم دارم همینجوری شدن

bllog.ir

yassi.ir

payamk.ir

ariapic.ir

لینک به ارسال

تمامی سایت‌هاتون واسه من درست هستند و هیچ‌گونه دایرکتی صورت نمیگیره .. البته من با 3 تا کامپیوتر تست کردم هیچ کدوم مشکلی نداشتند .. مطمئنید مشکل از مرورگر شما نیست ؟

لینک به ارسال

درست میگن... بعضی وقت ها ریدایکت میشه... الان تازه برای من ریدایکت شد... اول چیکا بلاگ رو تست کرده بودم.الان بندر دانلود رو... حتما یک فایل مخربی توی سرورتون آپ شده..

لینک به ارسال

سلام

این مشکل بخاطر همون dns هست.

کمی صبر کنید تا کَش سرورتون پاک بشه، مشکل برطرف میشه.

لینک به ارسال

انشالله که همینطوره

بندر دانلود رو من برای یکی دیگه درست کردم دادمش برای اون بالا میاد و مطلب میزاره برای من نمیاد بالا هیچکدوم

ویندوزمم عوض کردم هر کاری که باید کردم سرور رو گشتم هیچی توش نبود

لینک به ارسال

واسه‌ی من که از همون ابتدا هم مشکلی نداشت و نداره ..

کش افزونه‌تون رو خالی کنید و همچنین منتظر بمونید تا کش سرور خالی بشه مشکل حل بشه ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...