رفتن به مطلب

تبلیغ بیشتر یا مطلب بیشتر؟!

ali pir

پست های پیشنهاد شده

سلام..

آقا من چند وقتیه به فکر تبلیغ افتادم...

ولی یه شبهه ای چیزی الان تو دلم هست...

میگم من به یه نفر پول بدم مثلا ده تومن که تو ماه 60 تا مطلب بذاره بهتره یا ده تومن بدم یه جا 15 روز تبلیغ بکنه سایتمون رو؟!؟!

منظورم اینه که مطلب زیاد گذاشتن روی سئو تاثیر داره؟!؟! (مطلب های استاندارد منظورمه!!)

اگه داره من پولم رو صرف این کنم که سایتم تبیلغ شه یا صرف این کنم که مطلب بیشتری قرار داده بشه..؟!؟!

مثلا الان به طور متوسط روزانه 2.5 تا مطلب میذاریم... پول خرج کنم که بشه 4 تا؟!؟

پیج رنکم یکه!! :)

سایتم هم خیلی گنگ نیس... ینی تا حدودی در جوامع گیمی اسمش به گوشش خورده!! (موضوع سایت گیم هست)

درضمن سایت ما یه جورایی خاص هستش که اگه یکی واردش بشه یا خیلی خوشش میاد یا بدش میاد!!(به نظر خودم و طبق بازتاب هایی که داشتیم!!)

منتظر نظرات کارشناسانه برو بچ وی پی پارسی هستم!!! :دی

یاحق!

لینک به ارسال

به نظر من اگر پولتون رو صرف نویسنده بکنید انگار یجورایی سرمایه گذاری کردید . هم خودتون رو به گوگل نزدیکتر میکنید و هم اعتبار سایت خودتون رو زیاد میکنید . تبلیغ کردن دوره ای هست و بازدید کننده هایی که از طریق تبلیغات وارد سایت شما میشن پس از اتمام تبلیغات درصد کمیشون متمایل به سایت شما میشن .

لینک به ارسال

چند تا مطلب در روز خوبه؟!؟!!!

--

با این اوصاف که اصن تبلیغ خیلی چیز کاربردی ای نیس!!؟!!

--

نظرتون برای استفاده از این سایت هایی که میگن پیج رنک و .. رو افزایش میدن چیه؟!؟! همینایی که با بازدید از سایت های دیگه امتیاز جذب میکنی و بعدش هم بقیه از سایت تو بازدید میکنن....

گوگل که نمیفهمه!؟؟!

راستیتش من خودم قبلا یه وبلاگم رو اینجوری کرد بودم... پیج رنکش دو شده بود!!(حالا نمیدونم دقیقا به خاطر این بود یا مطالب توپش:دی) با اینکه حدودا 9 10 ماهی میشه آپ نکردم... هنوزم بازدید داره!!!!!

لینک به ارسال

چند تا مطلب در روز خوبه؟!؟!!!

--

با این اوصاف که اصن تبلیغ خیلی چیز کاربردی ای نیس!!؟!!

--

نظرتون برای استفاده از این سایت هایی که میگن پیج رنک و .. رو افزایش میدن چیه؟!؟! همینایی که با بازدید از سایت های دیگه امتیاز جذب میکنی و بعدش هم بقیه از سایت تو بازدید میکنن....

گوگل که نمیفهمه!؟؟!

راستیتش من خودم قبلا یه وبلاگم رو اینجوری کرد بودم... پیج رنکش دو شده بود!!(حالا نمیدونم دقیقا به خاطر این بود یا مطالب توپش:دی) با اینکه حدودا 9 10 ماهی میشه آپ نکردم... هنوزم بازدید داره!!!!!

سلام - تعداد مطلب مهم نیست ! (هرچی بیشتر بهتر :))

تبلیغات در کنار نویسنده که میگید میتونه خیلی موثرتر باشه .

نمیخواد اینقدر به فکر پیج رنگ باشید .... شما مطلب اختصاصی منتشر کنید پیج رنک و بازدیدتون زیاد میشه .

موفق باشید

لینک به ارسال

گفتنی ها رو دوستان گفتن ولی طبق گفته دوستمون جناب omid0098i

مطالب اختصاصی قرار بدی کار تبلیغ سئو میکنه شما به جای 2.5 مطلب یه مطلب از یه سایت دست اول گیم ترجمه کنی خیلی بهتره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...