رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام و خدا قوت

پوسته ای به نام cyangant نصب کردم ، راهنمایی نمایید ، دو اصلاح زیر را انجام دهم .

آدرس سایت : m.ssgiran.com

1 . پوسته هنگام نمایش مو ضوعات و جستجو ها و فهرست ها و دسته ها ، خلاصه ای از نوشته ها را به همراه لینک ادامه نوشته نمایش می دهد . می خواهم نوشته را کامل نمایش دهد .

2 . یک تصویر پیش فرز با نام cyangant در کنار نوشته نمایش میدهد ( محل نمایش تصویر شاخص است ) می خواهم آنرا نیز بردارم .

3 . می خواهم همه لینک های اشتراک گزاری سایت های اجتماعی را نیز از پایین نوشته ها برداشته شود .

در صورت امکان راهنمایی نمایید ، ممنون از لطف شما .

لینک به ارسال

1- در فایل search , category , index , archive تابع the_excerpt را به the_content تغییر دهید

<?php the_content("") ?>

2- به دنبال تگ img با آدرس تصویر nothumb.jpg بگردید و حذفش کنید

+ تابع wp_post_thumbnils

3- در فایل single بخش مربوطه را حذف کنید

لینک به ارسال

باتشکر فراوان از راهنمایی شما

گزینه 2 درست شد

گزینه 3 هم اصلاح شد ، راهنمایی نمایید فایل برای برداشتن این لینک ها از پایین برگه ها کدام است ، فایل های "قالب برگه و پووسته برگه " هر دو این لینک ها را دارند بایستی از هر دو بردارم .

اما گزینه اولی : پوسته فایل category ندارد در سایر فایل ها نیز این تابع نیست . (محتویات فایل آرشیو را برای شما ارسال کردم )

<?php get_header(); ?>

<div id="content">

<?php if ( have_posts() ) : ?>

<?php $post = $posts[0]; // Hack. Set $post so that the_date() works. ?>

<?php /* If this is a category archive */ if (is_category()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for the','mandegarweb'); ?> <?php _e('Category','mandegarweb'); ?> ‘ <?php single_cat_title(); ?> ’</h3>

<?php /* If this is a tag archive */ } elseif( is_tag() ) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Posts Tagged','mandegarweb'); ?> ‘ <?php single_tag_title(); ?> ’</h3>

<?php /* If this is a daily archive */ } elseif (is_day()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for','mandegarweb'); ?> <?php the_time('F jS , Y'); ?></h3>

<?php /* If this is a monthly archive */ } elseif (is_month()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for','mandegarweb'); ?> <?php the_time('F , Y'); ?></h3>

<?php /* If this is a yearly archive */ } elseif (is_year()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Archive for','mandegarweb'); ?> <?php the_time('Y'); ?></h3>

<?php /* If this is an author archive */ } elseif (is_author()) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Author Archive','mandegarweb'); ?></h3>

<?php /* If this is a paged archive */ } elseif (isset($_GET['paged']) && !empty($_GET['paged'])) { ?>

<h3 class="pagetitle"><?php _e('Blog Archives','mandegarweb'); ?></h3>

<?php } ?>

<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<?php include('post.php'); ?>

<?php endwhile; ?><!-- END Loop -->

<?php if (function_exists("paginate")) { paginate(); } ?>

<?php else : ?>

<?php include('none.php'); ?>

<?php endif; ?>

</div><!-- END Content -->

<?php get_sidebar(); ?>

<?php get_footer(); ?>

ممنون .

لینک به ارسال

خیلی ممنون ، اصلاح شد ،

مطالب را کامل نمایش می دهد ولی دکمه و لینک "ادامه مطلب" هنوز در پایین نوشته ها هست ،

راهنمایی نمایید ، اونم بردارم .

لینک به ارسال

خیلی ممنون ، کد زیر را نیز از ادامه همان کد برداشتم لینک "ادامه مطلب " نیز برداشته شد .

<a class="more" href="<?php the_permalink() ?>"><?php _e('Read More','mandegarweb'); ?></a>

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام وقتتان بخیر

من چند وقتی به انجمن سر نزدم الان دوباره کارم گیره مزاحمتون شدم

مخاستم بدونم مشکلم رو چطوری در سایت مطرح کنم ، هنگام ارسال پیغام قسمت دریافت کننده و دریافت کنندگان را چی بنویسم

مشکل منم اینه اگه لطف کنید راهنمایی نمایید ؟

من یک سایت جدید تازه راه اندازی و آخرین نسخه وردپرس رو نصب کردم

هنگام ویرایش پست ها کلمات یا جملات لینک دار نمیشه به این صورت که کلمات را انتخاب می کنم هنگام کلیک کردن ابزار "گذاشتن پیوند" انتخاب کلمه یا جمله مورد نظر پاک میشه و بعد از گذاشتن آدرس و کلیک افزودن پیوند هیچ پیوند به کلمه یا جمله انتخابی اعمال نمی شود

لطفا در صورت امکان راهنمایی نمایید .

یک مشکل دیگر نیز هست که شاید با این مشکل مرتبط باشند ، هنگام گذاشتن تصویر در پست ها در هر قسمت از پست می خواهم تصویر رو قرار بدم تصویر به ابتدا و بالای پست منتقل می شود ؟

متشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...