رفتن به مطلب

قرار دادن اسلایدر فقط در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز من یه اسلایدر جی کوئری فراخوانی کردم تو قالبم تو فایل هدر / حالا میخواستم ببینم میشه کاری کرد که فقط تو صفحه اصلی نمایش داده بشه ؟

یعنی دیگه تو پیج های دییگه نمایش داده نشه

لینک به ارسال

سلام ،

فقط کافیه کد فراخوانی افزونه رو تنها در ایندکس قالبتون قرار بدید .. افزونه‌های زیادی هم در این مورد وجود داره ، محل لود شدنشون به خودتون بستگی داره ..

لینک به ارسال

ممنونم اما من از افزونه استفاده نمیکنم / اسلایدر جی کوئری هستش و دستی درون قالب قرارش دادم

لینک به ارسال

تو پیج های دیگه مثلا تماس با ما و درباره من ؟

اگه برای این صفحاتی که گفتم page-contact و page-about تعریف کرده باشید , میتونید get_header() رو تو این صفحات فراخوانی نکنید.

---------------------------------

راستی آقا فرهاد یه سوال ؟

عکسها رو چطور مدیریت میکنید ؟ یعنی از کدوم قسمت مدیریت برای حذف و درج عکسهای اسلایدر استفاده میکنید ؟

چون منم مثل شما از افزونه استفاده نمیکنم .

لینک به ارسال

عکس های اسلایدرو دستی فراخوانی میکنم یه پوشه درست کردم به اسم image mode و با دستور get url خود ورد پرس فراخوانی میکنم

لینک به ارسال

میتونید کل کدها رو توی شرطی مثل این بزارید:

<?php
if(is_admin()){
//کد اسلایدر
}
?>

لینک به ارسال

عکس های اسلایدرو دستی فراخوانی میکنم یه پوشه درست کردم به اسم image mode و با دستور get url خود ورد پرس فراخوانی میکنم

یعنی با کد , عکسها رو اضافه و حذف میکنید ؟

اگه این سایت برای کسی باشه , و اون به کدها مسلط نباشه چی ؟

باید از قسمت مدیریت بتونه عکسها رو مدیریت کنه دیگه .

دنبال این هستم.

لینک به ارسال

ممنونم اما من از افزونه استفاده نمیکنم / اسلایدر جی کوئری هستش و دستی درون قالب قرارش دادم

خب تفاوتی نداره ، کد فراخوانی اسلایدر رو از فایل single و page بردارید .. یعنی به طور خودکار با قرار دادن در هدر در تمامی صفحات نمایش داده میشه ؟

لینک به ارسال

یعنی با کد , عکسها رو اضافه و حذف میکنید ؟

اگه این سایت برای کسی باشه , و اون به کدها مسلط نباشه چی ؟

باید از قسمت مدیریت بتونه عکسها رو مدیریت کنه دیگه .

دنبال این هستم.

توی همون تاپیک مطرح کنید جواب رو میدیم. به این تاپیک مربوط نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...