• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
milad2

صفحه بندی آجاکس در سایدبار

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

خسته نباشید

دوستان این کد مربوط به سایدبار صفحه اصلی می باشد

لطف می کنید راهنمایی بفرمایید برای این کد صفحه بندی آجاکس قرار دهیم . این کد سایدبار آخرین مطالب است که به صورت دستی قرار دادیم

از این کد در صفحه اصلی چند تا قرار دادیم می شود برای هر کدام صفحه بندی آجاکس جداگانه قرار داد

<div class="block-content">
<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('Sidebar center') ) : ?>
<?php endif; ?>
</div>

<div class="block-border">

<div id="et_pt_gallery" class="clearfix">
<?php $gallery_query = '';
if ( !empty($gallery_cats) ) $gallery_query = '&cat=' . implode(",", $gallery_cats);

else echo '<!-- gallery category is not selected -->'; ?>
<?php
$et_paged = is_front_page() ? get_query_var( 'page' ) : get_query_var( 'paged' );
?>
<?php query_posts("showposts=$postsNum" . $et_paged . $gallery_query); ?>
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

<?php $width = 180;
$height = 136;
$titletext = get_the_title();
$thumbnail = get_thumbnail($width,$height,'portfolio',$titletext,$titletext,true,'Portfolio');
$thumb = $thumbnail["thumb"]; ?>

<div class="et_pt_gallery_entry">
<h4 class="et_pt_title"><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h4>
<div class="et_pt_item_image">
<?php print_thumbnail($thumb, $thumbnail["use_timthumb"], $titletext, $width, $height, 'portfolio'); ?>
<span class="overlay"></span>

<a class="more-icon" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php esc_html_e('Read more','Magnificent'); ?></a>
</div> <!-- end .et_pt_item_image -->
</div> <!-- end .et_pt_gallery_entry -->

<?php endwhile; ?>
<div class="page-nav clearfix">
<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); }
else { ?>
<?php include(TEMPLATEPATH . '/includes/navigation.php'); ?>
<?php } ?>
</div> <!-- end .entry -->
<?php else : ?>
<?php include(TEMPLATEPATH . '/includes/no-results.php'); ?>
<?php endif; wp_reset_query(); ?>

</div>
<!-- end .block-content -->
</div> <!-- end .block-border -->
</div>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید پارمتر page را با js ارسال کنید:

http://codex.wordpress.org/AJAX_in_Plugins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از راهنمایی

آقا پارسا ما زبانمون خوب نیست امکان داره ما را راهنمایی بفرمایید برای کد بالا صفحه بندی آجاکس قرار دهیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راه ساده ایی نیست.

باید اول ایجاکس فراخوانی بشه.

بعد برای خروجی تابع ایجاد کنید.

و در نهایت خروجی تابع رو در یک المان نمایش بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان امکان دارد اگر فرصت دارید همین موارد رو به ما آموزش دهید

تا به حال انجام ندادیم

سپاسگزار می شویم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزشش هست فقط باید همت کنید و خودتون بخونید. برای فارسی هم مترجم گوگل هست:

http://wp.tutsplus.com/articles/getting-started-with-ajax-wordpress-pagination/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ehsan1859
      سلام خدمت سروران گرامی
      من یک برگه با ویژوال کامپوزر ساختم: http://mehrdadkhaji.ir/home/pagett
      حالا میخام این برگه رو بعنوان سایدبار استفاده کنم تا در کنار همه صفحاتم دیده بشن. از ویجت هایی مثل insert page هم استفاده کردم، اما محتویات اون به شکل مقابل نشون داده میشه: http://mehrdadkhaji.ir/home/11590-2
      حدس میزنم مشکل از همراه نبودن استایل ها باشه اما نمیدونم چیکار کنم. هزارتا راه حلو هم رفتم ولی نتونستم این مشکل رو حل کنم. کسی راه حل داره برای این مشکل؟ ممنون و دعاگو میشم. حتی اگه لازمه در قبال یاد دادن روش حل این مشکل هزینه ناقابلی هم تقدیم می کنم.
    • توسط icepack38
      سلام من از قالب صحیفه 5.5.6 استفاده میکنم . متاسفانه در این ورژن قالب اصلا سایدبار رو نمایش نمیده. باید چیکار کنم ؟ وقتی از قالب های پیشفرض استفاده میکنم سایدبار نمایش داده میشه اما توی صحیفه ورژن 5.5.6 نمایش داده نمیشه
      مشکلش کجاست ؟
    • توسط ashkan67
      با سلام خدمت دوستان
      من میخوام تو سایتم یک سایدبار جدید ایجاد کنم اما با مشکل روبرو میشم (مشکلم اینه که اطلاعات سایدبار اولم رو میاد تو سایدبار جدیدی که ساختم هم نشون میده!!)
      از کد هایی هم که استفاده میکنم اینا هستش :
      در قسمت functions.php این کد رو قرار دادم

register_sidebar(array(
      'name' => 'سایدبار صفحه اصلی 2',
      'id' => 'anasayfa2',
      'description' => __('سمت چپ ', 'fors'),
      'before_widget' => '<div class="kenarlik oval3pxUst alt2px ust10px widgett">',
      'after_widget' => '</div>',
      'before_title' => '<div class="widbas oval3pxUst"><h1>',
      'after_title' => '</h1></div><div class="temizle"></div>
      '));

در پوشه قالب سایتم یک فایل جدید به نام sidebar-new.php ایجاد کردم و این کد ها رو توش قرار دادم :

<div id="sidebar">
      <?php
      if (!function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar('anasayfa2')):
      endif; ?>
      </div>

و برای نمایش در قالب سایتم هم از این کد استفاده کردم :

<?php get_sidebar('sidebar-new.php'); ?>

سایدبار جدید برام ایجاد میشه اما دقیقاً همون اطلاعاتی که تو سایدبار قبلیم هستش رو میاد تو سایدبار جدیدم هم نمایش میده!!! مشکل از کجا میتونه باشه!!!؟؟؟؟
    • توسط tanbako1
      با سلام
      برای گذاشتن جدول در سایدبار چه افزونه ای میتونه کمک کنه اضافه میکنم easy table سایتم رو نابود کرد ,
      برای اینکه منظورم رو بهتر بیان کنم این عکس را هم گذاشتم از سایت ورزش3