رفتن به مطلب

مشكل نشان ندادن همه صفحات نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

درود

من افزونه all-in-one-seo-pack رو نصب كردم كه متاسفانه يه مشكل پيش اومد در قسمت نوشته ها.

نوشته ها 133 مورد هست ولي تا صفحه 7 بيشتر نمايش نميده.البته در قسمت پنل اين مشكل رو دارم.

قبلا دقيقا يادمه كه تا صفحه 8 رفته بودم.حالا با اين شرايط فقط به 91 مطلب دسترسي دارم.

لینک به ارسال

افزونه رو غیرفعال کنید ببینید باقی نوشته ها نمایش داده میشن؟

لینک به ارسال

متاسفانه همه افزونه هارو غیر فعال کردم نشد.

ورژن وردپرس رو از 3.6 به 3.1.5 تغییر دادم بازم نشد.واسم جای سواله چرا در صفحه اصلی سایت نمایش داده میشه ولی داخل پنل نمیاد.حتی تعدادشون رو مشخص کرده ولی تا صفحه 7 بیشتر باز نمیشه.

وقتی افزونه رو نصب کرده بودم پیغام خطای غیر منتظره اومد که این مشکلو به وجود اورد.البته روی افزونه فروشگاه ساز هم همین اخطار رو داد

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

ببینید در بالای فهرست نوشته ها فیلتر خاصی تنظیم شده یا نه و آیا اینکه به انتهای صفحه ی 7 برید ببینید اولین مطلبی که نشون میده چیه و چه خاصیتی داره

لینک به ارسال

هر چقدر مطلب ارسال کنم از صفحه 7 به بالاتر نمیره.تعداد نوشته ها مشخص میشه ولی داخل پنل نوشته های آخری قابل دیدن نیست.

من چند بار تعداد مطالب در فهرست نوشته هارو دستکاری کردم تعداد صفحات رو کم و زیاد کردم ولی بازم اخرین مطلب همونی هست که نشون میده.

لینک به ارسال

فقط باید امیدوار باشید به دیتابیس لطمه ایی وارد نشده باشه.

شما همه نوشت هاتون به نمایش درمیاد؟

لینک به ارسال

همه نوشته هام در صفحه اصلی سایت نمایش داده میشه و مشکلی نداره.فقط در پنل 99 مطلب رو نمایش میده در صورتی که نوشته 133 مطلب

لینک به ارسال

تمام نوشته هارو حذف کردم بعد دوباره باز گردانی زدم 9 صفحه اومد

خیلی خوشحالم :D

چند روزاعصابم داغون بود.مثل اینکه وردپرس نیمی از زندگی ما شده

حالا دیگه پست جدید هم ارسال کردم درست کار میکنه و مشکل پیش نیومد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...