• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mhb12

مشکل با عدم نمایش آواتار کاربران

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.من مشکل عجیبی با وردرس دارم.با این همه تجربه تا حالا اینو ندیده بودم.ما سرو ر عوض کردیم و دیتابیس رو هم منتقل کردیم اما اواتار کاربران نمیاد بال

از سی پنل رفتیم به کلوکسو

میشه یکی بگه چه کنیم.اوتار افراد غیر عضو که تصادفی هست رو نشون نمیده واسه اعضا رو نشون نمیده. واینکه کدوم جدول تو دیتابیس واسه این موضوع هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوتار افراد غیر عضو که تصادفی هست رو نشون نمیده واسه اعضا رو نشون نمیده

کدوم یکی رو نشون نمیده؟ و اینکه آیا از gravatar استفاده می کنید یا از افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار آواتار را در بخش تنظیمات > گفتگوها ست کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثل اینکه متوجه نشدید من یکبار منتقل کردم و الان اینجوره ببنید اون که با افزونه هست و که نشون میده واسه افرا دغیر عضو تصادفی نشون میده واسه کاربرهای عضو رو نشون نمیده

یعنی جای عکس میاد اول اما لود نمیشه و خوب نمایش نمیده من حدس میزنم یا جدولی تو انتال مشکل داره یا دسترسی رو باید 777 یا 775 کرد اما نمیدونم کدوم جدول و کدوم پوشه و فایل مربوط به اینه.حتی اواتار جدید اپ میکنم نمایش نمیده.

بیشتر دقت کنید راهنمایی دقیق بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از چه افزونه‌ای استفاده میکنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس سایتتون رو هم بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یوزر اواتار

persianmusical81.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان یه کامنت گذاشتم و آواتار نشون داده شد (غیر عضو)

برای افزونه ای هم که استفاده می کنید (wordpress custom avatars plugin) هم الان تست کردم و انتقال دیتابیس هم دادم و سالم کار کرد

با این حال اگر لینک از پستی بدید که یه یوزر کامنت گذاشته (با ذکر نام یوزر) بد نیست

البته سرعت لود صفحه کم بود - اما سرعت لود آواتار بد نیست

----

در ضمن شما گویا سایتتونو تغییر موضوع دادید اما هنوز شرح و کلمات کلیدی قبلی توش وجود داره. سایت شما درباره موزیک هست اما کلمات کلیدیش:

سئو کردن سایت,سئو کردن هیدر وردپرس,سئو کردن در گوگل,بهترین سایت سئو کردن قالب,روش و متد سئو کردن,بهترین سئو کردن نیوک 8.3,آموزش سئو کردن سایت,سایت دیدن درصد سئو کردنb azuka - make you move,exclusive,music videos

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من چی میگم شما چی میگی من میگم اواتار اعضای قبلی رو نشون نمیده چه ربطی به تگ داره؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله شما درست می فرمایید

لطفاً لینک از پستی بدید که یه یوزر کامنت گذاشته (با ذکر نام یوزر) بد نیست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربر گرامی mhb12

از اول تاپیک با شما مراعات شده و دوستان با صبر دارن کمکتون میکنن. بهتره در لحن نوشتاریتون بیشتر دقت کنید.

اما در مورد مشکلتون:

http://www.persianmusical3.asia/wp-content/plugins/user-avatar/user-avatar-pic.php?src=http://www.persianmusical3.asia/wp-content/uploads/avatars/4905/1360554476-bpfull.jpg&w=60&id=4905&random=1360554476

این خطا میده:

A TimThumb error has occured

باز کنید مشکل رو هم مینویسه.

مشکل از ست نبود درست سطح دسترسی پوشه cache هست.

این پوشه اگر وجود نداره ایجاد و دسترسی خواندن رو بهش بدید.

مشکلتون حل میشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری