رفتن به مطلب

مشکل با عدم نمایش آواتار کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام.من مشکل عجیبی با وردرس دارم.با این همه تجربه تا حالا اینو ندیده بودم.ما سرو ر عوض کردیم و دیتابیس رو هم منتقل کردیم اما اواتار کاربران نمیاد بال

از سی پنل رفتیم به کلوکسو

میشه یکی بگه چه کنیم.اوتار افراد غیر عضو که تصادفی هست رو نشون نمیده واسه اعضا رو نشون نمیده. واینکه کدوم جدول تو دیتابیس واسه این موضوع هست؟

لینک به ارسال

اوتار افراد غیر عضو که تصادفی هست رو نشون نمیده واسه اعضا رو نشون نمیده

کدوم یکی رو نشون نمیده؟ و اینکه آیا از gravatar استفاده می کنید یا از افزونه

لینک به ارسال

مثل اینکه متوجه نشدید من یکبار منتقل کردم و الان اینجوره ببنید اون که با افزونه هست و که نشون میده واسه افرا دغیر عضو تصادفی نشون میده واسه کاربرهای عضو رو نشون نمیده

یعنی جای عکس میاد اول اما لود نمیشه و خوب نمایش نمیده من حدس میزنم یا جدولی تو انتال مشکل داره یا دسترسی رو باید 777 یا 775 کرد اما نمیدونم کدوم جدول و کدوم پوشه و فایل مربوط به اینه.حتی اواتار جدید اپ میکنم نمایش نمیده.

بیشتر دقت کنید راهنمایی دقیق بشه

لینک به ارسال

الان یه کامنت گذاشتم و آواتار نشون داده شد (غیر عضو)

برای افزونه ای هم که استفاده می کنید (wordpress custom avatars plugin) هم الان تست کردم و انتقال دیتابیس هم دادم و سالم کار کرد

با این حال اگر لینک از پستی بدید که یه یوزر کامنت گذاشته (با ذکر نام یوزر) بد نیست

البته سرعت لود صفحه کم بود - اما سرعت لود آواتار بد نیست

----

در ضمن شما گویا سایتتونو تغییر موضوع دادید اما هنوز شرح و کلمات کلیدی قبلی توش وجود داره. سایت شما درباره موزیک هست اما کلمات کلیدیش:

سئو کردن سایت,سئو کردن هیدر وردپرس,سئو کردن در گوگل,بهترین سایت سئو کردن قالب,روش و متد سئو کردن,بهترین سئو کردن نیوک 8.3,آموزش سئو کردن سایت,سایت دیدن درصد سئو کردنb azuka - make you move,exclusive,music videos

لینک به ارسال

دوست عزیز من چی میگم شما چی میگی من میگم اواتار اعضای قبلی رو نشون نمیده چه ربطی به تگ داره؟؟

لینک به ارسال

بله شما درست می فرمایید

لطفاً لینک از پستی بدید که یه یوزر کامنت گذاشته (با ذکر نام یوزر) بد نیست

لینک به ارسال

کاربر گرامی mhb12

از اول تاپیک با شما مراعات شده و دوستان با صبر دارن کمکتون میکنن. بهتره در لحن نوشتاریتون بیشتر دقت کنید.

اما در مورد مشکلتون:

http://www.persianmusical3.asia/wp-content/plugins/user-avatar/user-avatar-pic.php?src=http://www.persianmusical3.asia/wp-content/uploads/avatars/4905/1360554476-bpfull.jpg&w=60&id=4905&random=1360554476

این خطا میده:

A TimThumb error has occured

باز کنید مشکل رو هم مینویسه.

مشکل از ست نبود درست سطح دسترسی پوشه cache هست.

این پوشه اگر وجود نداره ایجاد و دسترسی خواندن رو بهش بدید.

مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...