• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  

7 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام و خدا قوت

پوسته ای به نام cyangant نصب کردم ، راهنمایی نمایید ، دو اصلاح زیر را انجام دهم .

آدرس سایت : m.ssgiran.com

1 . پوسته هنگام نمایش مو ضوعات و جستجو ها و فهرست ها و دسته ها ، خلاصه ای از نوشته ها را به همراه لینک ادامه نوشته نمایش می دهد . می خواهم نوشته را کامل نمایش دهد .

2 . یک تصویر پیش فرز با نام cyangant در کنار نوشته نمایش میدهد ( محل نمایش تصویر شاخص است ) می خواهم آنرا نیز بردارم .

3 . می خواهم همه لینک های اشتراک گزاری سایت های اجتماعی را نیز از پایین نوشته ها برداشته شود .

در صورت امکان راهنمایی نمایید ، ممنون از لطف شما .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- در فایل search , category , index , archive تابع the_excerpt را به the_content تغییر دهید

<?php the_content("") ?>

2- به دنبال تگ img با آدرس تصویر nothumb.jpg بگردید و حذفش کنید

+ تابع wp_post_thumbnils

3- در فایل single بخش مربوطه را حذف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باتشکر فراوان از راهنمایی شما

گزینه 2 درست شد

گزینه 3 هم اصلاح شد ، راهنمایی نمایید فایل برای برداشتن این لینک ها از پایین برگه ها کدام است ، فایل های "قالب برگه و پووسته برگه " هر دو این لینک ها را دارند بایستی از هر دو بردارم .

اما گزینه اولی : پوسته فایل category ندارد در سایر فایل ها نیز این تابع نیست . (محتویات فایل آرشیو را برای شما ارسال کردم )

<?php get_header(); ?>

<div id="content">

<?php if ( have_posts() ) : ?>

<?php $post = $posts[0]; // Hack. Set $post so that the_date() works. ?>

<?php /* If this is a category archive */ if (is_category()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for the','mandegarweb'); ?> <?php _e('Category','mandegarweb'); ?> ‘ <?php single_cat_title(); ?> ’</h3>

<?php /* If this is a tag archive */ } elseif( is_tag() ) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Posts Tagged','mandegarweb'); ?> ‘ <?php single_tag_title(); ?> ’</h3>

<?php /* If this is a daily archive */ } elseif (is_day()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for','mandegarweb'); ?> <?php the_time('F jS , Y'); ?></h3>

<?php /* If this is a monthly archive */ } elseif (is_month()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for','mandegarweb'); ?> <?php the_time('F , Y'); ?></h3>

<?php /* If this is a yearly archive */ } elseif (is_year()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for','mandegarweb'); ?> <?php the_time('Y'); ?></h3>

<?php /* If this is an author archive */ } elseif (is_author()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Author Archive','mandegarweb'); ?></h3>

<?php /* If this is a paged archive */ } elseif (isset($_GET['paged']) && !empty($_GET['paged'])) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Blog Archives','mandegarweb'); ?></h3>

<?php } ?>

<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<?php include('post.php'); ?>

<?php endwhile; ?><!-- END Loop -->

<?php if (function_exists("paginate")) { paginate(); } ?>

<?php else : ?>

<?php include('none.php'); ?>

<?php endif; ?>

</div><!-- END Content -->

<?php get_sidebar(); ?>

<?php get_footer(); ?>

ممنون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل post را ویرایش کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون ، اصلاح شد ،

مطالب را کامل نمایش می دهد ولی دکمه و لینک "ادامه مطلب" هنوز در پایین نوشته ها هست ،

راهنمایی نمایید ، اونم بردارم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون ، کد زیر را نیز از ادامه همان کد برداشتم لینک "ادامه مطلب " نیز برداشته شد .

<a class="more" href="<?php the_permalink() ?>"><?php _e('Read More','mandegarweb'); ?></a>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقتتان بخیر

من چند وقتی به انجمن سر نزدم الان دوباره کارم گیره مزاحمتون شدم

مخاستم بدونم مشکلم رو چطوری در سایت مطرح کنم ، هنگام ارسال پیغام قسمت دریافت کننده و دریافت کنندگان را چی بنویسم

مشکل منم اینه اگه لطف کنید راهنمایی نمایید ؟

من یک سایت جدید تازه راه اندازی و آخرین نسخه وردپرس رو نصب کردم

هنگام ویرایش پست ها کلمات یا جملات لینک دار نمیشه به این صورت که کلمات را انتخاب می کنم هنگام کلیک کردن ابزار "گذاشتن پیوند" انتخاب کلمه یا جمله مورد نظر پاک میشه و بعد از گذاشتن آدرس و کلیک افزودن پیوند هیچ پیوند به کلمه یا جمله انتخابی اعمال نمی شود

لطفا در صورت امکان راهنمایی نمایید .

یک مشکل دیگر نیز هست که شاید با این مشکل مرتبط باشند ، هنگام گذاشتن تصویر در پست ها در هر قسمت از پست می خواهم تصویر رو قرار بدم تصویر به ابتدا و بالای پست منتقل می شود ؟

متشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط deluxekala
      سلام دوستان
      آیا مثلا پوسته ای که روی تم فارست یا مخزن های شبیه به اون هستش و به دلار میخریم با همون پوسته توی فروشگاه های ایرانی که هستش فرقی داره؟ اون اصلی هستش و این کرک شده؟
    • توسط IFTHEN
      اطلاعاتی در مورد ایجاد قسمت تنظیمات پوسته، (از تغییر رنگ و اندازه و...  المان های مختلف و انتخاب فونت و... گرفته تا اضافه و کم کردن قسمت های مختلف مثل تبلیغات و...) می خواستم.
      از کجا باید شروع کرد و اساس کار به چه صورت هست؟
      به چه صورت می شه این پنل رو تعریف و شخصی سازی کرد و گزینه های مختلف به اون اضافه کرد؟
    • توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر
    • توسط rozaboy
      با سلام، من از پوسته dante روی یک سایت استفاده کردم ولی منوی موبایل در قسمت فارسی درست عمل نمیکنه موبایل خودم s6 هست و روی آیفون و خیلی گوشی های دیگر هم تست کردم، منو یه لحظه نمایش داده میشه و بعد جمع میشه، لطفا راهنمایی کنید مشکل رو چطور حل کنم

آدرس سایت :
      http://www.tgp-co.com
    • توسط viator
      سلام به همه وردپرسی ها
      آیا افزونه ای سراغ دارید که مدیر سایت رو از به اشتراک گذاشته شدن مطالب سایت توسط کاربران سایت در شبکه های اجتماعی با خبر کنه…؟؟
      یعنی در واقع بشه یه گزارشی از این که کدوم کاربر کدوم مقاله رو در کدوم شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته تهیه کرد...
      قبلا از پاسخ هایی که می دید ممنونم