رفتن به مطلب

آموزش نصب وردپرس بر روی cPanel بصورت فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

این آموزش رو خیلی وقت پیش نوشته بودم اما چون سایتی که برای دانلود گذاشته بودش بسته شد گفم اینجا بذارم تا در دسترس باشه. آموزش به صورت pdf هست به همراه کلی عکس از مراحل نصب :) فایل رو هم پیوست میکنم و هم رو مدیافایر میذارم تا مشکلی برای دریافتش نباشه.

http://www.mediafire...mdertvb8xf3l7nk

how to setup wordpress on cpanel.zip

ویرایش شده توسط حامد سپهر
لینک به ارسال

سلام

لطفا با کمی مقدمه در بخش بخش آموزش ارسال کنید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام و عرض ادب .

تشکر از آموزش البته تصورم این هست که یک مورد مهم به این آموزش اضافه بشه .

مسئله اصلی در نصب وردپرس این هست که اکثرا مایل نیستند فایلهای وردپرس رو در پوشه اصلی public_html انتقال دهند که البته منطقی هم هست . سوال اینجاست که در صورتی که بخواهیم صفحه اول ساتمون به شکل (yourdomain.com) باشد و درعین حال فایلهای وردپرس رو در پوشه دیفالت یعنی wordpress داشته باشیم چه باید بکنیم . متاسفانه در انجمنهای ایرانی چیزی ندیدم در انجمنهای خارجی هم اکثر مطلب قسمت پشتیبانی خود وردپرس رو معرفی میکنند که متاسفانه بطور عملی مسئله رو حل نکرده . حالا خواستم از دوستان سوال کنم که راه حل عملی رو که خودشون انجام دادند سراغ دارند ؟

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب .

تشکر از آموزش البته تصورم این هست که یک مورد مهم به این آموزش اضافه بشه .

مسئله اصلی در نصب وردپرس این هست که اکثرا مایل نیستند فایلهای وردپرس رو در پوشه اصلی public_html انتقال دهند که البته منطقی هم هست . سوال اینجاست که در صورتی که بخواهیم صفحه اول ساتمون به شکل (yourdomain.com) باشد و درعین حال فایلهای وردپرس رو در پوشه دیفالت یعنی wordpress داشته باشیم چه باید بکنیم . متاسفانه در انجمنهای ایرانی چیزی ندیدم در انجمنهای خارجی هم اکثر مطلب قسمت پشتیبانی خود وردپرس رو معرفی میکنند که متاسفانه بطور عملی مسئله رو حل نکرده . حالا خواستم از دوستان سوال کنم که راه حل عملی رو که خودشون انجام دادند سراغ دارند ؟

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/227-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C/

لینک به ارسال

در همون مستنداتی که آدرس دادید در بخش دوم در همین مورد توضیح داده و عملا هم درست کار میکنه.

تست کردید؟

لینک به ارسال

بله تست کردم جواب نداد البته چندین روش دیگه هم در بعضی فروم های خارجی معرفی شده بود که اونها هم جواب نداد .... راستش وقت ندارم بیش تر از این انرژی بذارم بناچار در ریشه ریختم اگرچه نه امن هست نه اصولی

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان کسی با این سی پنل کار کرده

74695925774815197309.png

توی اموزش ها فرق داره سی پنل

لطفا بگید چه جوری با این سی پنل دیتابیس بسازم

فقط همون نام دیتابیس و یوزر بزنم کافیه؟

لینک به ارسال

بعد php اینجوری

05-05-2014_12-46-22_ق-ظ.png

اینجا رو باید چیکار کنم

لطفا جواب بدید گیر کردم ممنون

ویرایش شده توسط m0h3n
لینک به ارسال

خوب دیتابیس رو ایجاد کردید خوب!

حالا باید اطلاعات بریزین تو دیتابیس، که دو روش داره

1-اینکه قبلا یک سایت داشتید و از اون بکاپ گرفتین که میتونین فایل .sql رو ایمپورت کنید از طریق گزینه import

2-اینکه میخواین از اول یه وردپرس تازه نصب کنین که نام دیتابیس و یوزرنیم و پسورد کاربر اد شده رو باید در مرحله راه اندازی وردپرس وارد کنید.

آموزش نصب وردپرس به صورت تصویری

راه اندازی وردپرس در ۶ مرحله

ویرایش شده توسط wp20
لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام

لطفا با کمی مقدمه در بخش بخش آموزش ارسال کنید.

سلام خسته نباشید

من تمام مراحل نصب وردپرس رو انجام دادم.

وقتی میخوام وارد صفحه ی ورود به پنل مدیریت بشم این ارور رو نشون میده :

404 Not Found

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...