رفتن به مطلب

مشکل ایمیل

3001ir

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میدونم هیچ ربطی به وردپرس و این سایت نداره ولی من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی یه ایمیل رو داشتم تو یاهو ایجاد میکردم مشخصات رو همین جوری دادم ولی حالا یاهو هنگام ورود از من مشخصات رو می خواد ولی من هیچ کدوم رو یادم نیست و نمی تونم وارد ایمیلم بشم :( :( :( :(

اگه کسی راه حلی برای مشکل من داره ممنون میشم راهنماییم کنه :) :) :) :)

لینک به ارسال

موقع ایجاد اکانت دو تا سوال امنیتی می پرسه شما دو تا جواب بهش میدید - اونا رو یادتون نیست؟

و یا یه ایمیل آلترناتیو میخواد - اون هم یادتون نیست؟

لینک به ارسال

با سلام

میدونم هیچ ربطی به وردپرس و این سایت نداره ولی من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی یه ایمیل رو داشتم تو یاهو ایجاد میکردم مشخصات رو همین جوری دادم ولی حالا یاهو هنگام ورود از من مشخصات رو می خواد ولی من هیچ کدوم رو یادم نیست و نمی تونم وارد ایمیلم بشم :( :( :( :(

اگه کسی راه حلی برای مشکل من داره ممنون میشم راهنماییم کنه :) :) :) :)

منظورت از مشخصات چيه؟

سوال امنيتي؟پسورد؟

لینک به ارسال

فعلا تاریخ تولد رو میخواد منم چند سال پیش که که داشتم ایمیل رو میزدم یه تاریخ همینجوری زدم که اونم الان یادم نیست البته سوال جوابها هم یادم نیست

موقع ایجاد اکانت دو تا سوال امنیتی می پرسه شما دو تا جواب بهش میدید - اونا رو یادتون نیست؟

و یا یه ایمیل آلترناتیو میخواد - اون هم یادتون نیست؟

هیچی یادم نیست

اگه منظورتون از ایمیل آلترناتیو یه ایمیل دیگه هستش یه ایمیل دارم که فقط رمز عبور جدید واسش میفرسته ولی کارم با اون راه نمیفته چون تاریخ تولد هم میخواد

لینک به ارسال

خوب شما تمام پل هاي پشت سرت را به نوعي خراب كردي!

لا اقل يكم بيشتر فكر كنيد ببينيد كه چه تاريخ تولدي وارد كرديد :mellow:

اگر نتونستيد وارد بشيد- خيلي هم اين ايميل براتن حياتي باشد-بايد به يه طريقي هكش كنيد"فقط پيشنهاد دادم!"

لینک به ارسال

اگه راه زیر زمینی بلد باشم حتما این کارو میکنم اما کاری از دستم برنمیاد اگه کسی بلده یه راهی پیش پام بزاره :ph34r: :ph34r: :ph34r:

لینک به ارسال

شما اگر این ها رو نمیدونید راهی نداره.

هک و این چیزها هم جواب نمیده.خودتون رو خسته نکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...