رفتن به مطلب

چند سئوال مهم در مورد هاست

ariaieboy

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من دارم یک کاری می کنم اونم اینه که یک سرور نود درست کنم البته نمی خوام مثله همه سریع بزارم واسه فروش و از اینجور چیزا و بخاطر این که نود هم بلاکم نکنه نمی خوا تبلیغش رو بکنم فقط می خوام اگر بشه واسه خودم دوستام و فامیلامون که همیشه مشکل پیدا کردن نام کاربری و رمز عبور دارن این بخش رو درست کنم حالا چند تا سئوال دارم

در مورد این که چجوری کار کنه هیچ مشکلی ندارم فط کافیه فایل های آپدیت افلاینش و فایل update.dir روی هاست باشه بعد با دادن آدرس سرور به نود خودش آپ می شه

حالا من چند تا چیز دیگه می خوام بهش اضافه بکنم که نمی دونم چجوری می تونم این قابلیت ها رو اضافه کنم و اصلا نمی دونم می شه یا نه

اولش می خوام روش نام کاربری و رمز عبور بزارم که فقط به کسی که نام کاربری و رمز عبور رو می دم بتونه آپ کنه نودش رو گر می دونید چجوری می شه بگید(فکر کنم از طریق رمز گذاشتن روی پوشه بشه این کار رو کرد ولی بازم نمی دونم)

دومندش این که می خواستم بدونم نمی تونم با استفاده از اسکریپت یا خوده هاست یا هر چیزه دیگه ای که شما می دونید هاستم رو به سرور نود وصل کنم به طوری که آخرین آپدی هایی که میاد رو اتوماتیک انتقال بده به روی هاست چون خودم فکر نکنم بتونم هر روز فایل های آپدیت آفلاین رو انتقال بدم روی هاست باز اکسترکتش کنم

سومندش این که اگر بشه یک قابلیت ایجاد بشه که مثلا یک اسکریپت یا هر چیزه دیگه ای که بشه واسه روش (اول گذاشتن رمز و نام کاربری) که محدودیت زمانی تعریف کرد مثلا بگیم که این نام کاربری و رمز عبور بعده 2 ماه یا یک سال یا هر مقداری حذف بشه یا غیر فعال بشه

فعلا همین اگر چیزه دیگه ای به ذهنم اومد می گم امیدوارم بتوید کمکم کنید

لینک به ارسال
اولش می خوام روش نام کاربری و رمز عبور بزارم که فقط به کسی که نام کاربری و رمز عبور رو می دم بتونه آپ کنه نودش رو گر می دونید چجوری می شه بگید(فکر کنم از طریق رمز گذاشتن روی پوشه بشه این کار رو کرد ولی بازم نمی دونم)

میتونید به کمک فایل htaccess (برای ویندوز web.config) میشه انجام داد. در انجمن هم مطرح شده. اگر پیدا نکردید بگید تا آدرس بدیم.(از بیرون)

دومندش این که می خواستم بدونم نمی تونم با استفاده از اسکریپت یا خوده هاست یا هر چیزه دیگه ای که شما می دونید هاستم رو به سرور نود وصل کنم به طوری که آخرین آپدی هایی که میاد رو اتوماتیک انتقال بده به روی هاست چون خودم فکر نکنم بتونم هر روز فایل های آپدیت آفلاین رو انتقال بدم روی هاست باز اکسترکتش کنم

آیا سرورهای نود بصورت عمومی فایلها رو ارائه میکنه؟

فکر کنم با اپلیکیشن بهتر بشه انجام داد.

سومندش این که اگر بشه یک قابلیت ایجاد بشه که مثلا یک اسکریپت یا هر چیزه دیگه ای که بشه واسه روش (اول گذاشتن رمز و نام کاربری) که محدودیت زمانی تعریف کرد مثلا بگیم که این نام کاربری و رمز عبور بعده 2 ماه یا یک سال یا هر مقداری حذف بشه یا غیر فعال بشه

باید دیتابیسی کار کنید. یا اسکریپت یا اپلیکیشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...