sajjadnajafi

ارسال پست در دسته ای خاص منوط به پرداخت هزینه!(برای اعضا)

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلامی دوباره

دوستان ! آیا افزونه ای.. کدی.. هست که با اون بتونیم ارسال پست توسط اعضا (مثلا با نقش نویسنده یا مشارکت کننده) رو در دسته ای خاص مشروط به پرداخت هزینه ارسال در اون دسته خاص کنیم؟ (مثلا تاریخ انقضا برای پست هاشون هم داشته باشه که خوب حال اعضا رو بگیره :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر کد آماده نداریم

شما باید برای پرداخت هزینه یا از دیتابیس یا از طریق متاهای کاربر استفاده کنید

بعد از اون طریق بازهم براساس دیتابیس یا متاهای کاربر تاریخ رو محدود کنید.

چند تابع جدا از هم بایدبنویسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنماییت مرتضی جان؛

من تو سایتای خارجی هم گشتی زدم تا درباره این موضوع چیزی پیدا کنم.

که این نتیجه رو دیدم اما کلا سر در نیاوردم چی گفته، ببین میتونی چیزی از حرفاشو ترجمه کنی:

http://tomsbigbox.com/use-paypal-for-pay-per-post-on-wordpress/

ممنونم.

البته این سایت هم هست:

http://premium.wpmudev.org/forums/topic/enable-your-users-to-pay-per-post-or-create-your-own-advertise-on-this-site-ad-system

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اینها با پی پال کار میکنن و مقدار برگشتی پرداخت رو میگیرن و در صورت تایید شدن پرداخت اون بخش رو نمای شمیدن.

برای بانک های ایرانی کار تفاوت داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون مرتضی از راهنماییت

باید خودم تلاش کنم تا درستش کنم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Meh
      باعرض سلام و احترام
      من یک وبسایتی رو دارم طراحی میکنم که احتیاج هستش داخلش از بازدیدکننده چندتا اطلاعات اعم از نام و نام و خانوادگی بگیریم بعلاوه پرداخت هزنیه ثبت نام  بگیرم ازش و کد پیگری بهش بدم ، میخواستم ببینم چطوری باید این رو انجام بدم
      یکم مفصل تر توضیح بدم ، بازدید کننده یا همون فرد ثبت نام کننده وارد وبسیات میشه و میخواد ثبت نام کنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودش مثل نام و نام خانوادگی ، یک هزنیه ثبت نام رو پرداخت کنه و بعدش من بهش یک کد پیگیری بدم ، تا بیاد دفتر و اطلاعاتشو کامل کنه ، میخواستم ببینم چطوری باید انجام بدم ؟
    • توسط pcnano
      با سلام بنده تنظیمات افزونه رو انجام دادم و بعد از پرداخت موفق از بانک به صفحه دریافت فایل هدایت میشود 
      اما بعد از کلیک بر روی فایل دانلود یک فایلی با نام download.html دانلود میشه که محتویات خاصی نداره و بعضی مواقع download failed رو میزنه 
      مشکل از کجاست؟
    • توسط mehditempter
      سلام
      من دوتا روش خرید برای تست ووکامرس تعریف کردم، پرداخت با چک و پرداخت هنگام دریافت.
      هزینه ارسال رو هم دوتا تعریف کردم، هزینه ثابت و ارسال رایگان.
      حالا سفارش ثبت میشه ولی بجای اینکه پیام ثبت موفقیت آمیز سفارش رو بده این پیام رو میده:
      ( پرداخت در دسترس نیست در حالی که سبد خرید شما خالی است. )!
      قبلا هم که ووکامرس نصب کرده بودم این مشکل رو داشتم و نتونستم حلش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید!!!
    • توسط icepack38

سلام
      پلاگین پرداخت با زرین پال رو روی قالب نصب کردم و فعالش کردم از قسمت تصفیه حساب در ووکامرس همراه با کد مرچند
      اما موقع پرداخت پلاگین کار نمیکنه و غیر فعاله
      با پشتیبانی زرینپال تماس گرفتم گفتن قالب رو تعویض کنید
      تصویر رو ضمیمه کردم
      شما راه حلی دارید ؟
      jensban.com
    • توسط nooni
      سلام دوستان
      من قالب http://hamyarwp.com/cartel/comment-page-6/ را نصب کردم ولی دوتا مشکل دارم
      اول اینکه بلد نیستم چجوری به درگاه زرین پال وصل بشم.البته میدونم که دئ تا شورت کد داره ولی این قالب خودش سبد خرید و.... داره چجوری وصلش کنم؟
      دوم اینکه محصولاتی که داخل سبد خرید اضافه شدنو نمیشه پاکشون کرد
      خواهش میکنم کمکم کنید ممنون.