رفتن به مطلب

فروش سایت موبایل و اندروید با ورودی گوگل بالا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت زر موبایل به ادرس زرموبایل - دانلود نرم افزار و بازی اندروید به فروش میرسه تقریبا میشه گفت تمام بازدید از گوگل هست چون هیج جایی براش تبلیغ نشده و فقط با تکیه بر مطالب اختصاصی بالا اومده

مشاهده رتبه الکسا : Zarmobile.ir Site Info

رتبه الکسا امروز : 4300 ایران

هاست میزبانی سرویس برنزی نت افراز و هاست دانلود 8 گیگ از الفا هاست هست.

دارای قالب اختصاصی و بسیار زیبا با سئو بالا .

برای بازدید هیچ امارگیری نزاشتم ولی طبق گوگل وبمستر ورودی گوگل بین 1300 تا 1600 متغییر هست این بازدید به 3000 هم رسیده بود امام چون وقت نمیکنم زیاد روش کار کنم و روزانه مطلب بزارم بازدید پایین اومده .

نمودار ورودی گوگل

50440738197617026123.jpg

قیمت : یک میلیون تومان

دلیل فروش : نداشتن وقت کافی برای مدیریت سایت دانلود و همچنین راه اندازی یه سایت دیگه که این سایت کل وقتم رو گرفته .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

بهتون پيشنهاد ميكنم با همين سايت ادامه بديد-چراكه همون طور كه خودتون گفتيد از رتبه بالايي برخوردار هستش

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بهتون پيشنهاد ميكنم با همين سايت ادامه بديد-چراكه همون طور كه خودتون گفتيد از رتبه بالايي برخوردار هستش

ممنون از لطف تون

راستش مدیریت سایت دانلودی وقت میخاد که من در حال حاظر وقت ندارم و از طرف دیگه سربازی در پیش هست . و معلوم نیست چه بلایی در دوران مقدس سربازی سر سایت بیاد پس بهتره از الان به دست فردی سپرده بشه تا روش کار کنه و براش زحمت بکشه و نتیجه اش رو هم بگیره .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سایت شما را نگاه کردم قالب خبی دارد همین طور رتبه خوب. پیشنهاد می کنم سایت را در این مدت 2 سال که سربازی هستید به کسی بسپارید و در ازای آپدیت روزانه یا هفته نامه پول بهش بدهید تا رتبه سایت از دست نرود.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

حيف كه موضع سايت شما در تخصص بنده نيست وگرنه بهتون كمك ميكردم

اگر مايل باشيد من ميتونم در ديگر انجمن ها براي شما نويسنده پيدا كنم

• امتیاز 1
لینک به ارسال
سایت شما را نگاه کردم قالب خبی دارد همین طور رتبه خوب. پیشنهاد می کنم سایت را در این مدت 2 سال که سربازی هستید به کسی بسپارید و در ازای آپدیت روزانه یا هفته نامه پول بهش بدهید تا رتبه سایت از دست نرود.
حيف كه موضع سايت شما در تخصص بنده نيست وگرنه بهتون كمك ميكردم

اگر مايل باشيد من ميتونم در ديگر انجمن ها براي شما نويسنده پيدا كنم

ممنون دوستان عزیز ولی پیدا کردن شخصی که بشه بهش اعتماد کرد و مهم تر از همه دلسوزی خود مدیر سایت رو برای سایتش داشته باشه تقریبا غیرممکنه ! و دلایل دیگه ای هم هست که متاسفانه مجبور به فروش شدم .

مطمئن باشید اگر حتی 1 درصد توانایی ادامه کار رو داشتم به هیچ وجه فکر فروشش به سرم نمیزد .

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز من یک نفر را سراغ دارم.قابل اطمینان هم است اگر قبول کنی باهاش صحبت کنم.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
دوست عزیز من یک نفر را سراغ دارم.قابل اطمینان هم است اگر قبول کنی باهاش صحبت کنم

ممنونم ولی نه .

تصمیمم رو گرفتم و میخوام بفروشم

لینک به ارسال

سلام

دوستمون راست میگه بهتره که به نفر سایتو بسپارید .واقعا حیفه که سایتی که کلی روش وقت گذاشتی رو بفروشی .مطمئن باش اگه بفروشی پشیمون میشی

موفق باشید ;)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

دوستمون راست میگه بهتره که به نفر سایتو بسپارید .واقعا حیفه که سایتی که کلی روش وقت گذاشتی رو بفروشی .مطمئن باش اگه بفروشی پشیمون میشی

موفق باشید ;)

از همه دوستان به خاظر لطف شون ممنوم ولی دیگه فکرهامو کردم و قصد دارم بفروشم اگر شخصی رو میشناسید که توانایی و قصد خرید داره لطفا سایت رو بهش معرفی کنید .

ممنون

لینک به ارسال

سعی کن توی انجمن های پربازدید،موضوع فروش سایتت را مطرح کنی،ساید زودتر به نتیجه رسیدید!

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...