5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

می خواستم از لحاظ علمی و تجربی بهترین حالت برچسب قرار دادن برای نوشته ها را راهنمایی نمایید .

تعداد برچسب ؟ در سیستم مدیریت من هنگام افزودن نوشته محدودیتی برای تعداد برچسب ها ندارد هر چند تا بزار ی فرقی ندارد ؟

برچسب ها کلمه ای باشه خوبه ؟ یا جمله ای ؟

مثلا : برچسب " فروش دستگاه فلان " مفیده ؟ یا "فروش" و "دستگاه" و "فلان "

موتور های جستجو در شکل برچسب جستجو میکنند یا مفهوم ؟

کلمات دو بخشی را جدا نوشت خوبه یا با هم ؟ مثلا : "خم کن " یا خمکن " یا "خم" و "کن" ؟

لطفا تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار ما نیز قرار بدهید . متشکر و موفق باشید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره برای تگها از مجموعه واژه‌های معنا دار که احتمال جستجوی بیشتری دارند استفاده کنید

تعداد هم هر چه کمتر بهتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برچسب ها کلمه ای باشه خوبه ؟ یا جمله ای ؟

شما خودتون توی گوگل سرچ میکنید "فروش" یا "فروش دستگاه فلان" ؟ مسلماً عبارت های نزدیک به موارد مورد جستجو میتونه خیلی موثر تر باشه

کلمات دو بخشی را جدا نوشت خوبه یا با هم ؟ مثلا : "خم کن " یا خمکن " یا "خم" و "کن" ؟

این مورد به جستجوی افراد بستگی داره . شما یعی کنید املایی رو مد نظر قرار بدید که عمومیت بیشتری داره . میتونید قبلش یک سرچی با املاهای مختلف در گوگل انجام بدید و نتایج رو ببینید .

تعداد برچسب ؟

برچسب های زیاد اصلاً مناسب نیست و در اینده نه چندان دور همین برچسب های زیاد شما رو با مشکلات سخت افزاری (مصرف منابع زیاد) مواجه میکنه . پس سعی کنید در استفاده از برچسب ها حد اعتدال رو رعایت کنید . تعداد مناسبش در حدود 4-6 برچسب هست . طبق گفته های پارسا جان هرچه کمتر بهتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا اونجایی که من در ورودی گرفتن از گوگل فهمیدم در مورد برچسب ها این مهمه که ببینید شخصی که جستجو میکنه چی تایپ میکنه. البته حتما باید برچسب مرتبط به پست باشه ولی وقتی که به اشتباه در بر چسب ها "دانلود آهنگ فلان " دالوند آهنگ فلان" نوشتم و دیدم در جستجوی گوگل کلا نتیجه تو صفحه اول عایدم شد فهمیدم که برا گوگل این مهمه که برچسب شما رو دقیقا کی میخواد؟

" واریز یارانه نقدی فروردین" خیلی درست تر از " یارانه فروردین کی واریز میشود؟ " به نظر میرسه اما به خاطر جملاتی که کاربران در سرچ باکس گوگل مینویسند ممکنه با برچسب دوم نتیجه ای به مراتب بهتر حاصل بشه.

حالا درست و غلط بودن این مدعا نظر اساتید رو می طلبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ghalbahang
      سلام
      من بعد اپدیت وردپرس برچسب هام برای مثلا 4 الی 5 ساعتی پاک میشن از تو قالب و بعد باز خودشون برمیگردند
      دوستان کسی میدونه این مشکل بخاطر چیه
      ممنون
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت بخیر.
      دوستان یه سوال مهم داشتم. ما میخوایم مطالب قدیمی سایت رو یه سازماندهی کنیم و برای مطالب مشابه برچسب های یکسان بزاریم. مثلا مطالبی که درباره شیرینی بوده رو واسه همشون تگ "شیرینی پزی" اضافه کنم و آهنگ ها رو تگ "پاپ" و بعضیاشونو تگ "رپ" و ...
      همینجوری میخوام مطالب سایت رو سازماندهی کنم چون قبلا تگ های چرت و پرت گذاشتیم. (نمیخوایم هیچ تگی رو حذف کنیم فقط میخوایم بهشون اضافه کنیم) آیا این کار برای سئو بد نمیشه؟
      خواهشا افرادی که توی این زمینه تجربه دارن کمک کنن خیلی مهمه چون چیزی حدود 40 هزار مطلب ر باید ویرایش کنیم. مرسی
    • توسط IFTHEN
      یه اسلایدر دارم، می خوام یک تگ مثل X رو تعریف کنم و هر پستی که این تگ (برچسب) رو داشت عکس شاخصش داخل اسلایدر صفحه اصلی نمایش داده بشه.
      ممنون می شم راهنمایی بفرمایید به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم.
    • توسط logomaster
      سلام
      من برچسب پست ها رو در بخش مربوط خود وردپرس قرار میدم. حالا قالب من هم یک بخش برای هر پست داره که اسمش (سئو کلمات کلیدی) هست و من همون برچسب هایی رو که در بخش پیشفرض وردپرس وارد کردم اینجا هم قرار میدم. میخواستم بدونم آیا تداخل و یا مشکلی از نظر سئو پیش نماید؟
    • توسط __PEYMAN__
      دوستان جدا کردن تگ ها در مطالب با کاما باید باشه یا ویرگول ؟؟؟ آخه بنده از طریق خود وردپرس برچسب میزارم خودش نوشته با کاما جدا کنین ولی به همه نوشته ها میرم و نوشته ها و تگ هاشونو میبینم ، میبینم که با ویرگول جدا کرده ... 
      بهترین شیوش چیه ؟؟؟ آیا واقعا فرقی داره ؟؟؟