رفتن به مطلب

کمک برای تغییر در بخش پست قالب در صغحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

خوب اولش با دو تا عکس شروع می کنم اولی حالتی هست که مطلب در صفحه اصلی سایت داره و دومین عکس تصویری که می خواهم مطالب به اون صورت نشون داده بشه

خوب ممنون می شوم کمکم کنید پایین این عکس ها توضیح می دم

post-1293-0-95431900-1362233971_thumb.jp

post-1293-0-54500000-1362233954_thumb.jp

خوب تغییراتی که می خوام انجام بدم

1-تصویری به صورت بند انگشتی بیاد و مطلب به صورت خلاصه کنارش بیاد

2-برچسب ها کلا حذف بشه (این رو خودم بلدم فقط می خوام بدونم روی سئو تاثیر داره یانه)

3-کلید ادامه مطلب مقداری بیاد پایین و بشه مثل بخش موضوع که مقداریش در قسمت سیاهه و مقداریش در قسمت خاکستری (اینم فکر کنم از بخش سی اس اس بشه درست کرد اگر اینطوریه بگید )

4-نمی خوام هیچ کدوم از این تغییرات در ادامه مطلب رخ بده

5-این تغییرات در بقیه بخش ها هم که مطالب به صورت لیست میاد مثلا تو موضوعات به این شکل بیاد

لینک به ارسال

سلام

اگه شما لطف کنین و ادرس سایت رو بگین تا دقیق بگیم کجا و چه کدی رو باید تغییر بدید :)

لینک به ارسال

این لینک سایت ariaie.ir

بعد یک سئوال دیگه داشتم به این تصویر نگاه کنید

post-1293-0-92080500-1362235186_thumb.jp

همونطور که می بینید آخرین پست های ارسالی اومده این کد از طریق آر اس اس سایت این کار رو کرده و بعد از این که بر روی اون کلیک می شه می ره به اون پست ولی من نمی خوام اینطور باشه

من می خوام وقتی روی این لینک کلیک می کنند فرد به سرعت به جای اون پست بره منظورم همون لینک های لنگری هست که به صورت # به کار می روند و وقتی کاربر بر روی اون کلیک می کنه مستقیم به بخشی می ره که مطلب اونجاست (مثله ویکی پدیا که وقتی روی یک موضوع کلیک می کنی توی مقاله به سرعت می ره روی اون موضوع)

اگر نفهمیدید بگید نمونه بزارم چون نمی دونم چجوری توضیح بدم

لینک به ارسال

برای اینکه تغییرات در صفحه اصلی فقط اعمال بشه باید index.php رو ویرایش کنید .

اکثر مواردی که گفتید نیاز به برنامه نویسی html و css داره . ترجیحاً باید بدید بک طراح براتون تغییرات دلخواه رو انجام بده .

لینک به ارسال

دوست عزیز خودم یک چیزایی بلدم css و html رو هم تقریبا کامل آشنا شدم فقط مونده تمرین کنم تا کامل مسلط بشم

این چیزهایی هم که گفتم تقریبا می دونم باید چیکار کنم فقط بعضی جاهاش مشکل دارم

2و3 رو خودم می دونم فقط می خواستم مطمئن بشم

4و5 هم که شما گفتید می مونه 1 که باید بگید چجوری می شه تصویر بند انگشتی رو گذاشت و بعدش مطلب سمت چپش بیاد

در مورد این لینک های لنگری هم خودم می دونم چجوری می شه لینک لنگری درست کرد فقط نمی دونم چجوری می شه وصلش کرد به مطالب و بعد آخرین مطالب رو لینک لنگریش رو بزاره و در غیر الینصورت کلیتش رو کامل بلدم

با این توصیف بازم نمی شه کاری کرد

لینک به ارسال

خیلی ممنون تا حدودی تمام بخش ها درست شد فقط الان یک مشکلی هست اونم اینه که تصویر از کادر می زنه بیرون لطفا یک نگاه بندازید اینم عکسش

post-1293-0-78261100-1362330771_thumb.jp

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...