رفتن به مطلب

کاهش بازدید سایت پس از رفع فیلتر

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان سایت بنده بعد از 13 روز فیلتر شدن بازدیدش بطور چشمگیری کاهش یافته و این مساله واسه من نگران کننده شده

چندتا سوال دارم

1 - تو این یه هفته گذشته شما هم احساس کاهش بازدید کننده تو سایتتون رو دارین ؟

2- تا بحال برای شما هم کاهش بازدید بعد فیلتر شدن پیش اومده ؟

3- این کاهش بازدید شما بعد رفع فیلتر به حالت عادی برگشته ؟ بعد چند روز؟

4 - پیشنهادات شما برای برگشت به حالت اولیه و عادی چیست ؟

تشکر از همگی بابت کمکتون

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

خوب مسلمابایدبازدیدتون توی این دو هفته کم بشه مخصوصا اگر سایتتون با بازدید کننده عامه در ارتباط بوده.

چیز عجیبی نیست.

لینک به ارسال

خوب مسلمابایدبازدیدتون توی این دو هفته کم بشه مخصوصا اگر سایتتون با بازدید کننده عامه در ارتباط بوده.

چیز عجیبی نیست.

الان حدودا نزدیک به دو هفته هست که رفع فیلتر شده .

در ضمن ورودی گوگل و رتبه اکسا فقط از ایران کم شده از سایر کشور ها ثابت هست

نظر واسه بازگشت سریع به حالت قبل ندارین ؟

حدودا چند وقت طول می کشه بازدیدم برگرده ؟

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

دوست عزیز اصلاً نمیشه زمان خاصی تعیین کرد . همه چیز بسته به کلیک خود لینک هاتون در گوگل داره و هرچه بیشتر کلیک بشین رتبتون بالاتر میاد و زودتر به جایگاه قبلیتون میرسید . سعی کنید مطالبتون رو در گوگل جستجو کنید و بر روی لینک هاتون کلیک کنید .

لینک به ارسال

سلام

تبریک بهتون میگم سایتتون رفع فیلتر شده

منم سایتم اواخر تابستون فیلتر شد و رفع فیلتر شدنش 3 ماه طول کشید. الان نزدیک 2 ماه می گذره و هنوز رتبه الکسای سایتم و تعداد بازدیدها به پیش از فیلتر شدن سایتم برنگشته

مهمترین دلیل این هست که خیلی از کابران تون که پیش از فیلتر شدن تون بازدیدکننده شما بودند ، خبر ندارند که شما رفع فیلتر شدید

بهترین کار اینه که اگر ایمیل کاربران تون رو دارید بهشون ایمیل بزنید و اطلاع رسانی کنید

از طریق خبر نامه اگر داشتید

یا اگر تالار گتمان هم دارید که دیگه عالیه و به راحتی به همه کاربران تون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که رفع فیلتر شدید

بعد از این کار دیگه منتظر نباشید و زانوی غم بغل نگیرید که چه موقع سایتتون بر می گرده به شرایط قبلش. در عوض طرح ریزی کنید که سایتتون از همین حالا رتبه اش بالاتر بره هم در گوگل و هم دز نظر کاربران تون. مطالب خوب و اختصاصی بذارید ، روی سئوی سایتتون کار کنید و ...

لینک به ارسال

یه مقدار نسبتا سعی به برتری به قبل کردم امیدوارم با کمک خدا هرچه سریعتر برگرده به حالت قبل

من به همه کاربرانی که ایمیلشون رو داشتم ایمیل زدم اما مهم اینه ورودی گوگل کم شده که بخاطر کمتر کلیک شدن نسبت به قبل فیلتر هست

فقظ خدا کنه که برگرده حالا یکی دوماه زیاد مهم نیست

کسانی که سایتشون تو ساماندهی ثبت نشده نصیحت می کنم حتما ثبت کنن وگر نه بی دلیل به دردمن دچار می شین

به نظرتون شکایت کنم کاری از دستم برمیاد ؟

لینک به ارسال

یه مقدار نسبتا سعی به برتری به قبل کردم امیدوارم با کمک خدا هرچه سریعتر برگرده به حالت قبل

من به همه کاربرانی که ایمیلشون رو داشتم ایمیل زدم اما مهم اینه ورودی گوگل کم شده که بخاطر کمتر کلیک شدن نسبت به قبل فیلتر هست

فقظ خدا کنه که برگرده حالا یکی دوماه زیاد مهم نیست

کسانی که سایتشون تو ساماندهی ثبت نشده نصیحت می کنم حتما ثبت کنن وگر نه بی دلیل به دردمن دچار می شین

به نظرتون شکایت کنم کاری از دستم برمیاد ؟

آخه از کی شکایت کنی عزیز؟ از خود قانون گذار؟ فکر می کنی نتیجه داره؟ ;)

دستشون دردنکنه فیلترت کردن! دو هفته سرور ما نفس کشید :D

به امید خدا به روزهای اوج بر می گردید. فقط باید صبر کنید.

لینک به ارسال

آخه از کی شکایت کنی عزیز؟ از خود قانون گذار؟ فکر می کنی نتیجه داره؟ ;)

دستشون دردنکنه فیلترت کردن! دو هفته سرور ما نفس کشید :D

به امید خدا به روزهای اوج بر می گردید. فقط باید صبر کنید.

حالا اگه اینطوری هست یه کاری می کنم خودت بری ما رو راپورت بدی !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...