رفتن به مطلب

چشمك زدن تيتر در در نوار ابزار

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو يه سايتي ديدم كه توي نوار ابزار سايتش ( منوي بالايي ) براي جلب توجه كردن چند عنوان كاري كرده بود كه عنوان مورد نظر با رنگ قرمز روشن و خاموش بشه كه جلب توجه كنه .

لطفا كدش را بدهيد براي سايتم ميخام

http://www.lawgostar.com/main/

لینک به ارسال

به متن یا عنصر مورد نظرتون استایل زیر رو اضافه کنید

text-decoration:blink;

از جاوا اسکریپت هم میتونید استفاده کنید که جستجو کنید ..

لینک به ارسال

من منو سايتم ابزارك هست ميشه يكم بيشتر راهنمائي كني تو كدوم قسمت استايل بدم

لینک به ارسال

سلام

<div style="text-decoration: blink; text-shadow: 0px 0px 3px #4f4f4f; text-align: center;"><span style="color: #ff0000; text-decoration: blink;">مـــــــــــــتــــن دلـــــــــــــــــخواه</span></div>

موفق باشید ...

لینک به ارسال

با سلام

دوستان عزیز

میشه بفرمایید توی این کدی که در ارسال قبلی فرستاده شده، اگه بخوام فونت و سایز نوشته عوض بشه باید چیکار کنم؟؟

مثلا فونت:b titr و سایز 17.

ممنون

ویرایش شده توسط karaneha
لینک به ارسال

دوستان شما منوي من را ببينيد من ميخام فقط براي يكي از دكمه ها اين كار را اعمال كنم الان توي اين كد مشخص نشده واسه كدوم قسمت منو هست همانطور كه گفتم منوي من ابزاركي هست نه از قبل ثابت

لینک به ارسال

اینکه جواب سوال من رو ندادید، یعنی باید یه تاپیک جدید واسش باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من برای رسیدن به خواستم( تغییر فونت و اندازه) ، خیلی کار کردم نشد ولی...

لطفن سوالایی رو که مربوط به همون بحث میشه، همونجا جواب بدید، تا تکثیر موضوعات بوجود نیاد، اینجوری هم کاربرا راحتترند ، هم اینکه واسه ی یه موضوع یکسان چندین پست ایجاد نمیشه...

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

دوستان عزیز

میشه بفرمایید توی این کدی که در ارسال قبلی فرستاده شده، اگه بخوام فونت و سایز نوشته عوض بشه باید چیکار کنم؟؟

مثلا فونت:b titr و سایز 17.

ممنون

اینکه جواب سوال من رو ندادید، یعنی باید یه تاپیک جدید واسش باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من برای رسیدن به خواستم( تغییر فونت و اندازه) ، خیلی کار کردم نشد ولی...

لطفن سوالایی رو که مربوط به همون بحث میشه، همونجا جواب بدید، تا تکثیر موضوعات بوجود نیاد، اینجوری هم کاربرا راحتترند ، هم اینکه واسه ی یه موضوع یکسان چندین پست ایجاد نمیشه...

ممنون

من ارتباطی ندیدم با سئوال شما

نوشته ها و عناوین با فونت دلخواه

لینک به ارسال

من ارتباطی ندیدم با سئوال شما

نوشته ها و عناوین با فونت دلخواه

برادر parsa ی عزیز من میگم میخوام توی این کد زیر که دوستمون آقای omid0098i واسه ی پاسخ به این تاپیک فرستادن، اگه بخوام نوع خط نوشته هام بشه:B TITR و سایزشم بشه 17 باید کجای این کد بذارم. همین...

<div style="text-decoration: blink; text-shadow: 0px 0px 3px #4f4f4f; text-align: center;"><span style="color: #ff0000; text-decoration: blink;">مـــــــــــــتــــن دلـــــــــــــــــخواه</span></div>

سلام

موفق باشید ...

لینک به ارسال

<div style="text-decoration: blink; text-shadow: 0px 0px 3px #4f4f4f; text-align: center;font-family:'B TITR';font-size: 17px;"><span style="color: #ff0000; text-decoration: blink;">مـــــــــــــتــــن دلـــــــــــــــــخواه</span></div>

لینک به ارسال

سلام

----------------------

خیلی ممنون آقا مرتضی عزیز. اگه شما تو این انجمن نباشید شاید جواب خیلی از سوالات کاربرا معلق بمونه!

بالاخره من جواب یکی از سوالام رو توی این انجمن گرفتم گرچه سوال خیلی ابتدایی ای بود. :)

---------------------

مشکل اینجا بود که به جای font-family می نوشتم fontfamily، یعنی خط فاصله ی بینشون رو نمی ذاشتم!!!! :lol: :lol: :lol:

باز هم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...