• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
lawgostar

چشمك زدن تيتر در در نوار ابزار

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من تو يه سايتي ديدم كه توي نوار ابزار سايتش ( منوي بالايي ) براي جلب توجه كردن چند عنوان كاري كرده بود كه عنوان مورد نظر با رنگ قرمز روشن و خاموش بشه كه جلب توجه كنه .

لطفا كدش را بدهيد براي سايتم ميخام

http://www.lawgostar.com/main/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به متن یا عنصر مورد نظرتون استایل زیر رو اضافه کنید

text-decoration:blink;

از جاوا اسکریپت هم میتونید استفاده کنید که جستجو کنید ..

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من منو سايتم ابزارك هست ميشه يكم بيشتر راهنمائي كني تو كدوم قسمت استايل بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

<div style="text-decoration: blink; text-shadow: 0px 0px 3px #4f4f4f; text-align: center;"><span style="color: #ff0000; text-decoration: blink;">مـــــــــــــتــــن دلـــــــــــــــــخواه</span></div>

موفق باشید ...

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

دوستان عزیز

میشه بفرمایید توی این کدی که در ارسال قبلی فرستاده شده، اگه بخوام فونت و سایز نوشته عوض بشه باید چیکار کنم؟؟

مثلا فونت:b titr و سایز 17.

ممنون

ویرایش شده در توسط karaneha
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان شما منوي من را ببينيد من ميخام فقط براي يكي از دكمه ها اين كار را اعمال كنم الان توي اين كد مشخص نشده واسه كدوم قسمت منو هست همانطور كه گفتم منوي من ابزاركي هست نه از قبل ثابت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه جواب سوال من رو ندادید، یعنی باید یه تاپیک جدید واسش باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من برای رسیدن به خواستم( تغییر فونت و اندازه) ، خیلی کار کردم نشد ولی...

لطفن سوالایی رو که مربوط به همون بحث میشه، همونجا جواب بدید، تا تکثیر موضوعات بوجود نیاد، اینجوری هم کاربرا راحتترند ، هم اینکه واسه ی یه موضوع یکسان چندین پست ایجاد نمیشه...

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوستان عزیز

میشه بفرمایید توی این کدی که در ارسال قبلی فرستاده شده، اگه بخوام فونت و سایز نوشته عوض بشه باید چیکار کنم؟؟

مثلا فونت:b titr و سایز 17.

ممنون

اینکه جواب سوال من رو ندادید، یعنی باید یه تاپیک جدید واسش باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من برای رسیدن به خواستم( تغییر فونت و اندازه) ، خیلی کار کردم نشد ولی...

لطفن سوالایی رو که مربوط به همون بحث میشه، همونجا جواب بدید، تا تکثیر موضوعات بوجود نیاد، اینجوری هم کاربرا راحتترند ، هم اینکه واسه ی یه موضوع یکسان چندین پست ایجاد نمیشه...

ممنون

من ارتباطی ندیدم با سئوال شما

نوشته ها و عناوین با فونت دلخواه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ارتباطی ندیدم با سئوال شما

نوشته ها و عناوین با فونت دلخواه

برادر parsa ی عزیز من میگم میخوام توی این کد زیر که دوستمون آقای omid0098i واسه ی پاسخ به این تاپیک فرستادن، اگه بخوام نوع خط نوشته هام بشه:B TITR و سایزشم بشه 17 باید کجای این کد بذارم. همین...

<div style="text-decoration: blink; text-shadow: 0px 0px 3px #4f4f4f; text-align: center;"><span style="color: #ff0000; text-decoration: blink;">مـــــــــــــتــــن دلـــــــــــــــــخواه</span></div>

سلام

موفق باشید ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

<div style="text-decoration: blink; text-shadow: 0px 0px 3px #4f4f4f; text-align: center;font-family:'B TITR';font-size: 17px;"><span style="color: #ff0000; text-decoration: blink;">مـــــــــــــتــــن دلـــــــــــــــــخواه</span></div>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

----------------------

خیلی ممنون آقا مرتضی عزیز. اگه شما تو این انجمن نباشید شاید جواب خیلی از سوالات کاربرا معلق بمونه!

بالاخره من جواب یکی از سوالام رو توی این انجمن گرفتم گرچه سوال خیلی ابتدایی ای بود. :)

---------------------

مشکل اینجا بود که به جای font-family می نوشتم fontfamily، یعنی خط فاصله ی بینشون رو نمی ذاشتم!!!! :lol: :lol: :lol:

باز هم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری